Zioła

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Jovita 17 wrz 2007, 22:34
ohh, dziekuje :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez rolingstone 18 wrz 2007, 08:27
Jovita napisał(a):chyba zwariuje..

Jovita, no daj spokój, nie wariuj. brakowałoby nam tu Ciebie ;)

A co do zwiększonej dawki - ja jak zwiększyłem efectin, to nie dość, że nie było lepiej, to się pogorszyło :evil:

pozdr.
Nerwicę można pokonać :)

przez Jovita 18 wrz 2007, 15:16
na razie jeszcze nie wariuje ale bylo blisko! teraz mam kolejnego stracha przed zwiekszaniem dawek jakichkolwiek lekow!

rolingstone napisał(a):Jovita, no daj spokój, nie wariuj. brakowałoby nam tu Ciebie

dziekuje dziekuje ;)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 06 paź 2007, 19:05
To co w końcu z tymi ziołami..? Działają czy nie..? :? Potrzebuję czegoś skutecznego na objawy takie jak w depresji. Zły czas sobie wybrałam na odstawienie Efectinu. Ale jak to mówią "kobyłka u płota" :-|
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez tequilla23 08 paź 2007, 15:55
Ja piję ziółka ponad miesiąc już (albo dopiero) i chyba podziałały. Czuję się zdecydowanie lepiej, jestem mniej..lękliwa , mam więcej odwagi w działaniu, no i przede wszystkim chęci do tego działania. Polecam ziółka, zresztą co Ci szkodzi spróbować? :) Ja piję tą mieszankę o. Gabriela
Pozdrawiam

przez Jovita 08 paź 2007, 17:46
a ja mam pytanie czy biorac anafranil moge pic ziola??? bo na wczesniejszym leku ktory bralam pisalo ze nie wolno!
ExModerator

biegunka po ziolach

przez kriss1977 01 lis 2007, 21:42
Pije te ziola w\g przepisu ojca Gabriela,czesto mam luzne stolce,zazywam tez magnez,czy ktos ma podobnie ,jak zapobiegac?

przez 1507 20 lis 2007, 20:55
masz biegunkę po ziołach, normalne widocznie jelita miałeś przytkane i przeciążone, organizm musi się przyzwyczaić , przejdzie ta biegunka nic nie bój :D
1507

przez potargana 20 lis 2007, 21:23
A gdzie są te zioła o Gabriela? Chętnie bym spróbowała. Moze ktoś mi podać link lub składniki? Z góry dziekuję.

przez magic 22 lis 2007, 12:44
a może zioła ojca Klimuszki.... http://www.klimuszko.pl/ 8)

klimuszko i gabriel to najpopularniejsze 2 chyba zielarnie w kraju która lepsza w sumie trudno powiedzieć...

nie moge znalezć linka ojca gabriela moze nie ma??

w sumienie próbowałem zadnych z tych ziół tanie nie sa...

wole meliske ,waleriane,validoll nieraz aptekarz wymiesza mi nervine z neospasminą no i magnez z witaminą b6 koniecznie... 8)

ktoś je pił pomagają??

bo w zielarksim kiedyś dała mi przepis na taką herbatke z ksiązki jakiejś z czego sie sklada poprostu kupiłem wymieszałem parzyłem ale było tak paskudne w smaku że odstawiłem i gdzies lezy w puszcze jeszcze... 8)
magic

przez 1507 22 lis 2007, 23:46
pamiętajcie jedno, objawy nerwicy te fizyczne można podleczyć ziołami, ale cała reszta tkwi w głowie i na to nie ma zioła, chyba że do palenia ;) dużó pracy nad sobą, ja część pracy wykonałem sam i z terapeutą, efekt jest taki że piję ziołą i 3 miesiące bez leków, jest ciężko czasem ale wiem że mogę na kogoś liczyć i to mnie trzyma,zrobię wszystko by nie brać leków może sie uda, i trzeba wyrobić sobie własny system radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, to wymaga czasu i cierpliwości
1507

przez potargana 23 lis 2007, 00:11
na jakiej zasadzie to funkcjonuje? Mam na mysli ten system radzenia sobie w trudnych sytuacjach..Chodzisz na terapie wiec na pewno wiesz coś na ten temat...może mógłbys na swoim przykładzie cos powiedzieć...?

przez 1507 23 lis 2007, 19:20
to funkcjonuje tak że terapeuta mnie pyta o okolicznoći powstawania np. lęku i jego mijaniu na tej podstawie szukamy wspólnie czynności , myśli itp, które mi wdanym temacie pomagają i wtedy gdy pojawia się dyskomfort mam czynić w danym momencie to co mi pomaga, oczywiście najpierw musisz zapanować a raczej nauczyć się panować nad tym by nie wpaść w panikę podczas lęku, a potem eliminować lęk, każdy przypadek jest inny więc ja piszę ogólnikowo, to ty i twój terapeuta musicie znaleźć sposób na ciebie
1507

parzenie ziol

przez kriss1977 15 gru 2007, 23:05
witam
szukam informacji jak prawidlowo parzyc ziola,w jakich naczyniach,czy trzeba odcedzac.
Pozdrawiam.

Sortuj wg