Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

przez Jovita 26 sie 2007, 22:20
tak szczerze powiedziawszy to top23 nie dziwie sie ze nie masz powodzenia u plci przeciwnej a wiesz czemu bo jesli jestes taki na prawde co wnioskuje z twoich wypowiedzi to sory ale jestes pusty!!!
a tak poza tym to uzalajacy sie nad soba facet jest zalosny !!!
ja znam wiele zajeb.....ch niskich lasek i facetow niskich tez i tak na podobaja mi sie tacy, ale o gustach sie nie dyskutuje.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez top23 26 sie 2007, 22:26
Jovita jakbyś miała takie życie jak ja to też byś się stawała coraz bardziej pusta.

przez Jovita 26 sie 2007, 22:33
top23 a skad ty wiesz jakie ja mialam zycie????!!!!!! tego nie wiesz , w zyciu bys nie powiedzial patrzac na mnie ze mialam i mam zycie do d....py!!!! wiec prosze cie nie pisz tak bo to nie jest jakis konkurs na to kto gorsze mial zycie!!!!! nawet sobie nie wyobrazasz co ja przeszlam z moimi kompleksami !!!! ale zaczelam cos w tym kierunku robic a nie uzalac sie nad soba skoro to i tak by nic nie zmienilo!!! i jest efekt teraz nikt by nie powiedzial ze mam jakikolwiek kompleks , dziewcz mi zadroszcza wiele razy sie z tym spotkalam , faceci na mnie leca ze nie moge wyjsc z domu w obcislych spodniach czy krotkim topie bo zaraz sie cos dzieje i nawet jak jestem ubrana od kostek po szyje!!!! ale ja wciaz widze kompleksy mimo ze sa one juz bardziej niezauwazalne a nawet dla mojego faceta sa one glupie i wiele lat sie meczylam zeby sie podniesc duchowo a wszystko przez zrujnowane dziecinstwo przez ktore teraz cierpie wewnatrz.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez top23 26 sie 2007, 22:37
Jovita napisał(a):top23 a skad ty wiesz jakie ja mialam zycie????!!!!!! tego nie wiesz , w zyciu bys nie powiedzial patrzac na mnie ze mialam i mam zycie do d....py!!!! wiec prosze cie nie pisz tak bo to nie jest jakis konkurs na to kto gorsze mial zycie!!!!! nawet sobie nie wyobrazasz co ja przeszlam z moimi kompleksami !!!! ale zaczelam cos w tym kierunku robic a nie uzalac sie nad soba skoro to i tak by nic nie zmienilo!!! i jest efekt teraz nikt by nie powiedzial ze mam jakikolwiek kompleks , dziewcz mi zadroszcza wiele razy sie z tym spotkalam , faceci na mnie leca ze nie moge wyjsc z domu w obcislych spodniach czy krotkim topie bo zaraz sie cos dzieje i nawet jak jestem ubrana od kostek po szyje!!!! ale ja wciaz widze kompleksy mimo ze sa one juz bardziej niezauwazalne a nawet dla mojego faceta sa one glupie i wiele lat sie meczylam zeby sie podniesc duchowo a wszystko przez zrujnowane dziecinstwo przez ktore teraz cierpie wewnatrz.

Podejrzewam, że miałaś problemy z nadwagą. Rzeczywiście dla kobiety jest to ogromny problem tylko jest pewna subtelna różnica między problemem zbyt dużej wagi u kobiety a niskim wzrostem u faceta- kobieta zbędne kilogramy może zrzucić, a facet w górę od pewnego wieku nie urośnie. Ja też chodzę na siłownię, niby wielkich mięśni nie mam, ale wyglądam lepiej niż przeciętny facet, nie jestem chudy, kratę na brzuchu widać tylko co mi po tym jak stojąc obok wysokiego faceta wyglądam jak dziecko?

przez Jovita 26 sie 2007, 22:43
top23 napisał(a):Podejrzewam, że miałaś problemy z nadwagą. Rzeczywiście dla kobiety jest to ogromny problem tylko jest pewna subtelna różnica między problemem zbyt dużej wagi u kobiety a niskim wzrostem u faceta- kobieta zbędne kilogramy może zrzucić, a facet w górę od pewnego wieku nie urośnie. Ja też chodzę na siłownię, niby wielkich mięśni nie mam, ale wyglądam lepiej niż przeciętny facet, nie jestem chudy, kratę na brzuchu widać tylko co mi po tym jak stojąc obok wysokiego faceta wyglądam jak dziecko?

nigdy nie mialam nadwagi wrecz przeciwnie zawsze bylam za chuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiec nie pisz nic skoro nie wiesz! A co do przytycia to jest wiele mozliwosci na rynku i trzeba tez cierpliwosci.Tez mam delikatna krateczke na brzuszku bo trenuje od 3 lat na silowni i tez jestem delikatnie umiesniona i chce wiecej miesni (swoje zdjecia zamieszczalam) i wiem ze trzeba duzo cierpliwosci.
ExModerator

przez Homer Simpson 26 sie 2007, 22:46
Top23, ja wnioskuje z naszej rozmowy, ze albo spotykales same glupie dziewczyny albo dziewczyny po prostu inne, nie pasujace do Ciebie, albo czegos Ci brakuje... ale co to jest to nie wiem. Na pewno nie mozna sie ciagle zadreczac srednim wzrostem. To nie jest powod z jakiego nie masz dziewczyny.

Ja nie mam dziewczyny dlatego, ze:

1. Jak na poczatku liceum sie tworzyly grupy i ludzie sie poznawali na imprezach to mnie tam nie bylo, bo nie chcialem tylko chlac czy palic. Nie mialem poza tym telefonu komorkowego, a teraz jest to glowny srodek komunikacji miedzy ludzmi kiedy nie sa obok siebie.
2. Jak jestem w grupie ludzi to totalnie nie mam nic do powiedzenia. Jakbym o niczym nie myslal.
3. Nie mam pewnosci siebie i kazdy swoj ruch w grupie ludzi analizuje czy nie bedzie miec zlych konsekwencji.
Doh...

przez Jovita 26 sie 2007, 22:50
Homer Simpson napisał(a):1. Jak na poczatku liceum sie tworzyly grupy i ludzie sie poznawali na imprezach to mnie tam nie bylo, bo nie chcialem tylko chlac czy palic. Nie mialem poza tym telefonu komorkowego, a teraz jest to glowny srodek komunikacji miedzy ludzmi kiedy nie sa obok siebie.
2. Jak jestem w grupie ludzi to totalnie nie mam nic do powiedzenia. Jakbym o niczym nie myslal.
3. Nie mam pewnosci siebie i kazdy swoj ruch w grupie ludzi analizuje czy nie bedzie miec zlych konsekwencji.

dziwne ja mam IDENTYCZNIE doslownie tak samo a chlopaka mam!
ExModerator

przez Twilight 26 sie 2007, 22:53
Hahahaha, wręcz urocze, jak topuś wyszukuje Ci Jovita, co Ty ''pewnie miałaś'', unikając tej części Twojej wypowiedzi, w której piszesz, że to nie jest licytacja na gorsze życie i że Ty coś się zdecydowałaś zrobić, a on siedzi na dupie i jęczy w 50 równoległych topicach. Wręcz znamiennie uroczę, do tego stopnia, że już naprawdę nie wiadomo, czy się pukać w głowę, czy współczuć, czy jedno i drugie naraz.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez top23 26 sie 2007, 22:55
Jovita napisał(a):
dziwne ja mam IDENTYCZNIE doslownie tak samo a chlopaka mam!

Skoro wyglądasz tak jak opisałaś to się nie dziwię, że masz chłopaka. Nawet jakbyś miała tragiczny charakter, to świetny wygląd w pełni by go zrekompensował, bo nie oszukujmy się, faceci patrzą głównie na wygląd, a dopiero potem cała reszta.

Homer punkt trzeci pasuje też do mnie i sądzę, że to jest właśnie mój główny problem a nie wzrost. Mój wzrost to poważny minus, ale to co opisałeś w punkcie trzecim jest poważniejsze.

przez Jovita 26 sie 2007, 22:55
no bo co tu pisac skoro i w te zle i w te niedobrze ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:59 pm ]
wiesz mam chlopaka ale on mnie poznal w zime mialam dluga kurtke za tylek i zwykle dzinsy i adidasy , po prostu chcialam faceta ktory nie bedzie patrzyl tylko na wyglad i znalazlam takiego a dopiero potem po dlugim czasie zobaczyl jaki skarb ma i uwierz mi on nie patrzy na to jak kobieta wyglada tylko co ma w glowie!!!!

i powiem ci tak jakbym mialal tragiczny charakter a wyglad taki jaki mam to by kazdy mnie chcial tylko do jednego a ja takich chlopcow niszcze !!!! odrazaja mnie tacy!!!
ExModerator

przez bakus 26 sie 2007, 23:15
Ale spokojnie nie drzyjmy sie na siebie wzajemnie ;/
Kompleksy kompleksami. Ja pewnie bym sie wyzbył albo na pewno nie miałbym aż tak wielkich kompleksów jakbym miał jakiekolwiek powodzenie u płci przeciwnej... a tak to mi tylko babcia, mamusia i ciocia(siostra mojej babci) mówią, jaki to ja piękny nie jestem. Ciocia jeszcze dodaje, jak sie widzimy, że pewnie nie moge sie od dziewczyn oderwać bo taki piękny jestem.
Jovita oczywiście kroki podejmować jakieś trzeba. Np. z hormonami wzrostu, ale to grosi ostrą krytyką ze strony Pana Twilighta. Albo jakiekolwiek inne działanie prócz wyzbycia sie wszystkich kompleksów, poprzez zapomnienie(albo coś w tym stylu, bo czasem trudno mi zrozumieć o co mu chodzi) grozi krytyką z jego strony. Facet jeżeli uważasz(choć moze nie uważasz - tak mi sie zdaje), że metoda "sprowadzania na dno, poprzez nie cukrzenie nas", wywoła u nas furie i spowoduje "zabranie sie za siebie" to wiedz, że w moim przypadku jest bezskuteczna.
Pozatym piszesz Jovito
"dziwne ja mam IDENTYCZNIE doslownie tak samo a chlopaka mam!"
Masz chłopaka bo jesteś bardzo ładna dziewczyną(widziałem fotki) i jak sama zresztą mówiłaś oglądają sie za tobą wszędzie.
Dla mnie wzrost też nie jest priorytetem. Nie zwalam wszystkiego na urodę, bo prawdę mówiąc w głębi duszy nie uważam sie za jakiegoś brzydala. Ostatnio nawet widze efekty po siłowni, przyszło mi 6kg(71 teraz). Największym problemem jest mój charakter i podejście.
ALe nie ma co ukrywać, że wygląd też ma znaczenie. Gdyby facet wyglądał jak Danny DeVito to czy miałby szanse u jakiejś seksownej dziewczyny, jezeli niebyłby wcale sławny i bogaty ale miał charakter jak marzenie?? Na prawdę znikome.
Słyszeliście może o terapi NLP?? Ktos korzystał? Wie czy skuteczna albo coś ;>
P.S Też kocham Evanescence :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:26 pm ]
Jovita napisał(a): i powiem ci tak jakbym mialal tragiczny charakter a wyglad taki jaki mam to by kazdy mnie chcial tylko do jednego a ja takich chlopcow niszcze !!!! odrazaja mnie tacy!!!

Szczerze to mi sie zdaje, że więcej jest takich lasek co szuka faceta do jednego celu niż facetów co szukają jakiejś laski.

Aha i przestańcie gadać, że ktos tu sie uzala nad sobą. Bo pisanie swojego zyciorysu albo pojedynczych przpyadków nie równa sie od razu uzalanie sie. Ja naprzykład pisze szczegółowo, żeby ktoś kto zacznie udzielać rady wiedział w czym pies pogrzebany.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Amy Lee 26 sie 2007, 23:27
bakus napisał(a):Np. z hormonami wzrostu, ale to grosi ostrą krytyką ze strony Pana Twilighta.

Bo my są taka tajna loża kościoła swedenborgiańskiego pokrętnie zniechęcająca śmiertelników do stosowania różnych szpryc :twisted:
Amy Lee

przez bakus 26 sie 2007, 23:33
Amy Lee napisał(a):
bakus napisał(a):Np. z hormonami wzrostu, ale to grosi ostrą krytyką ze strony Pana Twilighta.

Bo my są taka tajna loża kościoła swedenborgiańskiego pokrętnie zniechęcająca śmiertelników do stosowania różnych szpryc :twisted:

To przeczytaj zdane dalej.
A tak w ogóle jakbyście zniechęciły każdego faceta do brania "szpryc" aka sterydy czy chociażby kreatyna(nic nie biore, brałem to drugie przez 2 tyg już od 3 nie biore) to bardzo duża część facetów nie była by z pokroju lysych kabanów i nie mieli by dziewczyn tym samym ^^
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Twilight 26 sie 2007, 23:33
True, true! w sumie aż się dziwie, że nie wpadli na pomysł ze sterydami? :lol:

Coś robić, to trzeba ze swoim myśleniem, a nie hormonami wzrostu (w każdym razie, nie mając 1,69 wzrostu...)

Ale pozwolę sobie zacytować siebie z równoległego topicu:

Rzecz w tym, że zachowując sie w taki sposób, (miałem napisać, "jak ciołek", ale wykasowałem) nie przestaniesz, gdy kogoś poznasz. Gadasz jak alkoholicy, którzy ''mogą przestać pić w każdej chwili''. Gdy tylko zjawi się coś w ich życiu, to przestana pic. Bullshit, żałośnie naiwny bullshit.

Owszem, całuj żabę w łapę, są na forum ludzie, którzy chcą coś ze sobą zrobić i lepiej poświęcić czas na rozmowy z nimi - Ty dostałeś go już bardzo dużo od różnych ludzi tutaj. Rób sobie co chcesz, ja na to reagować więcej nie zamierzam, chyba, że będziesz pieprzył bzdury w innych tematach ludziom chcącym zrobić coś ze swoim życiem. EOT.

Ty też bakus myślisz, że jak urośniesz, to ''przestaniesz pic''. I też całuj żabę w łape.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg