Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez Siddhi 13 lis 2012, 17:04
tak mówią :)
Siddhi

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 17:05
I tak jest... od paru lat eliminuje moje zaburzenia z dobrym skutkiem :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Przystojny czy brzydal

przez klarunia 13 lis 2012, 22:14
Candy14 napisał(a):taki np Jason Statham

No :) a mi się np on nie podoba. Jest milion gustów. Ale jak to czytam, to myślę, że tu chyba nie chodzi o ten wygląd, tylko o coś innego. Nie wiem, czemu w sumie on jest dla Ciebie taki ważny, autorze?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez MadGregor 13 lis 2012, 23:10
Nie wiem po co to piszę, pewnie nic nie tym wniosę ale... Tak czytam Wasze posty i wynika z nich, że nie ma ludzi pięknych a tylko tacy, którzy się podobają lub nie. Cholera nie zrozumcie mnie źle to naprawdę piękne i wyniosłe, w mojej ocenie jednak nawet nie ociera się o prawdę. Na siłę tworzymy świat idealny, chociaż nierówności zawsze występowały i to się nie zmieni. Rodzą się geniusze i chorzy, idioci- powiedzcie, że liczy się inteligencja/charakter na pewno wszyscy poprzez aklamację się zgodzą- Obłuda! Po co zaprzeczać, że inaczej jest z wyglądem skoro i on jest zdeterminowany raczej cechami dziedzicznymi? Po co panie pindrują się całymi godzinami, chyba nie po to by uzyskać "nieistotny" efekt... Mówicie, że nie ma ideałów a piękno fizyczne jest względne. To pojęcie, które na co dzień serwują nam massmedia na pewno, bo jeśli ktoś sugeruje mi jako ideał urodę Olivii Wilde, Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie czy nie daj Boże- Umy Thurman to trudno mi jest się zgodzić, chociaż na pewno są ludzie może nawet i większość, którzy jednak wyrażą aprobatę. Sądzę, że istnieją jednostki których urodę da się wyrazić obiektywnie i zgodnie. A tu jest żywy przykład. http://imageshack.us/a/img440/4420/1341995585063.jpg Znajdzie się choć jeden facet, który powie "nie w moim typie"?
Zgadzam się, że są inne i WAŻNE cechy decydujące o człowieku i również sądzę, że autor wątku ma w rzeczywistości inny problem niż ten urojony.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 23:14
Gregg1991, nikt nie pisze ze wyglad nie jest wazny tyle ze atrakcyjnosc dla kazdego znaczy co innego.
Mnie sie podoba Statham...klaruni nie.. tobie ta laska ktora wkleiles a dla mnie jest mocno srednia. Nie da sie podobac kazdemu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Przystojny czy brzydal

przez MadGregor 13 lis 2012, 23:21
Candy14 mocno średnia? Właściwie szukałem wątku gdzie mógłbym podzielić się ze światem tym dziełem natury i to był jedyny pretekst by umieścić swoje wypociny;) Chciałbym kiedyś zobaczyć laskę, którą określisz jako "ładna".
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 23:36
Gregg1991, i to dowodzi ze nie to ladne co ladne a co sie komu podoba :D

Przystojny czy brzydal

przez diatas 13 lis 2012, 23:45
A ja mam tak, że jak patrzę w lustro to widzę brzydala, a jak na zdjęcie na którym jestem to się sobie zarąbiście podobam. Bij zabij a nie wiem skąd taka rozbieżność.
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Przystojny czy brzydal

przez buka 13 lis 2012, 23:50
myslałem że to nowy model barbie dla samotnych :P

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 13 lis 2012, 23:52
Gregg1991, oddaje honor..mojemu facetowi sie rzeczywiscie podoba wiec moze masz racje :D ze kazdemu facetowi..chociaz patrze ze buka, ma bardziej wyrafinowany gust ;)

Przystojny czy brzydal

przez Pieprz 13 lis 2012, 23:52
diatas napisał(a):A ja mam tak, że jak patrzę w lustro to widzę brzydala, a jak na zdjęcie na którym jestem to się sobie zarąbiście podobam. Bij zabij a nie wiem skąd taka rozbieżność.

hehe, a ja odwrotnie. Na zdjęciach to się widzę jak jakiś quasimodo a w lustrze całkiem spoko facet na mnie spogląda.

-- 13 lis 2012, 23:53 --

Gwyneth Paltrow

strasznie mi się podobała jak miałem 20 lat a ona też była młoda

Umy Thurman

ta z kolei dla mnie jest totalnie beznadziejna
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Przystojny czy brzydal

przez diatas 14 lis 2012, 00:00
Mushroom i skąd taka różnica? w jednym miejscu widzimy siebie inaczej i w drugim też inaczej a osoba jedna i ta sama
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Przystojny czy brzydal

przez Pieprz 14 lis 2012, 00:05
nie wiem, w ruchu wyglądam lepiej niż nieruchomo może? :D a może coś z oświetleniem też, nie wiem nie wiem
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Przystojny czy brzydal

przez Candy14 14 lis 2012, 00:46
W lustrze widzimy siebie na wprost a foty sa z roznych perspektyw. Ja na fotach wychodze tragicznie

Sortuj wg