c.d. Inicjacji z prostytutką

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: c.d. Inicjacji z prostytutką

przez tracący sens życia 24 mar 2010, 12:48
tak powiedziałem jej aby porozmawiała z psychologiem a co to obelga chyba my ty wszyscy się leczymy i się tego nie wstydzimy.
Magda z modelką takiego brzydala to byś nie umówiła

przez *Wiola* 24 mar 2010, 12:53
Tracący
Więksi brzydale są z modelkami patrz: Mick Jagger, Seal :P
Moderator

przez solipsea 24 mar 2010, 12:53
tracący sens życia napisał(a):God's Top 10 Mi jest potrzebna dziewczyna, która wyciągnie mnie z bagna a nie zaburzona osoba. Potrzebuje dziewczyny wesołej, pogodnej uśmiechniętej, dla której będę najważniejszy a nie ktoś kto pociągnie mnie na dno. Jak ona się boi to ok. ale ja mam swoje problemy i jak dojdą jej to ich nie udźwignę. W przypadku gdybym się zaangażował bardziej a ona odwali jakiś numer to spadnę na dno a tego nie chcę.

:shock: Wynajmij sobie kobietę i płać jej do końca życia. Wtedy na pewno będzie się uśmiechać, dogadzać i dbać o Ciebie, jakbyś ze złota był odlany. Bez obrazy - ale muszę to powiedzieć - JESTEŚ NARCYZEM i obyś nie wpadł w otchłań własnego odbicia i się w nim nie utopił.
solipsea

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 12:57
tracący sens życia napisał(a):tak powiedziałem jej aby porozmawiała z psychologiem a co to obelga chyba my ty wszyscy się leczymy i się tego nie wstydzimy.
Magda z modelką takiego brzydala to byś nie umówiła

Po 1- Jadzia nie potrzebuje psychologa. Nie wiem czemu się tak zachowała ale ja w życiu bym jej o to nie posądziła. Wydaje mi się że się wystraszyła że będziesz chciał czegoś więcej, nie mam pojęcia. Dla nas to nie jest obelga jak ktoś powie 'lecz się' ale dla kogoś zdrowego to jest określenie pejoratywne.

Po2- nie jesteś brzydalem i skończ te gorzkie żale bo nie jesteś w kościele!

Po3- znam osobiście w rzeczywistym świecie tylko trzy prawdziwe MODELKI i każda z nich jest zajęta więc nie umówię Cię z modelką bo 'nie mam wolnych' :mrgreen: Poza tym modelka to (mówię o moich koleżankach):
osoba sympatyczna, inteligentna, piękna, z poczuciem humoru, o cudnej urodzie.

Powiedz- dlaczego taka kobieta miałaby się spotkać z takim facetem jak Ty?
Nie chodzi mi o wygląd, tylko o podejście. Ona da Ci entuzjazm, radość... a Ty? Co jej dasz w zamian? Pesymizm, smucenie?

Zrozum że związek to nie tylko BIORĘ ale także DAJĘ !
magdalenabmw

przez tracący sens życia 24 mar 2010, 12:59
więksi ale najwidoczniej nie ja

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 13:03
tracący sens życia napisał(a):więksi ale najwidoczniej nie ja

Bo Ty nie potrafisz zrozumieć tego że to nie jest kwestia wyglądu!
Tylko usposobienia, charakteru.

Kobiety kochają delikatnych mężczyzn (tzn. wiele kobiet), spokojnych, zrównoważonych, wrażliwych...
Ale wrażliwy czy nieśmiały to nie to samo co pesymistyczny!

Bo żadna kobieta nie chce mieć faceta który tylko siedzi na dupie i płacze nad swoim biednym losem.
magdalenabmw

przez tracący sens życia 24 mar 2010, 13:07
dla ścisłości modelka to dla mnie dzieczyna która mi się podoba a nie modelka w dosłownym zmaczeniu. I na pewno ofiarował bym takiej dziewczynie wszystko co mam bo bym ją kochał taka kobieta by obudziła we mnie optymizm a mó gust znasz i wiesz jakie mi się podobają

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 13:14
Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego Ty patrzysz jedynie na wygląd?
Kobieta która jest miła, sympatyczna itd nawet nie zwróci Twojej uwagi jeśli nie będzie piękna. Natomiast sex bomba może mieć siano w mózgu a Ty i tak na nią polecisz i 'będziesz ją kochał'.

Wiesz co... dla Ciebie naprawdę chyba najlepsza będzie prostytutka. Nie myślałam że kiedyś to napiszę, ale chyba tak będzie... Tam płacisz, wybierasz jaką chcesz po wyglądzie i 'kochasz ją'...
magdalenabmw

przez tracący sens życia 24 mar 2010, 13:26
zapomniałaś dopisać że żadna ładna na ciebie nie poleci. Tak dla mnie liczy się wygląd i co z tego dla wielu to się liczy międzyinnymi ja dlatego nie mogę nikogo znaleźć bo sam nie jestem przystojny.

przez Victorek 24 mar 2010, 13:53
tracący sens życia napisał(a):zapomniałaś dopisać że żadna ładna na ciebie nie poleci. Tak dla mnie liczy się wygląd i co z tego dla wielu to się liczy międzyinnymi ja dlatego nie mogę nikogo znaleźć bo sam nie jestem przystojny.

I tym sposobem jakby dyskusja wraca do punktu wyjścia :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez *Wiola* 24 mar 2010, 14:00
Victor napisał(a):I tym sposobem jakby dyskusja wraca do punktu wyjścia :)

Mówiąc szczerze to ja już się dawno z tym pogodziłam:)
Moderator

przez wovacuum 24 mar 2010, 14:01
tak.dyskusja wrocila do punktu wyjscia. tracący sens życia, idz na kurfy i daj sobie spokoj z szukaniem baby.ot co.
wovacuum

przez tracący sens życia 24 mar 2010, 14:26
ludzie powiedzcie wprost jesteś za brzydki aby znaleźć fajną laske a nie walicie farmazony że ładne dziewczyny są z brzydkimi facetami

przez wovacuum 24 mar 2010, 14:28
tracący sens życia, ale ja nie wiem jak ty wyglàdasz,??garba masz,zeza,kulawy jestes??
wovacuum

Sortuj wg