Czy rodzina partnera powinna być wtajemniczona?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 17 mar 2011, 10:43
Z tym się nie zgadzam, ja mówię nie wtajemniczaj - do momentu aż nie będziesz gotowa. Choroba to nie jest coś czym trzeba się chwalić....ale też nie jest to jakaś wstydliwa tajemnica którą za wszelką cenę trzeba ukrywać....przez takie myślenie właśnie podtrzymujemy stereotyp że to należy ukrywać, chować bo jest to równoznaczne z psychopatią....

:brawo:
:)

przez wiosenka26 17 mar 2011, 13:04
Ja bym nie mowila, nie musisz sie tlumaczyc ze wszystkiego. jesli idziesz na wizyte u ginekologa, to tez nie opowiadasz wszystkim, o swoich wynikach. zachowaj to dla siebie i ewentualnie najblizszych osob. Nie chcialabyc chyba, aby na kazdej wizycie ciotki wypytywaly sie o twoje zdrowie, albo szeptaly za Twoimi plecami... Jednak to wszystko zalezy od relacji w rodzinie. moze u ciebie jest inaczej...

przez Pinkii 17 mar 2011, 14:13
agniesia01 napisał(a):Bardzo chętnie Pinkii pogadam przy kawie. A co do Żołnierskiej polecam. Zadzwoń, umów się i już od poniedziałku do Nas dołączysz, hm ?

Hej, niestety teraz jestem na zwolnieniu chorobowym a potem będzie ciężko bo pracuję i studiuję, a tam do 14 trzeba być wolnym- ja nie jestem. Ale w lipcu skończę szkołę i może znajdę czas w pracy- wtedy chętnie bo już tak długo się zbieram! A propo teraz by mnie nie wzięli raczej, bo trzeba iść z rana na wizytę do psychiatry itd, a on jest tylko w czwartki chyba... Na razie chodzę do psycha prywatnie. Zresztą, teraz nie mogę.
Ale na kawę chętnie się spotkam tak indywidualnie :smile:

Wiosenka
- współczuję ciotek ;) U mnie wszyscy wiedzą w rodzinie chłopaka i nikt się temu nie dziwi, ale może dlatego że to prawie sami lekarze.
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 17 mar 2011, 16:22
linka, a ja sie nie zgadzam, i podtrzymuje swoje zdanie, my sobie tutaj mozemy mowic otwarcie o tej chorobie, ale ogolnie ludzie nadal postrzegaja osoby ktore lecza sie psychiatrycznie ze sa psychiczne. A jak sie urodzi dziecko i cos nie tak jest np niegrzeczne to jest gadanie: dlatego ze Twoja zona ma swira.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg