Co mam robić?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Co mam robić?

przez Kingar 21 mar 2016, 22:03
Gods Top 10 napisał(a):Dla mnie intrygujące jest, dlaczego wszedłeś w tę relację. Dlaczego związałeś się z kobietą, która miała (lub ma) spore problemy - dlaczego ona, a nie jakaś inna z "mniejszym bagażem"? Spełniasz się w relacjach, w których występujesz w roli opiekuna? Nie brak Ci w takich relacjach równowagi, partnerstwa?

Szczerze to początki nic takiego nie zapowiadały. Dopiero w trakcie wszystko wyszło. Brak komunikacji mnie uwierał i doprowadzał do szaleństwa, dlatego pewnego dnia postanowiłem przerwać błędne koło i poinformowałem jej rodzinę przez brata, który jest moim najlepszym przyjacielem. Powiem szczerze, że temat zaburzeń dotychczas dla mnie nie istniał. Moje poprzednie związki były bardzo zdrowe, a rozpadały się, bo na pewnym etapie rozmijały się cele życiowe moje czy moich partnerek. :bezradny:

Co mam robić?

przez Gods Top 10 22 mar 2016, 19:05
Kingar napisał(a):Brak komunikacji mnie uwierał i doprowadzał do szaleństwa,
Skoro wtedy brak komunikacji Ci przeszkadzał, to czy teraz mogło by być podobnie?

Co mam robić?

przez Kingar 22 mar 2016, 19:41
Gods Top 10 napisał(a):
Kingar napisał(a):Brak komunikacji mnie uwierał i doprowadzał do szaleństwa,
Skoro wtedy brak komunikacji Ci przeszkadzał, to czy teraz mogło by być podobnie?

Pewnie, że tak. Nie ukrywam jednak, że na początku się potrafiliśmy komunikować i to bardzo dobrze. "Doświadczenie to rzecz, którą nabywam po tym jak było nam potrzebne", mądre zdanie. :DD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg