Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 17:08
Psychotropka`89 napisał(a):owsik, nie musisz. Nieszczere przeprosiny są dla mnie nic niewarte.
Po prostu jest to mało przyjemne, bo troszkę wysiłku mnie kosztowało nawypisywanie różnych postów, które miałam nadzieję, że Ci pomogą. Bo ja na tym forum nie jestem po to, żeby kogokolwiek obrażać, kłamać, czy gnębić. Cieszy mnie, gdy moje posty pomagają, ale Tobie niczyje nie pomagają... :?

Nie podobasz mi się i po co mam kłamać? Ale mówię PRAWDĘ, że byłam z brzydkim i byliśmy ze sobą ze względu na to, że był dla mnie wtedy akurat dobry, pomocny, itd. Jego brzydota została wyparta "pięknem" wewnętrznym. Sęk w tym, że on nad tym faktem nie bolał aż tak jak Ty... Chociaż też był nie w typie kobiet i dostawał masę koszów.

Dobrze w takim razie być może źle Ciebie odebrałem i teraz przepraszam Ciebie szczerze. A ile ten Twój facet miał wzrostu?
Dlaczego Ty nie możesz zaakceptować całkowicie mojego punktu widzenia?
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 17:11 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez nieboszczyk 13 gru 2015, 17:10
owsik jak chcesz zobaczyć brzydotnika z prawdziwego zdarzenia daj mi swoj adres e-mail na PW
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 17:13
owsik napisał(a):Bo głownie przez brak urody odpadam nie osobowość.

Tego nie możesz wiedzieć. Chciałem zauważyć, że akurat tu na forum odpadasz nie przez wygląd a przez swoje mędzenie. wszystkich już nim udręczyłeś.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 17:14
Ale owsika nie interesują zdjęcia innych ludzi! Umówmy się... ZAWSZE znajdzie się ktoś brzydszy od Ciebie, głupszy, mądrzejszy, ładniejszy, itd. W czym niby ma Mu pomóc tego typu prezentacja? Bywają ludzie brzydcy ale szczęśliwi. Owsik nie jest, bo jest brzydki i odrzucany przez kobiety, a chciałby mieć kobietę, żeby ją kochać, rozmawiać z nią, być, przytulać. To że spojrzy na foty brzydali nic tu zmieni. Nie zmieni Jego toku rozumowania.

Pozostaje zatem bardzo proste pytanie drogi Owsiku;
Czego Ty od nas, szarych użytkowników tego forum, oczekujesz? Żebyśmy Ci odpisywali? Milczeli i byś mógł prowadzić "monolog" postowy niczym take? Jeśli chcesz odzewu, to jaki on powinien być? Co chciałbyś usłyszeć? Konkretnie. Bo od ponad 2 lat, wciąż się chyba mijamy w tej kwestii i tkwimy w martwym punkcie. Ty się zaciąłeś jak katarynka, a innych użytkowników bierze wkurw.
Twoja osoba nas przerosła, może nas uświadomisz/podpowiesz, jakie masz oczekiwania?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Druid 13 gru 2015, 17:16
chcę milion dolców!
Druid

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 17:16
Że mi przyklaśniecie. że nie będziecie się ze mną spierać.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 17:17
Dark Velvet napisał(a):chcę milion dolców!

Wiesz to nie to samo co pragnienie bycia z kimś.

Brzydota

przez Psychotropka`89 13 gru 2015, 17:19
I co? W kółko mamy mówić jaki jesteś biedny i czytać te same posty "jestem nie w typie", "przegrałem swoje życie", itd.?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 17:21
owsik napisał(a):Że mi przyklaśniecie. że nie będziecie się ze mną spierać.

Dobra, weźmy mu potwierdźmy, że jest brzydki i przez to odpada i nie ma szans. Niech wszyscy to napiszą jasno i dobitnie. Tym samym wątek umrze śmiercią naturalną. Nie ma co radzić, podpowiadać, pocieszać. Wystarczy potwierdzić, że jest nieatrakcyjny

Brzydota

przez nieboszczyk 13 gru 2015, 17:23
kilkro userów z tego forum już widziało brzydotnika jak sie patrzy ale owsik jeszcze nie widzial.dlatego myśli że jest w czołówce.

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 17:24
Ḍryāgan napisał(a):

Tego nie możesz wiedzieć. Chciałem zauważyć, że akurat tu na forum odpadasz nie przez wygląd a przez swoje mędzenie. wszystkich już nim udręczyłeś.

Dlaczego twierdzisz, że tego nie mogę wiedzieć?

Brzydota

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 17:25
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):

Dlaczego twierdzisz, że tego nie mogę wiedzieć?

Bo jesteś zafiksowany, nieobiektywny i nikt nie może być sędzią we własnej sprawie

Brzydota

przez bonsai 13 gru 2015, 17:25
Ej, ale "trochę" załamujący jesteście wszyscy. Przecież przez to, że piszecie w tym wątku, to on znowu się rozrasta, owsik pieprzy swoje bzdety, a Wy się nakręcacie. Jedyna opcja to ignorowanie go. Po co to ciągnąć?

I żadne przyklaskiwanie tu nie pomoże. Owsik pisze posty pod swoimi postami, po prostu chce ciągłej uwagi.
bonsai

Brzydota

przez owsik 13 gru 2015, 17:25
Ja ten watek założyłem, bo chcę się żalić. Dlaczego was to tak drażni, że się żalem. Co wam to daje, że chcecie mi ten wątek zniszczyć?

Sortuj wg