Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Marcin2013 20 gru 2015, 18:56
nieboszczyk a naco chorowales

Brzydota

przez nieboszczyk 20 gru 2015, 19:02
Marcin2013 napisał(a):nieboszczyk a naco chorowales

liczne zapalenia płuc,grypy z powikłaniami.zapalenia nerek na ktore leżałem pół roku w szpitalach,migdałki wycieli,wyrostek wycieli,kolano otwierali,usuneli jądra,przyszyli palce z lewej ręki.no i oczywiście niedorozwój umysłowy i autyzm na który kiblowałem przez całe lata w zakładzie zamkniętym.już od wieku 4 latek.urodziłem sie jedną nogą w grobie.nie rozumiałem i dotąd nie rozumiem jak inne dzieci mogą podejść do kolegów i fajnie sie z nimi bawić,że niema faceta bez dziewczyny.dobrze przynajmniej że boje sie przytulania a seks jest nudny,pusty czym niepotrzebnie tylko śmieci pamięć.

Brzydota

przez klex 20 gru 2015, 20:04
Co tu wchodzę to ciągle ta brzydota na pierwszej stronie tu chyba chodzi o Dysmorfofobie :roll: – zaburzenie psychiczne, charakteryzujące się występowaniem lęku związanego z przekonaniem o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała. Czasem taki defekt ciała jest tylko wyolbrzymiony. Dysmorfofobia należy do zaburzeń hipochondrycznych.
12513238

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 20:31
owsik napisał(a):
ego napisał(a):owsik, a co się stało ? znowu byłeś "nie w typie" ? :mrgreen: ;)

Chyba nie. Sam nie wiem. W każdym razie nie dane mi było się spotkać.
Eee to może jeszcze nie jest po ptokach? co? pewne to już?
ego

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 20:46
klex, jeśli z grupy zaburzeń hipochondrycznych , to pewnie chodzi o urojoną brzydotę? Tylko jak niby taką brzydotę można stwierdzić? zdanie osoby brzydkiej, kontra zdanie obserwatora na ten temat? słabo..
ego

Brzydota

przez klex 20 gru 2015, 20:53
ego, ty też to masz ? :shock: każdy ma jakieś deficyty w wyglądzie ale nie znaczy to że jest istotą problemu
12513238

Brzydota

przez ego 20 gru 2015, 21:29
klex, ale co mam? brzydotę? no mam, ale dysmorfocośtam nie mam. Z resztą ta "choroba psychiczna" to jedna z tych, której istnienia nikt nie jest w stanie wykazać, więc się nie obawiam, że mogę mieć urojenia, równie dobrze może mieć je ten , kto by mi sugerował taki defekt psychiczny. ;)
Kurde, a może ja powinnam wspomóc owsika w stękaniu na ten temat? Niee.. w sumie u mnie przynajmniej "piękno" facjaty, nieźle się koreluje z "pięknem" tzw. wnętrza... nie pozostawia złudzeń. :]
ego

Brzydota

przez my_name 20 gru 2015, 21:33
Oglądałam film o dysmofofobii i jako chorzy występowały tam osoby mało atrakcyjne i bardzo ładne. Więc to chyba bardziej chodzi o obsesyjne przejmowanie się swoim wyglądem, niż o to czy ktoś faktycznie ładny czy brzydki.

Brzydota

przez cyklopka 20 gru 2015, 21:49
ego napisał(a):Kurde, a może ja powinnam wspomóc owsika w stękaniu na ten temat?

Jedną rzecz macie wspólną - jesteście zdecydowani marudzić do końca życia, rzekomo z wyboru.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 22:04
klex napisał(a):Co tu wchodzę to ciągle ta brzydota na pierwszej stronie tu chyba chodzi o Dysmorfofobie :roll: – zaburzenie psychiczne, charakteryzujące się występowaniem lęku związanego z przekonaniem o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała. Czasem taki defekt ciała jest tylko wyolbrzymiony. Dysmorfofobia należy do zaburzeń hipochondrycznych.

Gdyby brzydota nie przeszkadzała mi znaleźć dziewczyny i nie byłbym obrażany z powodu swojej nieatrakcyjności fizycznej to by mi mój wygląd nie przeszkadzał.

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 22:10
ego napisał(a):
owsik napisał(a):
ego napisał(a):owsik, a co się stało ? znowu byłeś "nie w typie" ? :mrgreen: ;)

Chyba nie. Sam nie wiem. W każdym razie nie dane mi było się spotkać.
Eee to może jeszcze nie jest po ptokach? co? pewne to już?

Wyjaśnię Ci to może coś z tego zrozumiesz. Jakiś czas temu napisałem komentarz na Fb pod postem znajomego i nagle do znajomych chciała mnie dodać koleżanka tego kolegi. Bardzo piękna kobieta zdziwiłem się. ale cóż dodałem ją i zapytałem się skąd mnie zna? Stwierdziła, że jeszcze mnie nie zna, ale chce mnie poznać, bo jej się spodobałem. Zaczęliśmy ze sobą pisać. Ona stwierdziła, że tez kogoś szuka i że się chętnie ze mną spotka. Wszystko było fajnie, aż wrzuciłem jedno zdjęcie, które zresztą tutaj też prezentowałem i nagle przestała odpisywać. Najpierw myślałem, że chodzi o brak czasu. Jednak, gdy zauważyłem, że umieszcza nowe zdjęcia oraz posty. Stwierdziłem, że napiszę do niej na tablicy z prośbą żeby mi odp na wiadomość. Ona jednak olała mój komentarz I prośbę.

Brzydota

przez klex 20 gru 2015, 22:23
owsik, jak dla mnie wyglądasz przeciętnie ale jak uważasz inaczej możesz załozyć konto tutaj http://www.theuglybugball.com/index.php
12513238

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 22:31
To jest ten portal tylko dla brzydkich, Chciałem tam założyć konto, ale niestety nie udawało się tak jakby zgłoszenia z Polski były blokowane. Nie wiem czy obecnie to się zmieniło, bo nie próbowałem już od ponad roku, ale kiedyś się nie dało.

Brzydota

przez owsik 20 gru 2015, 22:44
Wydaje mi się, że chyba tylko w USA miałbym jakieś powodzenie u kobiet.

Sortuj wg