c.d. Inicjacji z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: c.d. Inicjacji z prostytutką

przez Freddie Mercury 24 mar 2010, 20:55
Tracący a nie szukasz chłopaka czasem bo ja biseksualny jestem ;)
Freddie Mercury

przez Victorek 24 mar 2010, 21:04
Najlepsza w tej dyskusji jest, że się tak wyrażę fabuła. Niczym jak w serialu Moda na sukces.
Wystarczy przeczytać kilka pierwszych postów, ciutke środkowych i parę ostatnich a i tak wiadomo o co chodzi, problem jest ten sam i trudno sobie wyobrazic koniec :)
Zupełnie jak w tamtym serialu :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Freddie Mercury 24 mar 2010, 21:09
Przynajmniej mozna cos domniemac na tym topiku..mianowicie to ze prawdopodobnie Victorek ogląda Mode na Sukces... a tak powaznie topik rozrosł sie do tak monstrualnych rozmiarów zapewne dlatego ze kazdy lubi pocieszać człowieka który ma gorzej jak my sami...
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 24 mar 2010, 21:25
Kurcze ale co On ma gorzej?? Jest normalnym facetem, tylko się nad sobą użala!!
Moderator

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 21:29
wiola173 napisał(a):Kurcze ale co On ma gorzej?? Jest normalnym facetem, tylko się nad sobą użala!!

Dokładnie. I nic poza tym.
magdalenabmw

przez Freddie Mercury 24 mar 2010, 21:32
Sadysta jest normalnym człowiekiem,tylko lubi sobie czasem kogoś pomolestować... tok waszego myslenia i jego logika to wielka zagadka tego forumełe
Freddie Mercury

przez *Wiola* 24 mar 2010, 21:34
Freddie Mercury napisał(a):Sadysta jest normalnym człowiekiem,tylko lubi sobie czasem kogoś pomolestować... tok waszego myslenia i jego logika to wielka zagadka tego forumełe

Hmm, Twojego tez nie łapię:) Chyba ,że chcesz nam dać do zrozumienia,że jesteś od niego ładniejszy :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Freddi I jeszcze pytanko do fachowca:) bo nie czytałeś chyba: czy jest sens brać anafranil z trittico i czy można?
Moderator

przez Freddie Mercury 24 mar 2010, 21:38
Jestem troche ładniejszy od diabła i to tez niekoniecznie ... uroda to kobiet wizytówka..
Nie jestem fachowcem :mrgreen: ale w moim mniemaniu z mieszanki zamulacz plus zamulacz nie wyjdzie jak w prawach matematyki-pobudzacz ... wiec nie katuj sie takim zestawem bo wtedy zaczniesz wykładac nam tu filozofie której nikt nie zrozumie ;)
Ostatnio edytowano 24 mar 2010, 21:42 przez Freddie Mercury, łącznie edytowano 1 raz
Freddie Mercury

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 21:41
Freddie Mercury napisał(a): tok waszego myslenia i jego logika to wielka zagadka tego forumełe

Dzięki za komplement. Skoro nasze myślenie jest takie zagadkowe dla zwykłego odbiorcy to znaczy że jest niepojęte, a rzeczy niepojęte są wielkie :roll:
magdalenabmw

przez Freddie Mercury 24 mar 2010, 21:43
magdalenabmw to był rzecz jasna komplement
Freddie Mercury

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 21:45
Dlatego podziękowałam :P
magdalenabmw

przez *Wiola* 24 mar 2010, 22:09
Freddi zerknij proszę tam: nie-dopamina-a-noradrenalina-t19583-154.html -pod Twoim postem

. Sorry za offtop:) A mojej filozofii i tak nie rozumiesz:P
Moderator

przez tracący sens życia 24 mar 2010, 22:38
Freddie Mercury napisał(a):Przynajmniej mozna cos domniemac na tym topiku..mianowicie to ze prawdopodobnie Victorek ogląda Mode na Sukces... a tak powaznie topik rozrosł sie do tak monstrualnych rozmiarów zapewne dlatego ze kazdy lubi pocieszać człowieka który ma gorzej jak my sami...

Tak mam gorzej wreszcie ktoś coś mądrego napisał

przez Freddie Mercury 24 mar 2010, 22:38
wiola173 pytasz o łaczenie Trittico z Anafranilem... w zasadzie takim zestawem tylko podbijasz sedatywny wpływ na organizm .. jesli masz silne lęki to Anafranil jest dobrym rozwiazaniem jesli tolerujesz TLPD .. Trittico moze obnizac cisnienie krwi przez antagonistyczne działanie adrenergiczne ... osobiscie podbił bym dawke jednego z tych leków zamiast łączyć je ze sobą... ale jesli kiedykolwiek ten zestaw dał Ci zadowalający efekt to go poprostu stosuj.. czytałem że można łaczyc TLPD z SARI
Freddie Mercury

Sortuj wg