Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Sigrun 06 sty 2016, 18:04
khaleesi napisał(a):
Sigrun napisał(a):khaleesi, hej kurfa...czytaj ze zrozumieniem!
chcesz mnie skumać z owsikiem i twierdzisz, ze nie mam co liczyć ja o tym pisze co tu ktoś o mnie wpisał bo sobie doczytałam wczesniej nie miałam czasu a Ty o czym ?
tys sie czegos nacpala?:)

Pisze ze nie mozesz liczyc na to zeby on sie ogarnal:)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez khaleesi 06 sty 2016, 18:05
:mrgreen: dobra przyznaje zupełnie czystej krwi nie mam
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Sigrun 06 sty 2016, 18:06
khaleesi, no tak myslalam :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez khaleesi 06 sty 2016, 18:09
Sigrun, to przepraszam troszke % nie wpływa dobrze na moją szybkość kojarzenia :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Sigrun 06 sty 2016, 18:17
khaleesi, nie gniewam sie przeciez :mrgreen:

Brzydota

przez Hans 06 sty 2016, 19:00
owsik nie jest źle. Zwabiłeś do tematu tyle samic, nawet całkiem urodziwych. W dodatku niektóre zdążyły się prawie lub całkiem otwarcie pokłócić...
Feed your head
Feed your head

Brzydota

przez lucy1979 06 sty 2016, 19:15
Hans napisał(a):owsik nie jest źle. Zwabiłeś do tematu tyle samic, nawet całkiem urodziwych. W dodatku niektóre zdążyły się prawie lub całkiem otwarcie pokłócić...

niektore zdazyły sie pokłocic z Owsikiem, co dowodzi ze odstrasza on nie tylko wygladem. A w ogole to mialam nadzieje, ze temat zdechł, ale ni hu hu.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Brzydota

przez andrzej57 06 sty 2016, 19:36
owsik przestań marzyć o jakichś tam randkach z dziewczynami. Może lubisz starszych panów :hide: ? Polub, ja lubię młode ciała i jakoś się "skumamy" i problem zniknie :time:
obserwowany

Brzydota

przez ego 06 sty 2016, 19:52
cyklopka napisał(a):U mnie moja sympatia spadła na 7 miejsce na liście priorytetów, bo praca, szkoła, fanklub, kurs tańca, terapia, koncerty. Bardzo lubię chłopaka i chcę się z nim lepiej poznać, ale lepiej i pewniej się czuję mając swoje życie i swoje pasje, które mogę realizować sama i z osobami podzielającymi te zainteresowania.
I słusznie moim zdaniem. Lokowanie wszystkiego w jednym, zwłaszcza w czymś tak zawodnym jak człowiek, to najprostsza droga do zostania z niczym. Przy okazji wyrazy współczucia, dla takiego obiektu wszelkich inwestycji, bo życie pod taką presją, musi być dość przytłaczające...ale w sumie, co tam kto lubi.. :roll:
ego

Brzydota

przez Serafe81 06 sty 2016, 19:54
Czy Ty chłopie nie byłeś na forum gazeta.pl? :D Twój problem leży tylko w tym, żeś męczybuła pierwszej wody...
"Tak samo w przypadku drugiego człowieka./Patrzę i nie mówię: jego skóra powinna być bardziej/różowa albo jego włosy powinny być krócej obcięte./Człowiek po prostu jest.”J. Zinker

Brzydota

przez Serafe81 06 sty 2016, 19:58
ego napisał(a):
cyklopka napisał(a):U mnie moja sympatia spadła na 7 miejsce na liście priorytetów, bo praca, szkoła, fanklub, kurs tańca, terapia, koncerty. Bardzo lubię chłopaka i chcę się z nim lepiej poznać, ale lepiej i pewniej się czuję mając swoje życie i swoje pasje, które mogę realizować sama i z osobami podzielającymi te zainteresowania.
I słusznie moim zdaniem. Lokowanie wszystkiego w jednym, zwłaszcza w czymś tak zawodnym jak człowiek, to najprostsza droga do zostania z niczym. Przy okazji wyrazy współczucia, dla takiego obiektu wszelkich inwestycji, bo życie pod taką presją, musi być dość przytłaczające...ale w sumie, co tam kto lubi.. :roll:

Ja osobiście uważam, że mimo wszystko to partner powinien być naszym najlepszym przyjacielem i z nim powinniśmy chcieć dzielić najwięcej chwil. Owszem, trzeba mieć własne życie i własne pasje, nie neguję tego - ale uciekać specjalnie? To nie dla mnie. Wieczorem, gdy przychodzę do domu, to partner tam jest i to jest najcenniejsza chwila dnia, gdy można się z nim tym podzielić, co się robiło.

Brzydota

przez jetodik 06 sty 2016, 22:08
lucy1979, otóż mylisz sie, w realu Owsik ma przyjaciółki, które go lubią, więc nie o osobowość chodzi, a ja z nim czasem pisze na facebook i moge przyznać, ze to spoko gościu, można pożartować i pogadać na wiele tematów np. ja mu mędzę o kobiecych stopach, on mi o swoim wyglądzie hehe :mrgreen:
nie no ale nie tylko o jego wyglądzie można z nim pogadać :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez ego 07 sty 2016, 11:56
Serafe81, dlatego napisałam co kto lubi. Chociaż szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem takiego stanowiska, ani priorytetowego traktowania relacji z ludźmi czy jakimś jednym wybranym człowiekiem, który w każdej chwili może kopnąć nas w dupę, ani łączenia przyjaźni z partnerstwem, związkiem ( seksem) bo przyjaźń nie polega na segregowaniu, że z tym, a tym przyjacielem powinnam spędzać jak najwięcej czasu, ani na zazdrości czy na końcu przyjaźni na skutek tego, że mój najlepszy przyjaciel wczoraj spotkał się ze swoim byłym przyjacielem, albo innym przyjacielem czy uprawiał seks z kimś innym niż ja. Przyjaźń z kimś polega m.in na tym, że człowiek potrafi się cieszyć szczęściem przyjaciela, które np może polegać na tym, że owy przyjaciel wczoraj coś zaliczył i jest zadowolony. Można by zapytać ile zdeklarowanych przyjacioło-partnerów byłoby uszczęśliwionych takim przebiegiem "przyjaźni" i jak długo...:bezradny:
ego

Brzydota

przez bittersweet 07 sty 2016, 12:26
ego, to co opisalas ma zwiazek z glebokim zaufaniem partnerow do siebie. Ja znam malzenstwo ktore tak funkcjonuje juz od ok 20 lat , wiec to jest mozliwe.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg