"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Fugu 10 maja 2014, 20:35
Zdawałem maturę 5 lat temu. Historia o Szymborskiej to akurat tylko miejska legenda (choć za moich czasów bardzo popularna ;)), ale słyszałem o kilku dziennikarzach, którzy analizowali własne teksty i rzeczywiście nie wstrzelili się w klucz (jak np. ten pan, który zdobył tylko 70%: http://demotywatory.pl/4128041).

Rebelia, nie wiem czy zdawałaś rozszerzoną historię, ale klucz do wypracowania jest zupełnie inny niż na polskim. Masz IV poziomy punktowe. Żeby dostać więcej punktów (z wyższego poziomu), musisz wyczerpać kryteria z niższego. A różnice między tymi poziomami czasem naprawdę ciężko uchwycić... dlatego ocena wypracowania jest bardziej subiektywna niż na polskim (coś jest w pracy - 1 punkt, czegoś nie ma - 0). Klucz na historii jest dosyć względny i to jest chyba największa trudność tego egzaminu :P.
Fugu

przez MaszaMaszeńka 10 maja 2014, 23:04
Fugu, zdawał maturę wtedy co ja.
Pisałam z kochanowskiego.
przyszłam do domu, załamałam się.
wszystkie inne przedmioty ( ang podstawa, niem.rozszerzenie, wos rozszerzenie i historia rozszerzenie ) poszły mi źle.

do wszystkich zdających, szczególnie ustne : nie traktujcie tych egzaminatorów matury jak jakichś gargulców co tylko się na was czają, na błąd, potknięcie. naprawde nie jest aż tak źle, oni nie chcą Was "udupić" , tez chcą dla was dobrze, też ogarniają, że nerwy, że stres. jak będzie za co dać punkt- dadzą.
szczególnie na maturach ustnych- pamiętajcie że tamci od ustnej egzaminatorzy to im też zależy, żebyście pozdawali dobrze , bo to będzie "ciągnęło" statystyki szkoły o zdawalności matur.

wczoraj miałam taki silny atak migreny jak nigdy jeszcze :(
boję się :(

przez buka 11 maja 2014, 23:24
a się wkurwiłem:[

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eura28 12 maja 2014, 15:37
Pisałam dziś maturę rozszerzoną z biologii i niby wszystko zrobiłam bez większego problemu, ale pewnie będzie połowa źle :brawo:

przez KONIEC1984 12 maja 2014, 15:55
WIELKA JEBANA ŚCIANA NIE WIEM GDZIE Z SOBĄ SZUKAĆ RATUNKU
OSZALEĆ W DOMU CZY W SZPITALU ZAJEBISTA PERSPEKTYWA ŻYCIA
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

przez odd_look 12 maja 2014, 18:32
życie ucieka mi przez palce i nawet nie umiem tego zmienić. /cenzura/ mać.

przez Indifference1 12 maja 2014, 20:37
eura28 napisał(a):Pisałam dziś maturę rozszerzoną z biologii i niby wszystko zrobiłam bez większego problemu, ale pewnie będzie połowa źle :brawo:

Będzie dobrze. Ja wyszłam wkurzona (pisałam podstawy) bo sądziłam, że poszło mi tragicznie. Jeszcze nigdy nie było tak żebym pisała odpowiedź wiedząc na 100%, że jest ona źle a pisze ją byle tylko było cokolwiek... No ale w domu patrzyłam na odpowiedzi to tak między 60 a 70% powinno być. Chociaż i tak nauczycielka mnie zjedzie, że nie 90% :P Kładłam się spać po południu a ona do mnie dzwoniła jak mi poszło :hide:

A przyszłam tu bo dzisiaj usłyszałam, że "nie jestem typem romantyczki". A właśnie, że jestem! Tylko najwidoczniej zupełnie tego po mnie nie widać :bezradny: Nie wiem czemu tak jest.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ( Dean )^2 12 maja 2014, 20:40
Cóż depresji ciąg dalszy.Poraz kolejny nie poszedłem nak urs tańca choć zaszedłem już pod same drzwi szkoły tańca,ale wróciłem się do domu,nie chciałem ich widzieć,znowu tam iść.Mam coraz wieksze zaległości w tym tańcu przez to niechodzenie i nie wiem czy jest w ogóle sens wracać tam.
Najgorszy jest wiatr.

przez pan26xyz 13 maja 2014, 00:30
Mam już naprawdę dosyć siebie, niech mnie ktoś w końcu zabije.
pan26xyz

przez terminal 13 maja 2014, 06:50
pan26xyz napisał(a):Mam już naprawdę dosyć siebie, niech mnie ktoś w końcu zabije.

Nie lepiej zwiększyc dawkę na 15...?
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

przez deader 13 maja 2014, 08:46
Na "milusi start dnia" trzy reklamacje, kurrrrrrrrwa jak ja mam nadążyć z normalnymi robotami jak jeszcze przysyłają stare do poprawki, zastrzelcie mnie
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez muszysko 13 maja 2014, 11:26
Więc i ja sobie dziś pojęczę , jest mi niedobrze, pierwszy tydzień brania leku, wczoraj było cudownie a dziś dość że pogoda do kitu to jeszcze dzień .ujowy, siedzę w pracy i nic nie robię , nie chce mi się i tyle, dobrze że nikt się dziś nie czepia zbytnio, zaraz sobie żygnę :why: , chcę do domu...

przez Abbey 13 maja 2014, 19:33
Dziś nauczycielka kazała mi 'wziąć się; za siebie i wreszcie do roboty".
Szkoda, że od września zapieprzam jak głupia, a ona teraz każe brać mi się do roboty, no komedia jakaś, to po jaką cholerę się staram :evil: :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez ala1983 13 maja 2014, 19:39
Vett, Nie przejmuj się nią.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg