Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 09:24
To prawda ,że związki rozpadają się z winy dwóch stron , ale jestem zaniepokojony tym faktem że rozumiesz to a mimo tego w dalszym ciągu prubujesz Mnie obwiniać .

To zdanie to nawet nie jest logiczne :)

przez Pitu 24 lip 2012, 09:39
Kafka napisał(a):Miałam na myśli, że nie chce mi się wypowiadac, skoro autor watku od razu zakłada winę kobiet.

Owszem zakładam winę kobiet , w moim przypadku nie mam sobię nic do zarzucenia , czy popełniałem błędy popełniam jak każdy inny człowiek , kobietom ciężko uświadomić że źle robią z automatu wina należy do faceta , bo tak musi być , stereotypami kobiety żyją. A facet w ich rozumowaniu to człowiek bez uczuć. Bo jak Ma uczucia to nie jest facetem , tylko doszukują się w nim jakiś problemów psychicznych lub złego wychowania.
Przeraża Mnie taki punkt widzenia.
Pitu

przez Fleure_De_Violette 24 lip 2012, 09:42
tak... to kobiety są tylko złe, wszystko wina kobiet. Najlepiej wybić całą płeć...
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 24 lip 2012, 09:49
kobietom ciężko uświadomić że źle robią z automatu wina należy do faceta , bo tak musi być , stereotypami kobiety żyją.

taaaaaaa... a facet nigdy nie ma sobie
nic do zarzucenia

? To mam wyjatkowego farta bo moj partner potrafi sie przyznac do bledu, nad wadami pracuje, zdaje sobie sprawe , ze jest tylko czlowiekiem i bledy popelnia i ma je sobie do zarzucenia. Moze dzieki temu dobrze nam sie uklada bo oboje pracujemy nad tym zeby miec dobry zwiazek. Nie potrafilabym zyc z kims w kiepskim zwiazku ale on nie ma sobie nic do zarzucenia i winna jestem tylko ja.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pitu 24 lip 2012, 09:56
Fleure_De_Violette napisał(a):tak... to kobiety są tylko złe, wszystko wina kobiet. Najlepiej wybić całą płeć...

I to Mnie przeraża ,że cokolwiek kobiety zrobią z facetami , facet bez kobiety nie funkcjonuje ucieka w alkohol , nikomu nie pokazuję , z nikim nie rozmawia dusi w sobię wszystkie emocje. :-|
Pitu

przez kafka 24 lip 2012, 09:58
kobietom ciężko uświadomić że źle robią z automatu wina należy do faceta , bo tak musi być , stereotypami kobiety żyją.

a to, że kobiety idą na łatwiznę to nie stereotyp? :shock:
kafka

przez Pitu 24 lip 2012, 10:09
Candy14 napisał(a):To mam wyjatkowego farta bo moj partner potrafi sie przyznac do bledu, nad wadami pracuje, zdaje sobie sprawe , ze jest tylko czlowiekiem i bledy popelnia i ma je sobie do zarzucenia. Moze dzieki temu dobrze nam sie uklada bo oboje pracujemy nad tym zeby miec dobry zwiazek. Nie potrafilabym zyc z kims w kiepskim zwiazku ale on nie ma sobie nic do zarzucenia i winna jestem tylko ja.

Candy14 , A co się wydarzy jak któregoś dnia twój facet wyjdzie z pod pantofla i pojawią się nie porozumienia zaakceptujesz wtedy partnera ? Pantofla mam na myśli ,że jesteś osobą dominującą w związku bo trochę nie ładnie napisałem.
Pitu

przez Candy14 24 lip 2012, 10:09
facet bez kobiety nie funkcjonuje ucieka w alkohol , nikomu nie pokazuję , z nikim nie rozmawia dusi w sobię wszystkie emocje. :-|

to chyba pipka nie mezczyzna?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez kafka 24 lip 2012, 10:12
Pitu napisał(a):
Candy14 napisał(a):To mam wyjatkowego farta bo moj partner potrafi sie przyznac do bledu, nad wadami pracuje, zdaje sobie sprawe , ze jest tylko czlowiekiem i bledy popelnia i ma je sobie do zarzucenia. Moze dzieki temu dobrze nam sie uklada bo oboje pracujemy nad tym zeby miec dobry zwiazek. Nie potrafilabym zyc z kims w kiepskim zwiazku ale on nie ma sobie nic do zarzucenia i winna jestem tylko ja.

Candy14 , A co się wydarzy jak któregoś dnia twój facet wyjdzie z pod pantofla i pojawią się nie porozumienia zaakceptujesz wtedy partnera ? Pantofla mam na myśli ,że jesteś osobą dominującą w związku bo trochę nie ładnie napisałem.

Nie sądzę, by facet Candy był pod pantoflem, ale przecież ty wiesz lepiej, tak dobrze ich znasz i w ogóle.
kafka

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 10:12
Candy14 napisał(a):
facet bez kobiety nie funkcjonuje ucieka w alkohol , nikomu nie pokazuję , z nikim nie rozmawia dusi w sobię wszystkie emocje. :-|

to chyba pipka nie mezczyzna?

Dokladnie. Az sie zagotowalem, kiedy to przeczytalem bo ja mam zupelnie odwrotnie. Bez kobiety zyje pelnia zycia, a z kobieta zawsze czuje sie przyduszony i ograniczany ;)
Kolega pozwala sobie uogolniac na podstawie wlasnej osoby, co tylko potwierdza fakt, ze jest marnym obserwatorem zycia i ludzkich zachowan ;)
Ostatnio edytowano 24 lip 2012, 10:14 przez Wjesiekke, łącznie edytowano 1 raz

przez kafka 24 lip 2012, 10:14
A, nie, sorry, dla ciebie to że "potrafi sie przyznac do bledu, nad wadami pracuje, zdaje sobie sprawe , ze jest tylko czlowiekiem" oznacza, że jest pod pantoflem :mrgreen: No to wg tej definicji jest.
btw czy to nie nasz stary kolega amfce?
kafka

przez Wjesiekke 24 lip 2012, 10:17
No ale od takich facetow, ktorzy nie maja wlasnego zycia, tylko wisza na kobiecie, to faktycznie kazda kobieta ucieknie... Szkoda ze tacy faceci nie wiedza o co chodzi i uwazaja, ze to kobiety sa niewdzieczne, bo oni przeciez tak sie poswiecaja...

przez kafka 24 lip 2012, 10:19
Wjesiekke napisał(a):No ale od takich facetow, ktorzy nie maja wlasnego zycia, tylko wisza na kobiecie, to faktycznie kazda kobieta ucieknie... Szkoda ze tacy faceci nie wiedza o co chodzi i uwazaja, ze to kobiety sa niewdzieczne, bo oni przeciez tak sie poswiecaja...

No właśnie, przeciez tak samo jest w drugą stronę. Że kobieta totalnie poświęca całe swoje życie dla faceta, a potem się dziwi, że on odchodzi...
kafka

przez Candy14 24 lip 2012, 10:19
Candy14 , A co się wydarzy jak któregoś dnia twój facet wyjdzie z pod pantofla i pojawią się nie porozumienia zaakceptujesz wtedy partnera ?

Po pierwsze nie jest pod pantoflem a ja nie jestem dominujaca. To, ze mezczyzna ma swiadomosc swoich wad czyni go meskim a nie pipka. Nieporozumienia sie jak najbardziej zdarzaja bo ani ja nie jestem idealna ani on i oboje mamy tego swiadomosc. Nieporozumienia nie sa problemem o ile potrafi sie je przegadac i wyciagnac wnioski. Mam wady ktore moj partner akceptuje i takie ktorych akceptowac nie chce a ja nad nimi pracuje, bo szanuje punkt widzenia partnera ..i odwrotnie. Nie musze w nim akceptowac wszystkiego a jego zadaniem jest nad tym popracowac. Nie zdarza nam sie w czasie nieporozumien mowic "nie mam sobie nic do zarzucenia" raczej staramy sie na siebie spojrzec z boku i obiektywnie ocenic sytuacje.
Pisales ,ze jestes w zwiazku sluchajacym.. a z Twoich postow to nie wynika. Facet ktory slucha co mowi druga strona nie powie, ze nie ma sobie nic do zarzucenia.

Sortuj wg