dziś się spotkałem z

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

dziś się spotkałem z

przez k_o82 05 cze 2010, 19:40
dziewczyną na zdjęcia, dobrze nam się rozmawiało, była bardzo miła i kiedy ją głaskałem po włosach
nie przeszkadzało jej to, nawet jak jej pokazywałem zdjęcia przytulała się twarzą do mojej,
objęła mnie kiedy ją odprowadzałem na przystanek i znowu się do mnie przytuliła...
na przystanku kiedy ją znowu głaskałem po włosach przytuliła się do mnie...
zaprosiła mnie do siebie na obiad...
długo dosyć jestem sam i żadna dziewczyna przez długi czas się tak nie zachowywała wobec mnie jak
ona dzisiaj i dziwnie się czuję...
nie wiem czy to co robiła było szczere... czy dać sobie po prostu spokój i odpuścić żeby za dużo sobie nie pomyśleć i nie nastawiać się na cokolwiek że może moglibyśmy się lepiej poznać...
może lepiej było by wysłać jej zdjęcia poprawione i zniknąć bez słowa...
nie potrafię nie raz poznać się na kimś ... a zazwyczaj nie miałem z tym problemów... potrafiłem od razu
rozgryźć kobiete co chce tak naprawdę ode mnie ...
k_o82

Re: dziś się spotkałem z

przez shadow_no 05 cze 2010, 19:44
k_o82, Jeżeli dziewczyna pozwala Ci na głaskanie, przytulanie, dotykanie itd. - próbuj dalej. Za dużo analizujesz za mało działasz imho.
Jeżeli np. chciałbyś ją pocałować a ona by tego nie chciała to niezręczna sytuacja potrwa kilkanaście sekund. Jak tego nie zrobisz to będziesz myślał cały wieczór jak by to było... Odwagi :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Magdaa 05 cze 2010, 19:50
Wg mnie ona ma ochotę na jakąś bliższą relację z Tobą. Ja jak idę na zdjęcia to nie przytulam się do fotografów i nie pozwalam się dotykać :P Jej zachowanie wskazuje na to, że jest Tobą zainteresowana. Jeśli ktoś nam się podoba to próbujemy złapać z nim kontakt- wzrokowy, fizyczny np strzepywanie niewidzialnego pyłu z ramienia, byleby tylko dotknąć TEJ osoby ;) Tak więc nie analizuj tylko działaj, bo możesz przegapić coś fajnego. Mniej myślenia, więcej robienia. Trzymamy kciuki.

p.s. A jeśli zaprosiła Cię na obiad do swojego domu to dla mnie sytuacja jest jasna- leci na Ciebie.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez k_o82 05 cze 2010, 20:11
za dużo myśli zasypuję moją głowę ... jestem myśliwym... rozkminiam każdą rzecz... kiedyś impulsywnie podejmowałem decyzję... teraz brak wiary w siebie ...
teraz mam ochotę wysłać jej zdjęcia i zapaść się pod ziemie ... żeby całkowicie zapomnieć o dzisiejszym dniu...
wiem że jak będę poprawiać jej kolejne zdjęcia to będę o niej więcej myśleć... popie...... lone jest to...

[Dodane po edycji:]

jednak to były jakieś gesty tylko ze strony tej dziewczyny... nie wiem w jakim celu... nie jest wcale zainteresowana...
k_o82

przez Sean1 09 cze 2010, 20:56
Bierz ja chlopie, nie mysl nad tym. Działaj wg starej zasady - nie masz nic do stracenia ;) A z tego co piszesz to ona na pewno cos od ciebie chce. Teraz ty musisz to wykorzystac. Wiec dzialaj.

przez k_o82 10 cze 2010, 16:10
jeden, dwa smsy dziennie i mówienie że bedziemy kombinować żeby się spotkać zmienia całkowity obraz tego
co usłyszałem na początku.

[Dodane po edycji:]

nie rozumiem chyba kobiet... całkowicie... :evil:
k_o82

przez banalna 26 sie 2010, 13:30
ja nie rozumiem facetów, całkowicie
banalna

przez Mizer 29 sie 2010, 19:49
ja jak mam ochotę się do kogoś przykleić to znaczy, że mi się podoba. nie mówię, że jestem zakochana, ale podoba.

nie całuj jej od razu, nie wyskakuj z randką, ale wiesz- takie niewypowiedziane uczucie jest najlepsze, niech się domyśla XD.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez banalna 31 sie 2010, 11:39
dziś spotkałam się z ....... znów z obojętnością męża, wczoraj zato chciało mi się ryczeć kiedy uderzył mojego psa, czuję wtedy niesamowitą gorycz
banalna

Sortuj wg