DOPALACZE (i pokrewne subst.)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: DOPALACZE (i pokrewne subst.)

przez SamO 30 paź 2010, 15:14
Napisał do zakazanych?

Zreszta juz nieistotne, czepilem sie tylko dlatego ze wiem, ze on by tez nie przepuscil (o ile nie pomylilem osob) ;]

przez Wujek_Dobra_Rada 30 paź 2010, 15:55
O_o
Wujek_Dobra_Rada

przez namiestnik 31 paź 2010, 12:47
Ajjj tam ajtam

Grunt, że dopalacze są zlikwidowane.

Upalaczami czy ozdobami choinkowymi można się zająć przed kolejnymi wyborami. Albo by przykryć inne wydarzenia. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 31 paź 2010, 15:14
No dobrze. Chociaż kto się ma naćpać to się naćpa. Wystarczy wizyta w markecie budowlanym i sklepie chemicznym i są twarde dragi...
Ale dopalacze koło warzywniaka to już przegięcie :)
Wujek_Dobra_Rada

przez słońce_nie_wzejdzie 31 paź 2010, 15:34
noowy6 napisał(a):"Ja jestem zwolennikiem przykładnego ukarania wszystkich handlarzy, wraz z przepadkiem majątku na rzecz Skarbu." Kto Ci to karze brać ? Przez takich ograniczonych ludzi jak Ty inni muszą cierpieć...

Gdyby nie istniał NFZ, ZUS i inne cudowne wynalazki solidaryzmu społecznego, położyłbym na to przysłowiową lachę. Ale skoro ja dorzucam się do leczenia, to jednak mam prawo wymagać, by państwo ukróciło ten proceder. Zwłaszcza, gdy taki pacjent stanie się niezdatny do pracy i wyląduje na zasiłku.

Jeżeli zaś nie potrafisz rozmawiać, bez obrażania drugiej strony, to daj sobie na wstrzymanie ;)

noowy6 napisał(a):"Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)"
Takie glupie myślenie Polaczka Cebulaczka :smile:

Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania ;)

SamO napisał(a):Napisał do zakazanych?

Zreszta juz nieistotne, czepilem sie tylko dlatego ze wiem, ze on by tez nie przepuscil (o ile nie pomylilem osob) ;]

Brak zrozumienia cudzej myśli nie implikuje jej błędności ;)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez namiestnik 31 paź 2010, 15:52
Czyli za mordę, i po cichu za plecami wszystkich, poza prawem?
:P fajnie :mrgreen: :mrgreen:

przez słońce_nie_wzejdzie 31 paź 2010, 16:09
A widzisz lepsze rozwiązanie? :)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez namiestnik 31 paź 2010, 20:38
Dla to wogóle nie jest rozwiązanie. Nie chcę takich rewolucyjnych ideii. Jak dotychczas nigdy w żadnym systemie się nie sprawdziły - gdyż politycy i przywódcy nie są nieomylnymi bogami o sumieniach bez skazy.

przez słońce_nie_wzejdzie 31 paź 2010, 22:21
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

przez noowy6 31 paź 2010, 23:00
A nie pomyślałeś ,że państwo też czerpie z tego zyski ?
Wiesz jak by tak iśc twoim tokiem rozumowania to alko i fajki też powinny być zakazane.
Że Ty sobie nie chcesz wciągnać "szybkiego nosa" nieznaczy ,że ja też.
A co do leczenia to się zgodze każdy cpun powinien z własnej kasy płacić(panstwo zarabia nie tracac na tym)
A i uwierz ,że jakby dragi były legalne to kasa by nie była pompowana na walke z tym.
Wiezienia nie były by tak przepełnione jak teraz (musimy utrzymywać "bandytów" których złapali z blantem).

"Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania"
Twoje myslenie świadczy o tym ,że jesteś dzieckiem lub Polaczkiem Cebulaczkiem mówiąc ,że po cichu za plecami to najlepiej rozwiązać ,stary co Ty w komunistycznym kraju żyjesz?
Co to wogole za rozwiazanie ? Takie proste ,wiejskie myslenich chłopa ze wsi który nasłuchał się w tv ,że dopalacze złe be i wogole. I najlepiej jak by ich wszystkich do wiezienia wpakowali za legalny interes.

Zresztą prędzej czy pozniej dragi i tak będą legalne to tylko kwestia czasu ;)
Ostatnio edytowano 31 paź 2010, 23:01 przez noowy6, łącznie edytowano 1 raz
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez noowy6 31 paź 2010, 23:00
A nie pomyślałeś ,że państwo też czerpie z tego zyski ?
Wiesz jak by tak iśc twoim tokiem rozumowania to alko i fajki też powinny być zakazane.
Że Ty sobie nie chcesz wciągnać "szybkiego nosa" nieznaczy ,że ja też.
A co do leczenia to się zgodze każdy cpun powinien z własnej kasy płacić(panstwo zarabia nie tracac na tym)
A i uwierz ,że jakby dragi były legalne to kasa by nie była pompowana na walke z tym.
Wiezienia nie były by tak przepełnione jak teraz (musimy utrzymywać "bandytów" których złapali z blantem).

"Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania"
Twoje myslenie świadczy o tym ,że jesteś dzieckiem lub Polaczkiem Cebulaczkiem mówiąc ,że po cichu za plecami to najlepiej rozwiązać ,stary co Ty w komunistycznym kraju żyjesz?
Co to wogole za rozwiazanie ? Takie proste ,wiejskie myslenich chłopa ze wsi który nasłuchał się w tv ,że dopalacze złe be i wogole. I najlepiej jak by ich wszystkich do wiezienia wpakowali za legalny interes.

przez namiestnik 01 lis 2010, 00:04
słońce_nie_wzejdzie, wprost nie odpowiedziałem. Więc odpowiem wprost - widzę. A to widzę jako jedno z gorszych. Powrót do totalitaryzmu to nie jest dobra droga. Zresztą skoro powrót do totalitaryzmu to można było wszystkim chcącym zamknięcia dawno powiedzieć, że problem rozwiązany i nic nie robić. Wszyscy byliby szczęśliwi - ci co nie używają, że zamknięte, a ci co chcą sklepów, że otwarte. Prawda? ;)

przez słońce_nie_wzejdzie 01 lis 2010, 15:14
noowy6 napisał(a):"Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania"

Uwielbiam dyskusje z czytelnikami wybiórczej. Przykro mi, ale nie będę dyskutował z kimś, kto mnie obraża.

przez noowy6 01 lis 2010, 17:32
Bo nie masz argumentów .

Sortuj wg