"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pstryk 05 paź 2007, 17:09
Qrcze, to na pewno przez tą paskudną pogodę wszyscy się kłócą :cry:

Goplaneczka, nie bój, jesteśmy z Tobą :!:
Pstryk

przez korres1 05 paź 2007, 19:18
Usłyszałam dzisiaj od swojej szefowej ze nie nadaje się do pracy, wiec zrobi ja za mnie ktos inny. Po tym to nawet wizyta u dentysty nie zrobila na mnie żadnego wrażenia :(
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Pstryk 05 paź 2007, 19:36
korres1, różnie można zinterpretować te słowa. Ja np., bezczelnie odszczekałabym, że i owszem, w końcu ostatni pracuję ponad normę :lol:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 05 paź 2007, 23:19
A ja nie odszczekałam. I tak się z nią nie zgadzam, ale nie mam zamiaru się spiuerać i udowadniać, bo to bez sensu i uwłacza. Ale już szukam nowej pracy.
PS. Następnym razem poproszę Cię o interwencję tj. o odszczekanie:))

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:20 pm ]
Bo to chodziło, że do pewnych rzeczy sie nie nadaje nie teraz, ale w ogóle. Nie powiem, dotknęło mnie.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Pstryk 06 paź 2007, 11:37
korres1, na chamstwo nic się nie poradzi. Jedyna skuteczna obrona to nie branie do siebie tego, kto coś mówi. Trudne - ponoć wykonalne.
Tulę
Pstryk

przez groskova 06 paź 2007, 12:52
Jestem.
Czy ktos tesknil?
<tule wszystkich razem i kazdego z osobna>

przez smutna48 06 paź 2007, 12:54
jasne ;) i pewnie nie tylko ja ;) ale musze zmykac zakupy czekają :roll: również tulę
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 06 paź 2007, 12:56
groskova, a gdzie Ty się podziewałaś :?:
Pstryk

przez groskova 06 paź 2007, 12:59
Zapadlam sie w pakowaniu i przed wyjazdowym dolem. A potem utknelam w przyjazdowym zamieszaniu i radosci. I w koncu udalo mi sie powrocic na forum:) Tesknilam, brakowalo mi tego.

przez Goplaneczka 06 paź 2007, 15:13
groskova-my za Tobą też :*

Heh, a ja muszę pojęczeć w takim duchu: niepotrzebnie powiedziałam coś osobie o innej osobie, i ta osoba to powtórzyła, tamta zrozumiała to opatrznie, wściekła się na mnie, nawrzucała od k... i tym podobnych, na szczęście odpowiedziałam jej stylowo i grzecznie, więc jak jej emocje opadną i to przemyśli, to ona będzie mnie przepraszać, a nie ja. Mam za to nauczkę, by nie pakować nosa w cudze sprawy :?

I też mam podobnie jak Korres, mam teraz okazję iść do wymarzonej pracy, ale już się boję, że się nie nadam, że polegnę, że nawalę i że takie nic jak ja będzie tylko kłopotem dla pracodawcy.
Ale postanowiłam lęki olać, najwyżej...
Goplaneczka

przez Pstryk 06 paź 2007, 15:29
groskova eh, to masz już to za sobą :D Cieszę się, bo My mamy Ciebie bliżej siebie :D

Goplaneczka, cóż wyszłaś z sytuacji z klasą. Pamiętaj, że nie da się wszystkim dogodzić. Ale jeśli chodzi o karierę zawodową, to staraj się dogodzić przede wszystkim sobie. Może zamiast:
Goplaneczka napisał(a):uż się boję, że się nie nadam, że polegnę, że nawalę i że takie nic jak ja będzie tylko kłopotem dla pracodawcy.

powtarzaj sobie pozytywne sentencje ;)
Pstryk

przez Goplaneczka 06 paź 2007, 15:53
tylko archeolodzy to specyficzne środowisko, a jak polegnę, to zostaje mi kopanie w Czadzie lub na wyspach ;)
Ale staram się, staram się.
Goplaneczka

przez Pstryk 06 paź 2007, 16:01
Goplaneczka nooo specyficzne - ale przecież Ty to lubisz! Spokojnie Słoneczko, zaufaj swojemu serduszku na pewno będzie wiedział co i jak ;)

Jęk, już dawno nie miałam tak nudnego dnia. Nie mam się dokąd wyrwać, ani co robić. Zaraz będę łazić po ścianach. Atmosfera opłakana - jak dotąd wypowiedzieliśmy do siebie ze dwa słowa. Brrrr.
Pstryk

przez Goplaneczka 06 paź 2007, 16:14
Bethi, masz forum...
A na poważnie-wyjdź na dwór, pospaceruj, rusz się. To poprawia nastrój. Puść wesołą muzykę. A lubego nie zauważaj ;)
Dasz radę, kto da, jak nie Ty!!! :mrgreen:
Tak, Dżejem... Na zasadzie: kto z nami, ten z nami, a kto przeciw nam to won! Ehh i to picie :?
Goplaneczka

Sortuj wg