brak bratniej duszy

Inne zaburzenia.

brak bratniej duszy

przez ego 12 sty 2015, 16:48
Candy14, ale ja już nie mam czego brać innych..a wtedy gdy gdy chciałam brać, to inni jakoś wcale nie lgnęli, żeby mi dawać...myślę, że po prostu jedni mają takie coś, że inni do nich lgną, nie wiem jak to nazwać.. charyzma, posłuch czy coś w ten deseń, a innych ludzie wolą omijać szerokim łukiem, nawet wtedy, gdy coś na nich ugrali. Tak jest ze mną. W przypadku mnie, żadne ewolucyjne normy wzajemności się nie sprawdzają, zawsze kończy się na pasożytnictwie, tak jak jeszcze w czasach szkolnych, jak się zbliżał sprawdzian, to ja miałam nagle całe grono "wiernych" znajomych wokół, bo wiedzieli, że jestem kujon co zawsze podpowie...tylko potem jak mi coś trzeba było, to nagle nikt nie miał czasu... :lol:

Storożak, to, że ja nie mam czego ugrać na innych, wcale nie jest pocieszające, bo tylko pokazuje, że moje życie jest skończone. :bezradny:
ego

brak bratniej duszy

przez Storożak 12 sty 2015, 16:56
ego, hmmm...myślałam, że Ci nie zależy. Też byłam kujonem, ale trzeba umieć stawiać granice, być asertywnym.
Pie.dole nie biore...

brak bratniej duszy

przez ego 12 sty 2015, 17:04
Storożak, bo mi nie zależy na tzw.relacjach z innymi. Skąd pomysł, że zależy? Nie czaję..
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brak bratniej duszy

przez Storożak 12 sty 2015, 17:17
to, że ja nie mam czego ugrać na innych, wcale nie jest pocieszające,

tak w domyśle, ale to była nadinterpretacja

-- 12 sty 2015, 16:22 --

ale i tak wydaje mi się, że maskujesz tą potrzebę, z powodu wcześniejszych niepowodzeń.
Pie.dole nie biore...

brak bratniej duszy

przez ego 12 sty 2015, 17:29
No jak najbardziej nadinterpretacja(szczególnie biorąc pod uwagę, to jak zacytowałaś moją wypowiedź), bo gdyby było coś co mogłabym na kimś ugrać, to by znaczyło, że w moim życiu jest jeszcze coś na czym mi zależy i bynajmniej nie miałam tu na myśli relacji, tylko życiowe egoistyczne cele, jakim taka relacja mogłaby ewentualnie pomóc, a nie relację samą w sobie dla niej samej. Bliskie relacje z innymi, same z siebie, nie są czymś koniecznym ani wystarczającym do realizacji celów życiowych( innych niż relacje). ;)

ale i tak wydaje mi się, że maskujesz tą potrzebę, z powodu wcześniejszych niepowodzeń.
Niekoniecznie! Nie zapominaj, że ja to jestem inna jak wszyscy.. :nono:
ego

brak bratniej duszy

przez Storożak 12 sty 2015, 18:19
ego, nie znam Cię, więc trudno ocenić. Znam za to osobę, która nie chce żadnych relacji, uważa, że jest wyprana z uczuć, a zupełnie inne wrażenie sprawia będąc ze mna sam na sam. Wiadomo, że łatwiej jest wmówić sobie brak uczuć i niechęć do relacji, bo te sprawy są trudne.
P.S. Nie chcę Cię atakować w żaden sposób, więc się nie spinaj ;) Próbuję zrozumieć.
Pie.dole nie biore...

brak bratniej duszy

przez mark123 22 sty 2015, 02:43
ego napisał(a):mark123, ja mam te większe.

Ja też; w ogóle chyba do ludzkości nie pasuję.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

brak bratniej duszy

przez tristezza 22 sty 2015, 02:48
mark123, w końcu jesteś z Marsa hehe...
tristezza

brak bratniej duszy

przez oka22 22 sty 2015, 09:33
nawet największa przyjażń może się skończyć
ja miałam w swojej karierze życiowej kilka wieloletnich przyjażni
ale wszystkie wygasły po wielu latach
Może tak jak w ksiązce przytoczę że w życiu nie ma nic stałego ,życie to przepływ ,ciągłe zmiany
z książki Luizy Hay ,,Możesz uzdrowić swoje życie,,
i oczywiście znowu kolejna ,,bratnia dusza ,, sie pojawia bo spotykam co jakiś czas znajomą z którą mi sie fajnie gada ,ale też nie moge wszystkiego mówić
bo tutaj na forum to moge sobie gadać wszystko co chce
Nie wiem jak to jest ale z wami czuje sie jak w klubie , czuje sie bezpiecznie

-- Cz sty 22, 2015 8:38 am --

ludzie do mnie ciągną w realu ,zwieloma czuje sie jak ze starymi kumplami,chociaż sie wcale prawie nie znamy,mąz mówi że jestem za bardzo komunikatywna ,troche go to martwi ,no nie dziwie sie bo gdzie on taką drugą znajdzie ,

-- Cz sty 22, 2015 8:50 am --

kochani a oto afirmacja na dziś
Jestem skłonny stworzyć nowe opinie o sobie i swoim życiu
I powtarzamy ją 5 tysięcy razy w ciągu dnia
Tak jak potrafimy mieć w ciągu dnia 5 tysięcy złych myśli na swój temat i na temat swojego życia
które nas wyniszczają i życie nam zatruwają
to powtarzajmy sobie miłe rzeczy które nas wzmacniają

-- Cz sty 22, 2015 8:54 am --

dobra ide robić śniadanie
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

brak bratniej duszy

przez WinterTea 22 sty 2015, 10:58
Ja nigdy nie miałam bratniej duszy, w ogóle nie mam bliskich znajomych i z nikim się nie spotykam.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 22 sty 2015, 13:09
WinterTea napisał(a):Ja nigdy nie miałam bratniej duszy, w ogóle nie mam bliskich znajomych i z nikim się nie spotykam.

Ja też nie mam bratniej duszy.

brak bratniej duszy

przez WinterTea 22 sty 2015, 14:22
Kosmaty, czuję się pocieszona. A wierzysz, że w końcu znajdziesz? Ja sama nie wiem, czy potrzebuję bratniej duszy. Raz bym ją chciała, a raz nie.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 22 sty 2015, 14:25
nie wiem

brak bratniej duszy

przez Difane 22 sty 2015, 17:42
Ja jak kiedyś myślałem że poznałem bratnią duszę, to po ujawnieniu moich tajemnych planów zostałem nazwany "cynicznym dupkiem". Nigdy więcej. Nie otworzę się już przed nikim. Ludzie to zazdrosne i małostkowe istoty. Większość nadaje się tylko do kopania rowów. Wysłuchiwanie zwierzeń wybitnych jednostek wypełnia ich zawiścią. Szkoda czasu na szukanie kogoś, kto mógłby mnie zrozumieć.

Sortuj wg