Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 25 paź 2012, 19:24
ja myślę głównie o tym jaki jestem beznadziejny ;)

Lepsze takie hobby niz zadne :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 25 paź 2012, 19:24
łatwiej się wysmarować rozpuszczalnikiem i benzyna niż zmienić podejście a skutek ten sam podobnoz
Największy Forumowy Maruda

przez tahela 25 paź 2012, 19:24
tahela napisał(a):
2Proof napisał(a):ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

heh dokładnie, ale onii raczej sami mysla tylko o skórze, furze i komurze no i o ciupcianiu, sa to ich marzenia, odpowiedzialnosć, madrośc, wiernosć nie śa ich marzeniem

no i ciagle narzekaja ze tego nie maja a zeden nie napisał chce być wiernym odpowiedzialnym za rodzine ,starajacym sie dla kobiety by była szczesliwa meżczyzna, tylko ze nie maja seksu, samochodów. domow z basenami i laski im same do łózka nie wchodza , zarabista postawa zyciowa
Ostatnio edytowano 25 paź 2012, 19:25 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez YREIKAL 25 paź 2012, 19:25
eeeeeeeeeeeeee jaki rozpuszczalnik - za ćpuna mnie proszę nie brać oooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeejjjjjjjj---heheh

przez frytka 25 paź 2012, 19:26
carlosbueno napisał(a):
2Proof napisał(a):ano właśnie, być może spodziewały się przedstawicieli płci przeciwnej potrafiących robić coś więcej niż dupczyć, ot choćby posiadać umiejętność odczuwania i myślenia o czymś innym niż tylko o hobby, skórze, furze i komurze i z odrobiną odpowiedzialności iść przez życie :roll: takie tak marzenia :D

ja myślę głównie o tym jaki jestem beznadziejny ;) i nie mam czasu i energii na dupczenie i hobby

Ty to narcyzem jesteś jakimś :lol:
Anioły są wśród Nas

przez carlosbueno 25 paź 2012, 19:29
no i ciagle narzekaja ze tego nie maja a zeden nie napisał chce być wiernym odpowiedzialnym za rodzine ,starajacym sie dla kobiety by była szczesliwa meżczyzna, tylko ze nie maja seksu, samochodów. domow z basenami i laski im same do łózka nie wchodza , zarabista postawa zyciowa

wiesz przciętny facet, chłopak zaczyna dupczyć, bawić się w wieku 16-18 lat i tak do 25 się wyszumi, uspokoi i zaczyna wtedy poważnie myśleć o życiu, związkach itd a takiemu 25-30 latkowi co se w życiu nie użył tego wciąż brakuje musi najpierw to przeżyć aby dojrzeć do dojrzałości( nie zawsze musi tak być ale często jest)

przez bittersweet 25 paź 2012, 19:32
YREIKAL napisał(a):eeeeeeeeeeeeee jaki rozpuszczalnik - za ćpuna mnie proszę nie brać oooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeejjjjjjjj---heheh
Ja Cie wzięlam za LAKIERY ;)
A facet fajnie jak pachnie dobrą wodą toaletowa i rozgrzana skórą, ehh :105:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez tahela 25 paź 2012, 19:32
carlosbueno, jak ktos nie dojrzał do 25 roku zycia to juz nie dojrzeje , a to tylko głupie Twoje wymowki
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez carlosbueno 25 paź 2012, 19:35
tahela napisał(a):carlosbueno, jak ktos nie dojrzał do 25 roku zycia to juz nie dojrzeje , a to tylko głupie Twoje wymowki

nie strasz mnie, ja myślałem że jeszcze po 30-ce można dojrzeć, cóż do końca swych dni będę mentalnym dzieckiem :twisted:

przez frytka 25 paź 2012, 19:38
e, ja ostatnio słyszałam o 27dmiolatce, która dziewictwo straciła - co prawda do zakładania rodziny się nie nadaje ale... srutututu a kobietę, która w wieku 20 lat zostaje matką to nikogo nie obchodzi, że się nie wyszumiała ale nie ma zmiłuj musi podołać bo inaczej jest wyrodną... pieprzone stereotypy :evil: kobieta se jakoś nie może powiedzieć, sory ma depresję i olać dziecko... tatuśkom to uchodzi na sucho, najbardziej zadziwiające jest, że jeszcze inne kobiety poklepują takiego po główce wspierając gdy ten napisze, że ma ciężko. kurfa, a jak dziecko nie ma co jeść to kto poklepie dziecko????? fundusz alimentacyjny? pomoc społeczna? idę se bo to szkoda nerwów...
Anioły są wśród Nas

przez carlosbueno 25 paź 2012, 19:45
e, ja ostatnio słyszałam o 27dmiolatce, która dziewictwo straciła
na pewno była to wiadomość roku ;) w takim wieku aż trudno uwierzyć ale są lepsi w tej materii nawet znam ich osobiście. :mrgreen:

przez frytka 25 paź 2012, 19:53
carlosbueno napisał(a):

wiesz przciętny facet, chłopak zaczyna dupczyć, bawić się w wieku 16-18 lat i tak do 25 się wyszumi, uspokoi i zaczyna wtedy poważnie myśleć o życiu, związkach itd a takiemu 25-30 latkowi co se w życiu nie użył tego wciąż brakuje musi najpierw to przeżyć aby dojrzeć do dojrzałości( nie zawsze musi tak być ale często jest)

a jakie są normy tego 'użycia' aby facet w wieku np. 37dmiu lat był odpowiedzialny na przykład?
Anioły są wśród Nas

przez carlosbueno 25 paź 2012, 20:01
a jakie są normy tego 'użycia' aby facet w wieku np. 37dmiu lat był odpowiedzialny na przykład?
chyba różne u różnych ludzi znam takich co szaleli jako nastolatki a po 20-ce już stali się poważni a są tacy co nigdy nie spoważnieją. Zresztą można być szalonym i odpowiedzialnym jednocześnie i odwrotnie np ja.

przez Candy14 25 paź 2012, 20:01
kobieta se jakoś nie może powiedzieć, sory ma depresję i olać dziecko... tatuśkom to uchodzi na sucho, najbardziej zadziwiające jest, że jeszcze inne kobiety poklepują takiego po główce wspierając gdy ten napisze, że ma ciężko. kurfa, a jak dziecko nie ma co jeść to kto poklepie dziecko????? fundusz alimentacyjny? pomoc społeczna? idę se bo to szkoda nerwów...

:brawo: nikt tak nie dokopie kobiecie jak druga kobieta
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg