Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pecek

Użytkownik
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. - Otępienie (brak świadomości rzeczywistości) - Częste zapominanie Oto moje objawy;) Objawy podobne do choroby alzheimera:) Czym jest to spowodowane? Nie mam bladego pojęcia.
 2. pecek

  z dna na góre.

  Czym jesteś gorsza od osób które skończyły takie studia i kontynuują karierę w psychologi ? Przez swój bagaż doświadczeń masz wiele nieprzyjemnych przekonań. Ale przecież sama już wiesz że możesz je zmienić , prawda?
 3. Podoba mi się ten temat. Widać autorze że znasz siebie. "Na początek coś przyziemnego - teatr." Dobra rada na przeszkadzającą nieśmiałość. Sam jestem zdania iż któryś z lęków najłatwiej usunąć poprzez regularne "zbombardowanie" go tym wszystkim czego najbardziej się boi. W ten sposób najłatwiej wyrobić nowe uwarunkowania. Narzędzi mamy bardzo dużo , niestety efektów mniej;)
 4. pecek

  Uzależnienie od miłości

  Nie jest. Jeżeli jesteś na tyle mało obiektywna żeby z dystansem przyjrzeć się temu "układowi" to powiem Ci iż z mojego punktu widzenia ta osoba liczy tylko i wyłącznie na seks bez zobowiązań. Argumenty typu "boję się" ; "skrzywdzę cię" świadczą same za siebie. Głupie niedojrzałe wymówki;) Sama zadaj sobie pytanie czego właściwie chcesz.
 5. Mam wrażenie że chwalisz się swoimi dziecinnymi dokonaniami. Szukasz pocieszenie , nie rozwiązania problemów - skreśla Cię to na starcie. Ale i tak powodzenia w bawieniu się sobą.
 6. pecek

  "Złote Myśli"

  MOCca, oczywiście w tym temacie pokazujemy nasze ulubione sentencje a z jakiego źródła się one wywodzą nie ma to znaczenia:).
 7. ... http://niemozliwejestopinia.blog.onet.pl/ Podjąłem decyzje. Zapraszam do śledzenia tej drogi;)
 8. pecek

  amatorska terapia

  j/w Dawca+odbiorca. Egoistyczne ludzkie spełnienie + pomoc w postaci przekazania doświadczenia osobie go potrzbującego.
 9. pecek

  Przewrażliwienie

  Czy strach który wydobywa się po tym jak widzisz siebie w takich sytuacjach towarzyszy Ci również w dniu codziennym , czy tylko kiedy sobie to wyobrażasz?
 10. Oczywiście ... Jedną z piękniejszych cech życia jest to że jego 99% jest zależne tylko i wyłącznie od nas. Te zadręczanie się opiniami innych może wynikać z niskiej samooceny .. To że unikasz sytuacji w której możesz się wykazać na pewno wynika z niskiej samooceny .. Co do Twoich problemów zdrowotnych .. Boisz się czegoś. Czego? Nie mam zielonego pojęcia , sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie a na razie szoruj do lekarza. Jeżeli chcesz zacząć pracować nad sobą polecam zacząć od wykładów/książek o samorozwoju. Aby zacząć pracować nad sobą musimy posiąść jakieś podstawy a gdy weźmiesz sam odpowiedzialność za swoje życie i podejmiesz inicjatywę zmian zobaczysz jakie to pięknie żyć świadomie;)
 11. pecek

  Depresja objawy

  Twój problem polega na tym że widzisz siebie w oczach innych ludzi jak chcesz być widziany - jako słabego,niepewnego odludka. I tak będziesz widziany ... Brakuję Ci pewności siebie , poczucia własnej wartości. Piszesz o znajomych , ciesz się że ich masz i doceniaj ich nie wpajaj w siebie wyimaginowanych wyobrażeń bo skoro oni chcą utrzymywać z Tobą kontakt,spotykać się to na pewno nie robią tego z przymusu Ty sam się od nich zaczynasz izolować stwarzasz samospełniającą się przepowiednie , oni mnie nie lubią .. i zaczną. Masz pasję. Pasja to piękna część życia, zacznij się w niej spełniać. Nie zwracaj uwagi na subiektywizm komentarzy, dopuszczaj do siebie tylko te które na prawdę mogę poprawić coś w Twojej muzyce. Powodzenia w pracy nad sobą i muzyką.
 12. pecek

  Fobia społeczna!

  Słuchaj ... Nie próbuj się utwierdzać w tym czy to jest uleczalne czy nie tylko pracuj nad sobą! Co do pytania .. JEST
 13. pecek

  X czy Y?

  Schronisko dla młodzieży miłość czy przyjaźń?
 14. j/w ? "Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej Cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz. " Tristan Bernard "Szczęście to sposób patrzenia na świat." Marcin Niewalda "Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?" "Życie kocha tych, którzy kochają życie." Maya Angelou "Człowiek jest tym, o czym myśli cały dzień." Ralph Waldo Emerson "Ludzie myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija" "Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych" "Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd." A. Einstain "Nikt nie udowodnił jeszcze że życie jest poważne" "Porażka jest opinią kogoś innego o tym, jak nie powinno sie czegoś robić" Colin P. Sisson "Sukces to świadome doświadczanie szczęścia" Colin P. Sisson "Ludzie są szczęśliwi w takim stopniu w jakim się na to decydują" Abraham Lincoln "Jeżeli sądzisz że Ci sie uda to masz racje, jeżeli sądzisz że Ci się nie uda też masz racje" Henry Ford "Myśle więc jestem" Kartezjusz "Psy szczekają a karawana jedzie dalej" Grammatika “Jeżeli każdego dnia będziesz żył tak, jak gdyby miał być on twoim ostatnim, pewnego dnia z całą pewnością będziesz miał rację” "Dostajesz to czego sie spodziewasz" "Każda porażka niesie w sobie ziarno równej, lub nawet większej korzyści." „Końcem wszelkiej mądrości jest miłość,miłość, miłość.” "Życie jest przygodą dla odważnych - albo niczym." "ten co ma pszenice jest bogaty, ten co ma zloto jest bogaty,ten co niema nic spi spokojnie" "Nie liczy się wielkość psa w walce lecz wielkość walki w psie" Mark Twain "Jeśli przyjmiemy,że ludzkie życie ma być rządzone przez rozsądek potencjał życia zostanie utracony" "when power of love overcomes love of power, world will know peace" Bob Marley "Niektórzy ludzie pytają “Dlaczego biegasz?” Odpowiadam “Dlaczego się zatrzymujesz?" Jeremy Wariner "Impossible isn't a fact, it's an opinion " "W konfrontacji strumenia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę , ale przez wytrwałość" Budda "Jeśli jedna osoba coś potrafi, każdy może się tego nauczyć" Teza NLP
 15. pecek

  Depresja objawy

  Podobno życie jest przygodą dla odważnych albo niczym;)
×