Magda i ja.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Magda i ja.

przez khaleesi 18 wrz 2015, 20:38
Dobra ja jako, że jestem tu uzytkownikiem od 2010 listopada i wiem która to Magda i jak przeczuwałam oczywiście jest finał jak sądziłam. Początek Waszej znajomości Twojej i Magdy nie było spontanicznie Ty wiesz o czym mówie nie będę wtajemniczać forum jak nie pamiętasz to napisze na pw.pisałam Ci to w 2013 roku, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2015, 09:11
Śmiercionauta napisał(a):Czy Magda wie o tym, że ciągle opisujesz waszą relacje na forum? może to jej się nie podoba i dlatego nic Ci już nie mówi.

Powiem w sekrecie,Ona nawet nie wie,że takie forum istnieje.Zresztą,inni też opisują swe relacje prywatnie.

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2015, 09:13
bonsai napisał(a):detektywmonk, przez ostatnie pół roku wymieniłeś kilka kobiet, wieku nie pomnę, imion również, ale trochę ich było! Może Magda wyczuła, że rozglądasz się za innymi... :roll:

Jeżeli oto chodzi,to ona wie.Że to tylko koleżanki,na rozmowę.Po za tym,Magda nigdy mi nie powiedziała.Jesteśmy razem.
Na moje pytanie,czy pójdziemy na spacer.Odpowiada,uważaj bo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2015, 09:15
cheiloskopia napisał(a):
detektywmonk napisał(a):
cheiloskopia napisał(a):Problem jest w mojej psychice,długo nie wytrzymam bez dzwonienia.

Monk, skoro ktoś tak słaby psychicznie jak ja dał radę przestać pisać/dzwonić/oglądać zdjęcia na facebook'u i w ogóle postawić krzyżyk na relacji (przynajmniej na poziomie świadomym, bo podświadomość i tak płata mi figle), w którą tak dużo zainwestowałam samej siebie - Ty też dasz radę. Więcej samozaparcia, chłopie :smile:

Ale Ty masz czego ja nie mam.Nie jesteś infantylna.A może Magda się boi,tego.Że ja nie dam jej przyszłości :smile:

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2015, 09:16
ala1983 napisał(a):
detektywmonk napisał(a):
cheiloskopia napisał(a):Btw. jestem teraz przeczulona. Zaraz Magda założy tutaj konto i opisze wszystko ze swojego punktu widzenia :mrgreen:

Nie ma komputera :D

Niespotykane! :great:

Rodzice piją,w domu jest biednie.

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2015, 09:16
khaleesi napisał(a):Dobra ja jako, że jestem tu uzytkownikiem od 2010 listopada i wiem która to Magda i jak przeczuwałam oczywiście jest finał jak sądziłam. Początek Waszej znajomości Twojej i Magdy nie było spontanicznie Ty wiesz o czym mówie nie będę wtajemniczać forum jak nie pamiętasz to napisze na pw.pisałam Ci to w 2013 roku, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.

No jest jak pisałaś.

Magda i ja.

przez cheiloskopia 19 wrz 2015, 09:26
detektywmonk napisał(a):Ale Ty masz czego ja nie mam.Nie jesteś infantylna.A może Magda się boi,tego.Że ja nie dam jej przyszłości :smile:

Oj, bywam infantylna Monk :smile: Na dodatek lubię swoje wewnętrzne dziecko :P

Magda i ja.

przez wiejskifilozof 19 wrz 2015, 14:45
Ale moje dziecko,wychodzi ze mnie zbyt często.

Sortuj wg