Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Miro 14 lut 2014, 23:43
zmęczona_wszystkim, Nie masz pojęcia jaki poziom umysłowy prezentuję, nie znasz mnie. Poza tym mam wywalone jak mnie nazwiesz, w tym momencie, po nicku, nie czytając innych postów nie jestem nawet w stanie stwierdzić czy jesteś kobietą czy też pedałem. W końcu to ty jesteś zdrowa/zdrowy, a ja jestem chorym na homofobię ćwokiem i idiotą.

EDIT: + jeszcze Nerwica, więc nie wiem czy kiedykolwiek z tego wyjdę
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:46
Miro napisał(a):zmęczona_wszystkim, Nie masz pojęcia jaki poziom umysłowy prezentuję, nie znasz mnie. Poza tym mam wywalone jak mnie nazwiesz, w tym momencie, po nicku, nie czytając innych postów nie jestem nawet w stanie stwierdzić czy jesteś kobietą czy też pedałem. W końcu to ty jesteś zdrowa/zdrowy, a ja jestem chorym na homofobię ćwokiem i idiotą.

Zapewne bardzo wybitny poziom umysłowy, skoro myślisz, że słowo "zmęczona" może oznaczać mężczyznę. Zresztą Twoje upodobanie do słowa "pedał" wiele mi o Tobie mówi. Mam po prostu dość takich typów jak Ty, którzy nienawidzą innych z powodu orientacji i nie mam zamiaru siedzieć jak mysz pod miotłą, jak ktoś się tak zachowuje na forum. Na szczęście cię nie znam i nigdy nie poznam, bo ciągnie mnie do fajnych ludzi.

przez Indifference1 14 lut 2014, 23:49
zmęczona_wszystkim, a jednak są już gejami od jakiegoś czasu i mają się z tym dobrze. Dlatego moim zdaniem tylko nieliczni się z tym rodzą
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellwe 14 lut 2014, 23:49
Zaden z moich znajomych ktorzy sa homoseksualistami nie jest ich moze wielu ale kilka osob znam i zaden nie wyglada tak jak ci kolesie.na zdjeciach. Sa normalnymi facetami. I co jest moim zdaniem plusem czesto bardziej zadbanymi niz niektorzy heterycy :evil: Taka generalizacja jaka pokazal Miro, jest moim zdaniem krzywdzaca i swiadczy o malej wiedzy na ten temat. Czy nas czyli ludzi z roznego rodzaju zaburzeniami typu depresja, schizofrenia i inne tez pokazuje sie w kaftanie z wywalonym jezykiem??
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:51
Indifference1 napisał(a):zmęczona_wszystkim, a jednak są już gejami od jakiegoś czasu i mają się z tym dobrze. Dlatego moim zdaniem tylko nieliczni się z tym rodzą

To już na pewno przesadzasz. Na podstawie jakiejś dziwnej grupy takie wnioski? Ja znam wielu ludzi takich jak ja i nie znam żadnego meżczyzny ani żadnej kobiety, która stałaby się homo z powodu jakiegoś "uwiedzenia". Każdy odkrywał to w sobie sam, jedni wcześniej, inni później.

-- 14 lut 2014, 23:52 --

Ellwe napisał(a):Zaden z moich znajomych ktorzy sa homoseksualistami nie jest ich moze wielu ale kilka osob znam i zaden nie wyglada tak jak ci kolesie.na zdjeciach. Sa normalnymi facetami. I co jest moim zdaniem plusem czesto bardziej zadbanymi niz niektorzy heterycy :evil: Taka generalizacja jaka pokazal Miro, jest moim zdaniem krzywdzaca i swiadczy o malej wiedzy na ten temat. Czy nas czyli ludzi z roznego rodzaju zaburzeniami typu depresja, schizofrenia i inne tez pokazuje sie w kaftanie z wywalonym jezykiem??

Bardzo trafna uwaga.

przez Indifference1 14 lut 2014, 23:53
Ellwe napisał(a): Czy nas czyli ludzi z roznego rodzaju zaburzeniami typu depresja, schizofrenia i inne tez pokazuje sie w kaftanie z wywalonym jezykiem??

Tak pewnie to sobie wyobrażają niestety :? A na depresję to przecież wystarczy się wziąć w garść i przestać marudzić (to usłyszałam od koleżanki...)

-- 14 lut 2014, 22:55 --

zmęczona_wszystkim, nie chodzi mi o jakieś "uwiedzenie" tylko o różne wpływy. Od traumatycznych przeżyć po internet i telewizję. Jakoś wydaje mi się, że kiedyś było mniej homoseksualistów niż teraz, aczkolwiek mogę się mylić bo nigdy nie zagłębiałam się w temacie ;)

przez Miro 14 lut 2014, 23:56
zmęczona_wszystkim napisał(a): jak ktoś się tak zachowuje na forum. Na szczęście cię nie znam i nigdy nie poznam, bo ciągnie mnie do fajnych ludzi.

To jest forum dla chorych na nerwice. Myślisz że jakiś rodzic, męczony przez nerwicę, wychowujący dziecko ma ochotę czytać na forum tematycznym wypociny pedała jaki ów rodzic jest zły bo boi się Genderów itp.? Uszanuj tych ludzi! Do ciężkiej cholery! Myślisz że im się to podoba? Czytanie jacy oni źli? Oni tu przychodzą po pomoc. Nie musisz się ze swoją orientacją obnosić wszem i wobec, racjonalizować.

przez Ellwe 14 lut 2014, 23:56
Po prostu wychodze z zalozenia: zyj i daj zyc innym.:) to kto z kim sypia nie zmienia wartosci czlowieka. Prawda? Oczywiscie pomijam tutaj zboczenia typu pedofilia i tym podobne.

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez cvijet 14 lut 2014, 23:58
Jakoś wydaje mi się, że kiedyś było mniej homoseksualistów niż teraz, aczkolwiek mogę się mylić bo nigdy nie zagłębiałam się w temacie
Wcale gejów nie było mniej niż teraz, tylko przestają się ukrywać.

przez Indifference1 15 lut 2014, 00:00
cvijet, wzięłam to pod uwagę dlatego dopisałam, że mogę się mylić.

przez Ellwe 15 lut 2014, 00:01
Kazdy watek ma swoja nazwe i nie trzeba wchodzic w dany temat jesli nas nie inreresuje. cvijet, zgadzam sie z toba calkowicie.

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 00:04
Miro napisał(a):
zmęczona_wszystkim napisał(a): jak ktoś się tak zachowuje na forum. Na szczęście cię nie znam i nigdy nie poznam, bo ciągnie mnie do fajnych ludzi.

To jest forum dla chorych na nerwice. Myślisz że jakiś rodzic, męczony przez nerwicę, wychowujący dziecko ma ochotę czytać na forum tematycznym wypociny pedała jaki ów rodzic jest zły bo boi się Genderów itp.? Uszanuj tych ludzi! Do ciężkiej cholery! Myślisz że im się to podoba? Czytanie jacy oni źli? Oni tu przychodzą po pomoc. Nie musisz się ze swoją orientacją obnosić wszem i wobec, racjonalizować.

A myślisz, że ja, osoba, która również cierpi na nerwicę, chce czytać wypociny jakiegoś ćwoka, który obraża mnie? Gendery? O czym Ty w ogóle bredzisz? Ja też tu przyszłam po pomoc, ale nie w przypadku orientacji. Naucz się najpierw, co znaczy słowo racjonalizacja, bo bredzisz kompletnie. Nie obnosze się, ale jak mnie ktoś obraża, to reaguję w tym temacie. Jesli ktoś nie ma szacunku do mnie, ja nie mam do tej osoby. A to forum jest dla wszystkich - jak zmienisz regulamin, to mnie poinformuj. do cięzkiej cholery? Czy myślisz, ze mi sie podoba Twoje obrzydliwe zachowanie?

Czy ktoś ci kazał pchać się do tematu, który cię brzydzi? Nie. To po ...uja tu wchodzisz i obrażasz innych i piszesz dyrdymały?

przez Miro 15 lut 2014, 00:08
zmęczona_wszystkim, Gender - ludziom starszym kojarzy się z czym? Dla tego specjalnie to wstawiłem. Jeżeli przychodzisz po pomoc na forum nerwicy, uzyskasz ją nie obnosząc się wszem i wobec ze swoją orientacją, oraz zarzucając Normalnym nienormalność ;)

przez zmęczona_wszystkim 15 lut 2014, 00:17
Miro napisał(a):zmęczona_wszystkim, Gender - ludziom starszym kojarzy się z czym? Dla tego specjalnie to wstawiłem. Jeżeli przychodzisz po pomoc na forum nerwicy, uzyskasz ją nie obnosząc się wszem i wobec ze swoją orientacją, oraz zarzucając Normalnym nienormalność ;)

Nie obchodzi mnie, z czym się kojarzy ludziom niedouczonym. Czyli ja nie moge wspomnieć o mojej orientacji, bo to jest "obnoszenie" się, ale ty, czyli "Normalny" , masz prawo mnie obrażać. Mam wy.ebane, czy sie uważasz za normalnego z małej, czy z dużej litery. Nie dość, że jesteś homofobem, to jeszcze zakłamanym. Przykre to. Mogę tobie zarzucać, co mi się tylko podoba. Na szczęście nie jesteś administratorem, moderatorem, itp., więc co najwyżej możesz się powkurzać, że ktoś się "obnosi", czyli ośmiela sie o czymś tylko powiedzieć.

Sortuj wg