Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Candy14 14 lut 2014, 14:46
deader, napisal sensownie chociaz zawyczaj sie nie zgadzamy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez metka00 14 lut 2014, 14:52
Dla mnie to Choroba porównywalna do pedofili , zoofili i tych reszte.

Po to mezczyzna ma czlonka a kobieta wagine by mogli mieć dzieci.
A facet z facetem , kobieta z kobietą to juz choroba.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez jolantka 14 lut 2014, 15:42
Może nie tyle choroba, co swego rodzaju ...zaburzenie

-- 14 lut 2014, 15:58 --

Dużo się nad tym czasem zastanawiam. Bo niby czemu podciągać to pod kategorię 'preferencji seksualnej', skoro jest to ewidentnie zaburzeniem, jako że odbiega od normy, a normę stanowi zestaw 'mężczyzna+kobieta'. Pewnie chodzi o to, że jest to bardziej akceptowalne, bo nie wyrządza nikomu krzywdy (potencjalnie jedynie dzieciom, które mogłyby się wychowywać w takich domach, czyli nasiąknąć złymi wzorcami i 'nieprawidłowym' systemem wartości i mieć przez to trudniej w społeczeństwie, a i być może mieć również problemy z orientacją, -homoseksualizm nabyty, bo środowisko, bo trudne relacje z ojcem, bo bla bla i dzięki tego typu czynnikom zewnętrznym można to również 'złapać') i duży odsetek społeczeństwa pod to podpada, więc to już nie zboczenie, a 'druga orientacja'? O chorobie nie może być mowy, określenie w ogóle nie pasujące do rejestru. Pasuje do pedofilii, czy miłośników obcowania z drzewami, bo to już z gruntu świadczy o jakichś poważnych hockach klocach w mózgu. A homoseksualizm dotyczy pewnie w dużej mierze sfery emocjonalnej. Ja się zauraczam kobietami i mam do nich pociąg (ma to związek z brakiem matki, jak się domyślam) i na pewno nie uważam się za osobę chorą, ale za to jak najbardziej za zaburzoną i absolutnie nie uważam, żeby to było normalne i żebym miała dać sobie przyzwolenie na podążanie w tym 'kierunku'. Staram się to raczej wypierać
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Desiderii 14 lut 2014, 16:34
Staram się to raczej wypierać

Ale po co...? Dlaczego? Dlatego, że zawierzyłaś parapsychologicznym teoriom, uległaś presji prawicowo-konserwatywnemu lobby, czy jak? Zaburzeniem jest raczej wypieranie pociągu do osobników tej samej płci, wypieranie się tego, kim się jest. To może prowadzić do zaburzeń nerwicowych.

Z jednej strony zabawne, z drugiej strony smutne wydają mi się niby "tolerancyjne" wypowiedzi niektórych Użytkowników, albo komentarze laików na przykład takie, że facet ma penisa przystosowanego do wkładania go w waginę kobiety w celu płodzenia dzieci, to jest naturalne i jedyne słuszne. Ktoś zadał sobie trud przeczytania czynników prenatalnych wpływających na orientację? Czy ktoś próbował poznać opinię świata nauki?

Mam wrażenie, że ten wątek został zaśmiecony przez wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu, który przestawił Autor, przez co, niestety, traci na wartości.

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 16:37
jolantka napisał(a):Staram się to raczej wypierać

Oczywiście, wypieraj, załóż rodzinę, a za kilka/kilkanaście lat okaże się, że to nie grypa i nie przechodzi. Zniszczysz życie sobie i być może też innym, albo będziesz potrafiła udawać do końca życia, że jest inaczej.

-- 14 lut 2014, 16:39 --

metka00 napisał(a):Dla mnie to Choroba porównywalna do pedofili , zoofili i tych reszte.

Po to mezczyzna ma czlonka a kobieta wagine by mogli mieć dzieci.
A facet z facetem , kobieta z kobietą to juz choroba.

wydawałoby się, ze na forum, na którym ludzie borykają się z różnymi sprawami, jest większa tolerancja, ale jak widać, ćwoków nigdzie nie brakuje... :silence:

przez margaritka1985 14 lut 2014, 16:44
Ja mialam kontakty wczesne z kobietami , wlasciwie dziewczynami bo bylo to w okesie dziecinstwa.Mialam pociag w kierunku kobiet, nawet jedna poznalam lesbijke i bardzo mnie fascynowala i mi imponowala nawet zakochalam sie w niej gdyby ona chciala teraz mysle, ze nawet moglabym ulozyc sobie z nia zycie.Jednak nie zawsze zylam podlug swoich sklonnosci w okresie dorastania wyparlam sie ich pod presja otoczenia takiej, ze nastolatka powinna miec faceta i innym.Po prostu zepchnelam swoje sklonnosci a z mezczyznami nie potrafilam byc do kona szczesliwa.Uwazam moja nerwice lekowa za kare grzechu homoseksualizmu.Z psychologicznego punktu widzenia tez mozna uznac, ze jest to jakis konflikt.Chociaz nie uwazam ze to jedyny powod nerwicy jednak moim zdaniem jeden z jrj elementow.Gdy dorastalam ogladalam sie za dziewczynami, pisalam o nich w pamietnikach mezczyzni mnie nie interesowali ani fizycznie ani nijak.Mysle ze za zepchnicie popedow homoseksualnych zaplacilam nerwica.

przez jolantka 14 lut 2014, 16:49
Nie mam zamiaru zakładać rodziny w żadnym wypadku! Do tego stopnia jeszcze nie 'zwariowałam';) A wypieram to nie w obawie przed odrzuceniem przez społeczeństwo, bo jestem (już poza tematem orientacji) takim freakiem żyjącym w kompletnym oderwaniu od ludzi, że jakbym się jeszcze miała przejmować, co też oni nie 'powiedzą' na moje życiowe wybory... Wypieram to, bo się zwyczajnie sama źle z tym czuję. Czuję, że to coś złego i nie jest mi ze sobą dobrze, kiedy w grę wchodzi ta kwestia. A że to zaburzenie, to będę przy tym obstawać, bo to kwestia nazewnictwa. Nie neguję tego, nie opluwam, mam bardzo otwarty umysł, ale nikt mi nie wmówi, że to 'normalne'. Nie jest to złe, ani szkodliwe, ale to jednak odstępstwo od normy. Normą jest instynktowna chęć przedłużenia gatunku zakodowana w ludziach. A dwie babki, czy dwoje chopów, to chu..., a nie przedłużą gatunek. Aczkolwiek miłość, to miłość, zawsze piękna, więc jak się kochają, to się ino cieszyć.
jolantka

przez margaritka1985 14 lut 2014, 16:54
Ktos moglby spytac jak wygladaja stosunki seksualne dwoch kobiet dla mnie to nie do opisania przezycie.Przyjazn , zrozumienie i mimo, ze takie kontakty moga wydawac sie ubozsze z racji np braku czlonka dla mnie byly lepsze niz kontakty seksualne z mezczyznami.I dawaly mi wiecej satyswakcji.

Z czasem jednak przyjelam taka postawe jak pisze poprzedniczka, odeszlam od tego, chociaz wciaz dawalo to o sobie znac bylo po prostu zakopane gdzies glebiej.
Ostatnio edytowano 14 lut 2014, 16:56 przez margaritka1985, łącznie edytowano 1 raz

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 16:54
jolantka napisał(a):Nie mam zamiaru zakładać rodziny w żadnym wypadku! Do tego stopnia jeszcze nie 'zwariowałam';) A wypieram to nie w obawie przed odrzuceniem przez społeczeństwo, bo jestem (już poza tematem orientacji) takim freakiem żyjącym w kompletnym oderwaniu od ludzi, że jakbym się jeszcze miała przejmować, co też oni nie 'powiedzą' na moje życiowe wybory... Wypieram to, bo się zwyczajnie sama źle z tym czuję. Czuję, że to coś złego i nie jest mi ze sobą dobrze, kiedy w grę wchodzi ta kwestia. A że to zaburzenie, to będę przy tym obstawać, bo to kwestia nazewnictwa. Nie neguję tego, nie opluwam, mam bardzo otwarty umysł, ale nikt mi nie wmówi, że to 'normalne'. Nie jest to złe, ani szkodliwe, ale to jednak odstępstwo od normy. Normą jest instynktowna chęć przedłużenia gatunku zakodowana w ludziach. A dwie babki, czy dwoje chopów, to chu..., a nie przedłużą gatunek. Aczkolwiek miłość, to miłość, zawsze piękna, więc jak się kochają, to się ino cieszyć.

No to masz problem, skoro sama sobie wmówiłaś, że to coś złego. Skądś to uczucie się musiało wziąć. Odstępstwo od normy? Wszystko może być uważane za odstępstwo od normy - kilka kg więcej lub mniej, itp. Jasne, ze możesz obstawać przy tym, że to zaburzenie - wolny kraj, każdy może sobie tworzyć własne mentalne więzienie. Z tym przedłużaniem życia, to kiepski argument - zwłaszcza przy dzisiejszych problemach z niepłodnością. Gdybym była młodsza i lubiła dzieci, i oczywiście była w szczęśliwym związku, to nawet bym pomyślała o ich posiadaniu, a nie jest to wcale aż tak trudne do zrealizowania.

przez metka00 14 lut 2014, 16:57
zmęczona_wszystkim, Ćwokiem to sobie możesz kota co najwyzej nazwac. mowie co mysle a za szczerosc nie przepraszam. Ludzie tu zalogowani zdają sobie sprawe ze swoich zaburzeń i chcą je leczyć , a geje po mojemu za przeproszeniem "pedaly" uważają to za normalność. Pedofilia to przecież to niemalże to samo co homoseksualnizm tylko ze obiektem zainteresowania nie jest ta sama płeć tylko dziecko, To tez tolerujesz.?? I nie pisz ze to inna sprawa bo to podobne "zboczenie"

przez Candy14 14 lut 2014, 16:59
Pedofilia to przecież to niemalże to samo co homoseksualnizm

hę? Nie widzisz roznicy pomiedzy dwojgiem doroslych ludzi a doroslym i dzieckiem? :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez cvijet 14 lut 2014, 16:59
Normą jest instynktowna chęć przedłużenia gatunku zakodowana w ludziach. A dwie babki, czy dwoje chopów, to chu..., a nie przedłużą gatunek.
Ech ten durnowaty "argument"... Wszyscy się wielce oburzają na gay & les, że nie będzie z tego dzieci i trzeba to zakazać, ale czego ci wielcy przeciwnicy homo jakoś nic nie mają do hetero osób, które są singlami lub są w związkach i nie mają dzieci i nie mają zamiaru ich mieć, bo im to nie potrzebne.
Żaden z nich nie potępia antykoncepcji, a przecież sex wg nich ma służyć do prokreacji. Niedługo antykoncepcja będzie tak skuteczna, że nawet wpadek nie będzie.

Hipokryzja na całego... :roll:
Ostatnio edytowano 14 lut 2014, 17:01 przez cvijet, łącznie edytowano 1 raz

przez margaritka1985 14 lut 2014, 17:01
Ja mialam takie kontakty w wieku 10 lat.Wieloktotnie.

przez metka00 14 lut 2014, 17:03
Candy14, Roznica jest taka ze dziecko Nie ma jeszcze woli / sily , by sie oprzeć ( nie wiem jak to ująć ale wiadome o co chodzi) Natomiast zboczenie z tej 2 strony jest podobne do tego Gejowskiego.

Sortuj wg