Myślenie

Inne zaburzenia.

Myślenie

przez plmnb 01 lut 2015, 04:51
Hej,
Od długiego czasu mam problem. W skrócie ciągłe myślenie. Myślę o wszystkim , podczas robienia czegokolwiek. Co chwilę inna myśl. Nie mogę się skupić na tym na czym chce. Nawet jeśli to robie to czuje się jak automat, bo priorytet to myśli. Byłem u psychiatry, przepisała mi Solian 200mg. Od całych 8 dni nie ma żadnej zmiany.
Myślenie powoduje > depresja. Czasem jest gruby dół ,a większość czasu neutralnie. Czy czuje radość. Tak , ale czas trwania impulsu radości trwał z 20 sekund. Później spowrotem neutralnie.
Co do emocji. Są one wyblakłe. Życie to głównie rutyna choć może to tylko odczucie bo "Nawet jeśli to robie to czuje się jak automat, bo priorytet to myśli".
Kilka dni jest neutralnie później dół.

Mam w rodzinie osobę , ma identycznę objawy.
Myśli: O wszystkim. Polityka , analizy , fizyka, rozwiązywanie rzeczy logicznych. Program odbudowy Polski , etapy (jakbym był prezydentem...)
Gdy myślę , moje mysli to jakby monolog za nim idzie wyobraźnia. To tak jabym czytał książkę ; Swoje myśli . Myślę ,a wyobraźnia kreuje obrazy, z tych myśli.
Społecznie myślę ,że jest OK. Odwiedzam kilku znajomych . W szkole z rówieśnikami również jest dobrze ,ale osobiście wolę siedzieć w domu niż przebywać z innymi. Myśli nie pozwalają mi się skupić w szkole , przyjmować wiedzę.
Nie jestem pewien co z tym fantem zrobić... Myśli działają na mnie autodestrukcyjnie. Jestem świadom ciągłego myślenia. I świadomość , niemożliwości przestania myślenia jest niszcząca. Z dnia na dzień jest coraz gorzej...

Myślenie

przez wiejskifilozof 01 lut 2015, 10:40
Mam to samo.Najpierw myślę, dlaczego dzieci biorą narkotyki. Za moment myślę, o rzęsorku rzeczku.Potem o książkach Tess Geritsen. O za chwilę, czy moja koleżanka lat 41 jest dobra w łóżku.Co robię ? Nic, nie będę z tym walczył.

Myślenie

przez LadyMarmolade 03 lut 2015, 22:24
ja ciągle myślę, męczy mnie to, jakbym gadała sama ze sobą, tyle że w myślach
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myślenie

przez Dabtrlis 09 lut 2015, 10:36
Mam to samo zanim zrobie cokolwiek to myślę i myślę, to jest trudne ale pomagają mi wizyty u specjalisty

Myślenie

przez ryska 09 lut 2015, 13:24
Też mam tak i na pewno jeszcze wiele osób z forum też.
A czy ktoś miał tak i już nie ma, poradził sobie z tym?!?!?!? Co z tym zrobić?! I czy można dać sobie z tym radę bez leków?!
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

Myślenie

przez sailorka 09 lut 2015, 18:35
Pasuje idealnie: gonitwa-my-li-t54356.html
Cześć, jestem czubkiem

Myślenie

przez nie-smutna 10 lut 2015, 14:39
Daj sobie jeszcze kilka dni, może leki zaczną działać, a jak nie zaczną to wróc do lekarza i poproś o coś innego.

Myślenie

przez sailorka 10 lut 2015, 19:51
nie-smutna, biorę je już ileś tam miesięcy, więc powinny działać. Ale z lekarzem pogadam tak czy siak.
Cześć, jestem czubkiem

Myślenie

przez kordian85 11 lut 2015, 10:25
Zdarza się i mnie, szczególnie teraz gdy są długie zimowe wieczory. Próbuję wtedy wziąć się za jakieś konkretne zadanie, czasami pomaga, czasami nie.
Mam marzenie - chciałbym być szczęśliwy.

Sortuj wg