Wyjazd za granice - zazdrość, oschłość, arogancja i kłótnie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 21 sie 2012, 10:39
Obiecała mi przed wyjazdem że będzie grzeczna, nigdzie nie będzie się szfendać, nie będzie wychodzić z obozu,

:shock: rzeczywiscie chcialbys ja zamknac w obozie :roll: Laska ma okazje pozwiedzac, cos zobaczyc, nawet glupie piwo wypic po pracy i co? ma odmawiac bo ty masz chore jazdy? W pelni zgadzam sie z Linka i dla swojego dobra powinna juz do Ciebie nie wracac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Deckard 21 sie 2012, 11:17
Tak to właśnie jest, kiedy partnerka jest dla kogoś całym światem. Nie przedstawiasz dla niej żadnej wartości jako facet i zwyczajnie boisz się. Pewnie zawsze istnieje jakieś ryzyko, że partner zdradzi, ale strach z tym związany to już zdecydowanie negatywny sygnał dla Ciebie, że tracisz spójność ze sobą.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

przez Saraid 21 sie 2012, 11:26
Nikt też nie jest twoją własnością,żyj i pozwól żyć.Człowieku sam sie nakrecając prowokujesz pewnie zachowania
jak napisane powyżej jesli chce i tak zdradzi,ale wiesz na terapie to Ty powinieneś pójśc skoro nie widzisz tego
co wyrabiasz.To chore chyba związek opierac się powinien na zaufaniu.Brak Ci poczucia wartości stąd te zachowania ale w ten sposób niszczysz siebie i ten zwiazek.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez swed 21 sie 2012, 12:12
Deckard ,
otóż to!

hhig,
Chyba potrzebowałem chociaż odrobinę poparcia i zrozumienia. Dzięki!
Trochę lepiej się poczułem. Dziś już myślę pozytywnie :)

Pogadałem z kumplem co prawda gg ale pomogło, mówił że miał tak samo i ja podchodzę do tego emocjonalnie przez co prowokuje pewen zachowania jak i ona(jak napisaliście wyżej).

Po wczorajszych staraniach w sms i prób nawrócenia wszystkiego na dobry tor które okazały się fiaskiem po jej sms'ie ze chce spokoju odpisałem: "ok, nie ma problemu" co doradził mi dobry kumpel.

dzień był ciężki ale do zniesienia, na szczęście wieczorem dostałem sms o treści iż chce normalnego kontaktu i chce porozmawiąc, załączając mi buziaka emotke - jakiego dawno nie dostałem.
Oddzwoniłem bo o to prosiła.

I stał się cud!

W końcu mnie zrozumiała, że denerwuje się o jej aroganckie podejście do kontaktu ze mną (szkoda jej kasy itd) ze faktycznie myślała jak gówniara.
Chce bym był dla niej najważniejszy i ona dla mnie, widzi że się denerwuje i martwi a ona to bagatelizowała.
itd :), w koncu zmieniła podejście z gówniary do dorosłej dojrzałej kobiety.

Naprawdę poczułem ulgę! Juz straciłem nadzieję w nas, jej rozum i zaufanie. Teraz zaczynam w nią wierzyć. I znowu ją dopinguje.

Heh zabawne ale zaraz po tym powiedziała mi że ten rumun co się przystawia pomógł jej, wcześniej skończą i idą do niego na piwo, na mieszkanie ;/.
... spokojnie, trzymałem nerwy na wodzy, poprosiłem by była grzeczna i ostrożna.

Wszystko jest na dobrej drodze!
Nie ma co zachwalać dnia przed zachodem słońca ale, przynajmniej jakiś pozytywny postęp.
Szału nie ma...

przez CzlowiekWmasce 21 sie 2012, 20:52
Przeczytaj książkę Pia Mellody Droga do bliskości, a później daj ją swojej partnerce ;)
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

przez swed 22 sie 2012, 10:32
CzlowiekWmasce,
Patrzę za to książką, jest lecz nie ma żadnych ocen.
Możesz ją polecić? Warto?

Chodź nie lubię czytać to zaprę się i zrobię to.
Szału nie ma...

przez Candy14 22 sie 2012, 10:34
Wszystkie ksiazki PIa Mellody sa warte polecenia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez CzlowiekWmasce 22 sie 2012, 18:10
Zdaje mi się, że Ty jak i Twoja partnerka jesteście osobami dysfunkcjonalnymi. Z tego co wyczytałem obwiniacie się wzajemnie w związku. Musicie zrozumieć na czym polega związek "Ty i Ona". Przeczytałem Twoje posty i wina leży też po stronie Twojej partnerki, a zarazem Twojej.

Nie szukaj ocen, zapoznaj się z opisem książki. I studiuj tę lekturę! A reszta potoczy się sama.
Mam ciało i głowę, a więc robię z tego pożytek.
http://incognitowita.blogspot.com/

Sortuj wg