Dewiacja

Inne zaburzenia.

Dewiacja

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 15:49
Mam ogromny problem, bo sprawia mi przyjemność oglądanie drastycznych scen na zdjęciach, w filmach itd. Bywa,że masturbuję się widząc scenę jak się leje krew i ktoś umiera. Mam fantazję o duszeniu podczas seksu, gdzie ja oczywiście występuję jako osoba dusząca. Podnieca mnie robienie komuś krzywdy, lubię oglądać śmierć a i zapomniałam dodać,że....chodzę do kościoła co niedzielę spowiadam się regularnie, jestem wierząca,na codzień studiuję ,uczę się dobrze.
O czym to świadczy? Co to jest za licho? Chcę być zdrowa :(
xxsamotnaxx

Re: Dewiacja

przez scrat 20 kwi 2009, 16:05
Skrzywdzenie w dzieciństwie?
Przyjaciel forum

przez evelina 20 kwi 2009, 16:17
radze miec stałego spowiednika z ktorym mozesz takze rozmawiać.. o tym.. o codzienności..
evelina

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 16:23
dodam jeszcze, że nie piję alkoholu wogóle, nie palę ,nie biorę narkotyków, nie imprezuję, jestem porządna tak to. Nie wiem jak się pozbyć tych dewiacji, bo moje fantazje erotyczne są chore i to co dla innych jest obrzydłe mi sprawia radość :( Byłam zdiagnozowana jako" osobowość borderline" ale później lekarka powiedziała ,że jednak nie to i ona nie wie co. Każdy diagnozował inaczej po czym zaprzeczali. Nie wiem co mi jest :(

[Dodane po edycji:]

scrat napisał(a):Skrzywdzenie w dzieciństwie?

Raczej nie, chociaż zawsze mnie krótko rodzice trzymali
xxsamotnaxx

przez evelina 20 kwi 2009, 16:33
xxsamotnaxx napisał(a):dodam jeszcze, że nie piję alkoholu wogóle, nie palę ,nie biorę narkotyków, nie imprezuję, jestem porządna tak to. Nie wiem jak się pozbyć tych dewiacji, bo moje fantazje erotyczne są chore i to co dla innych jest obrzydłe mi sprawia radość :( Byłam zdiagnozowana jako" osobowość borderline" ale później lekarka powiedziała ,że jednak nie to i ona nie wie co. Każdy diagnozował inaczej po czym zaprzeczali. Nie wiem co mi jest :(

[Dodane po edycji:]

scrat napisał(a):Skrzywdzenie w dzieciństwie?

Raczej nie, chociaż zawsze mnie krótko rodzice trzymali

Naucz sie panowac nad tym masz rozum i wole... pamietaj..
evelina

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 16:35
Evelina

Owszem, staram się tylko,że.....nie potrafię rozładować napięcia seksualnego nie myśląc o drastycznych scenach, baaaardzo krwawych :(
Jestem sama,ale przecież kiedyś pewnie kogoś poznam.Co będzie jak nie będę mogła z nim normalnie żyć, kochać się zwyczajnie tylko będę chciała go torturować?
Nie tak chcę żyć.
xxsamotnaxx

przez scrat 20 kwi 2009, 16:45
Trudno jest zmienić już utrwalone popędy. Nie wiem czy to w ogóle możliwe - nawet jeżeli tak to łatwo nie będzie i długa droga przed tobą.

Z drugiej strony są szczęśliwe związki bdsm, w których jedna strona ma skłonności sadystyczne a druga masochistyczne. Ale do tego potrzebna jest pełna akceptacja swojego sadyzmu jako części siebie. Czy to właściwa droga - nie mam pojęcia.

Tak czy inaczej dobrze byłoby gdyby ocenił to lekarz. Nie martw się, skłonności nie są karane - tylko się nie przyznawaj że takie filmy oglądasz, a jedynie że fantazjujesz (bo takie filmy z tego co wiem nie są legalne - na pewno produkcja, nie wiem jak z oglądaniem).
Przyjaciel forum

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 17:40
To już krwawych horrorów oglądać nie można? :shock:

No skłonności póki są nie wykorzystywane w praktyce mogą być,ale boję się,że ak poznam faceta to będę chciała z nim odbywać takie praktyki w łóżku :(
xxsamotnaxx

przez scrat 20 kwi 2009, 18:00
Nie wiem jak z horrorami ale wiem że kogośtam skazali za produkcję filmów ze swoją żoną...

A jak on też będzie chciał - to źle? Oczywiście w granicach bezpieczeństwa...
Przyjaciel forum

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 19:12
Tak tylko gdzie trafić na faceta-masochistę :D ?
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 19:35
po ślubie to każdy nim się staje :mrgreen:
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 19:41
No ciekawe czy jest facet który lubi być podduszany np. bo ja bym chciała go podduszać, najpierw rękami, potem czymś innym tylko pewnie żaden nie będzie chciał :lol:
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 19:52
niezła fantazja erotyczna ;)
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 20:12
No sam widzisz jak mam nieźle spaczoną sferę seksualną 8)
xxsamotnaxx

Sortuj wg