Uzależnienie od miłości

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Uzależnienie od miłości

przez Gorianis 17 lut 2010, 13:20
erg nie odkładaj tarczy jaka jest cierpliwość
Uczeń nie przewyższa nauczyciela. Lecz każdy, dobrze wyuczony, będzie jak jego nauczyciel.

przez Zosia1980 18 lut 2010, 22:58
To chyba też się mnie tyczy >Od paru lat jestem uzależniona od pewnego mężczyzny....nie wyobrażam sobie życia bez niego ,jak by mogło go kiedyś braknąć...już mi się zły do oczu cisną

przez odrealniona666 23 lut 2010, 18:26
hmm... ostatnio tez sie zastanawialam nad tym dlaczego tak jest, ze za bardzo przywiazuje sie do osob z ktorymi jestem i nawet jak krzywdza jestem przy nich ... teraz znam przyczyne, lezy ona w przeszlosci...

polecam ksiazke Robin Norwood "Kobiety, które kochaja za bardzo"
Znakomity poradnik dla kobiet angażujących się w destrukcyjne uczucia do niedojrzałych mężczyzn. Autorka, amerykańska psychoterapeutka, analizuje przyczyny takich skłonności, radzi, jak rozpoznawać chore związki. Uczy, że zwycięstwo w walce z uzależnieniem od infantylnego mężczyzny otwiera kobietom drogę do odzyskania godności i stworzenia dojrzałego związku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg