Czy istnieją mężczyźni, którzy nie traktują kobiet jak zabaw

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 01:22
NieznanySprawca napisał(a):anna.anakaia,
Aha skoro tak to wygląda, to nie mogę się wyłamywać.

no nie, nie powinnas. ramka jest ramka. nie ma sensu sie stawiac prawom natury :twisted: Tylko ze bogaci biora piekne, a nie wiem, jak tam z tym u Ciebie. W kazdym razie powodzenia :pirate:

I tu się chyba mylisz, bo ludzie się stawiają prawom natury. A to stawianie się nazywa się kultura:).

przez Pieprz 19 wrz 2013, 01:24
To stary schemat> bogaty, niski maz z brzuszkiem + mlody, przystojny kochanek.

to powinienem nigdy nie mieć ani dziewczyny ani żony
co za bzdury w tym temacie :D za każdym razem jak jest temat o relacjach damsko męskich to wszyscy jadą stereotypami albo gadają bzdury przez swoje kompleksy.
Dobrze że chociaż kilka osób pisze z głową.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez NieznanySprawca 19 wrz 2013, 01:25
aguskaguska, yyy, czytamy miedzy wierszami. ale jest pozno, wszyscy sa spiacy, ja rozumiem ;)

-- 19 wrz 2013, 01:25 --

Mushroom, ty to qurwa bierzesz na serio :twisted: :pirate: :mrgreen:
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 19 wrz 2013, 01:25
zmęczona_wszystkim,
Jedni mogą akurat trafić na ciekawych, wrażliwych ludzi, a inni mogą takich nie mieć w swoim otoczeniu

Zazwyczaj chcemy mieć w swoim otoczeniu osoby, z którymi się dogadujemy, rozumiemy etc.
Jeśli chcemy poznawać takich ludzi to chyba nie czekamy aż sami znikąd się pojawią.
Dla mnie po prostu nie jest to skomplikowane, bo jeśli chcę mieć znajomych, z którymi chcę się dogadywać - załóżmy, że interesuję się filcowaniem wełny to chodzę na zajęcia z filcowania wełny i tak poznaję ludzi mnie podobnych. Jeśli studiuję kulturoznawstwo to w grupie będę miała przynajmniej parę osób, które to interesuje. Jest pole wyboru.
Tylko trzeba chcieć. Zupełnie bez wysiłku i naszego zaangażowania nic się samo nie stanie. No chyba, że wolimy nic nie robić, czekać co los przyniesie i narzekać (to nie jest skierowane do kogoś personalnie).

Tylko ze bogaci biora piekne, a nie wiem, jak tam z tym u Ciebie.

No i mi zniszczyłeś plany :mrgreen:
anna.anakaia

przez Pieprz 19 wrz 2013, 01:26
Mushroom, ty to qurwa bierzesz na serio

biorę na serio fakt że część osób tutaj bierze ten temat na serio ;)
Król Balu

przez NieznanySprawca 19 wrz 2013, 01:28
Mushroom, jak temat z zalozenia tak generalizujacy i kretynski mozna brac na serio? yyy, OK.
Ja juz lepiej ide spac, szkoda mojego zdrowia :pirate: doobrej nocy wszystkim
Ostatnio edytowano 19 wrz 2013, 01:28 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez Reiben 19 wrz 2013, 01:28
Mushroom się zdenerwował, że nie może być niski łysy i mieć wielkiego brzuszka mając jednocześnie kobietę :>
Reiben

przez anna.anakaia 19 wrz 2013, 01:30
Ja temat biorę na serio tylko mam skłonność do offtopu :roll:
Przepraszam.
anna.anakaia

przez buka 19 wrz 2013, 01:30
lipa jak ktoś nie jest ani ohydnym bogaczem ani gorącym kochankiem z gołą dupą;P

przez Pieprz 19 wrz 2013, 01:33
Mushroom, jak temat z zalozenia tak generalizujacy i kretynski mozna brac na serio? yyy, OK.

zwyczajnie, można

-- 19 wrz 2013, 01:33 --

Reiben napisał(a):Mushroom się zdenerwował, że nie może być niski łysy i mieć wielkiego brzuszka mając jednocześnie kobietę :>

no właśnie :evil:

-- 19 wrz 2013, 01:34 --

buka napisał(a):lipa jak ktoś nie jest ani ohydnym bogaczem ani gorącym kochankiem z gołą dupą;P

zawsze można zacząć sprzedawać kebaby :D
Król Balu

przez aguskaguska 19 wrz 2013, 01:35
NieznanySprawca napisał(a):aguskaguska, yyy, czytamy miedzy wierszami. ale jest pozno, wszyscy sa spiacy, ja rozumiem ;)

Wiesz co, jestem teraz pod wpływem osób które nagadały mi tego typu rzeczy na serio sprowadzając mnie przy tym do poziomu bezmyślnego zwierzęcia, więc wiem, ze niektórzy na prawdę mogą tak myśleć. I wchodząc na forum typowo psychologiczne na prawdę liczyłam na poważną rozmowę. Wbrew pozorom na prawdę czuję się źle.

-- 19 wrz 2013, 01:36 --

aguskaguska napisał(a):
NieznanySprawca napisał(a):aguskaguska, yyy, czytamy miedzy wierszami. ale jest pozno, wszyscy sa spiacy, ja rozumiem ;)

Wiesz co, jestem teraz pod wpływem osób które nagadały mi tego typu rzeczy na serio sprowadzając mnie przy tym do poziomu bezmyślnego zwierzęcia, więc wiem, ze niektórzy na prawdę mogą tak myśleć. I wchodząc na forum typowo psychologiczne na prawdę liczyłam na poważną rozmowę. Wbrew pozorom na prawdę czuję się źle.

W innym przypadku nie wchodziłabym na forum typowo psychologiczne.

przez rotten soul 19 wrz 2013, 01:39
anna.anakaia,
Nie przepraszaj tutaj to pospolite zjawisko. Sam sie tez do tego mocno przyczyniam, np. teraz :D

NieznanySprawca,
Mushroom, jak temat z zalozenia tak generalizujacy i kretynski mozna brac na serio?

Zgadzam sie. Temat ma strasznie prymitywny i krzywdzacy tytul. Autorka mogla to jednak sformulowac inaczej. :?
rotten soul

przez Reiben 19 wrz 2013, 01:41
Teraz mi się przypomniało. Alfonsi! Oni nie traktują kobiet jak zabaw tylko jak kurki znoszące złote jajka :smile:
Reiben

przez anna.anakaia 19 wrz 2013, 01:51
I wchodząc na forum typowo psychologiczne na prawdę liczyłam na poważną rozmowę.

No i większość wypowiadała się poważnie. Ale no kurde, czasem mały offtopik się zdarza ;)
Nie jesteśmy po to, żeby tylko i wyłącznie narzekać na nasz los. Owszem poważnie też się rozmawia, ale wystarczy, że ktoś w jakimś wątku "podrzuci" coś chwytliwego i zbacza się z tematu, jesteśmy ludźmi ;)
Wbrew pozorom na prawdę czuję się źle.

A próbowałaś z kimś pogadać w realu o tym co Cię trapi?
Mam na myśli Twój strach i poczucie wartości.

Nie przepraszaj tutaj to pospolite zjawisko. Sam sie tez do tego mocno przyczyniam, np. teraz :D

Ja przepraszam bo jestem miła i grzeczna :P
Doczekamy się kiedyś kary za "podżeganie do offtopu" :D
anna.anakaia

Sortuj wg