Liczy się tylko wygląd

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Liczy się tylko wygląd

przez jedyna 19 paź 2013, 18:46
anna.anakaia
my sie chyba nie zroumiemy
gra slow widze tu ma dla Ciebie duze znaczenie
bo dla Ciebie trafic to istny przypadek

to nie tak ze wpadne na faceta w biedronce i z nim bede bo trafilam na niego :D i gra gitara i juz jest romans
to nie tak bo to smieszne,,,,

ja uzywam slowa ,,trafimy,,czyli bycie z kims budowanie zwiazku itp
moje zwiazki moich parterow-uogolniam jak z kims rozmawiam ze trafialam na takich czy takich
rownie dobrze moglam uzywac slowa ze znalazlam faceta,ze zapoznalam faceta,ze spotkalam faceta
itp itp ale ja pisze ze trafilam i juz bo tak chce bo tak mi sie podoba

swiadomosc?a czym jest swiadomosc?
swiadomie dopuszczamy do siebie partera-partnerke ale czas, wspolne zycie i rozne przezycia-chocby nawet pojawienie sie dziecka jest proba dla zwiazku tego SWIADOMEGO

i nie zawsze ta swiadomosc jest adekwatna do sytuacji w ktorej znajdzie sie dana para
czasem czlowiek za ktorego dasz sobie uciac reke potrafi zrobic Ci taki numer ze kopara opada
jestemy tylko ludzmi
a zycie to jedynie i tylko EGZAMIN
naraza nas na rozne proby-przed ktorymi kazaczy
jak ja i moj partner zanim urodzil sie nam syn
damy rade!bedzie super
ale w niektorych sytuacjach psycha wymieka i nawet my sami mozemy byc rozczarowani swoim postepowaniem

wiec Twoj proces poznania i docierania i ja mialam w zamysle;-)w slowie napisanym ,,trafilam,,

a jak twierdzisz...ze obserwujesz,,,ze wychwytujesz tego co nie bedzie zle w przyszlosci...ok
ale czasem ukryte cechy rozwijaja sie w danych sytuacjach i na to nie znajdziesz wczesniejszych objawow jak katar co moze zwiastowac grype...
owszem czasem zachowania juz daja sygnal na poczatku ale czasem....uspione cechy...obys ich nie doswiadczyla
Tego Ci zycze
jak tego nigdy nie doznalas to ok ale jak ktos jak ja doznal to wybacz bede bronic swoich racji bo widac ze przezylam wiecej niz Ty i dlatego zabieram glos
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 19:30
gra slow widze tu ma dla Ciebie duze znaczenie

Bo słowa służą do tego, aby używać ich zgodnie z ich znaczeniem :)
A jeśli nie stosujemy się do tej zasady - nie dziwmy się, że nie spotykamy się ze zrozumieniem.
Ale już nie będę się czepiała nomenklatury.
bede bronic swoich racji

No słusznie :)
bo widac ze przezylam wiecej niz Ty i dlatego zabieram glos

Z tego co widzę, to jest między nami różnica 5 lat - to nie dużo. Ale chyba nie licytujemy się tu na ilość doświadczeń życiowych (które nie są tu i tak żadnym wyznacznikiem) :)
pojawienie sie dziecka jest proba dla zwiazku tego SWIADOMEGO

a zycie to jedynie i tylko EGZAMIN

Faktycznie się nie zrozumiemy, bo to co piszesz to dla mnie, delikatnie mówiąc frazesy. No ale zawsze ciekawa jestem punktu widzenia osób, których myślenie odbiega od mojego. Bardzo się widać różnimy ;)
ale czasem ukryte cechy rozwijaja sie w danych sytuacjach i na to nie znajdziesz wczesniejszych

No widzisz, a ja widzę, że każdy przejawia jakieś tendencje do określonych zachowań. I nie mówię tu o osobach zaburzonych, u których postępowaniem może (choć nie musi) kierować choroba.
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez ladywind 19 paź 2013, 19:31
Co sądzicie o związku pomiędzy nie wyglądniem na swoje lata a zaburzeniami?

Dzisiaj byłam w biedronce kupić wino i babka przy kasie poprosiła mnie o dowód :lol:
. Jakiś czas temu czytałam artykuł, w którym
pisało, że ludzie z zaburzeniami, a często z osobowoscią niedojrzałą często wyglądają młodziej.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Liczy się tylko wygląd

przez jedyna 19 paź 2013, 19:36
anna.anakaia
jezeli twierdzisz ze pisze frazesy to dalszy ciag wymiany zdan miedzy namin na tym forum nie ma sensu

nie bede odpisywac juz Tobie i wchodzic w to co Ty piszesz i badz taka dobra i zrob to samo

ignoruj to co ja pisze i ja to zrobie odnosnie Ciebie
bo nie jestem tu po to zeby z kims sie licytowac lub wymadrzac
lub wchodzic w przepychanki slowne mam inne piorytety;-)
pozdro
Ostatnio edytowano 19 paź 2013, 19:39 przez jedyna, łącznie edytowano 1 raz
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Liczy się tylko wygląd

przez carlosbueno 19 paź 2013, 19:37
ladywind, aż tak młodo nie wyglądasz, na te 20-tkę tak, ale niektóre 17 latki wyglądają na ponad 20-scia także wolą być pewni. Ja jestem niedojrzały emocjonalnie i życiowo a młodo nie wyglądam kiedyś wyglądałem wręcz na dużo starszego jak miałem 18 dawali mi 25 a jak 25 na 30-ści.
Największy Forumowy Maruda

Liczy się tylko wygląd

przez jedyna 19 paź 2013, 19:43
carlosbueno

a ja ostatnio kupowalam piwko i pani poprosila o dowod!!!
mam 30 lat a wygladam na 20 wiec jej wybaczylam
wiec z tym roznie z naszym wiekiem;-)

wczesniej chcialo sie miec jak najszybciej wiecej lat-dodawalo sie a teraz sie odejmuje
mi wiek jest laskawy
czaem mi to przeszkadza jak kady traktuje mnie jak dziecko
i jak mysla ze moje dziecko to moj brat.-)

ale sa plusy i sa minusy;-)

Liczy się tylko wygląd

przez ladywind 19 paź 2013, 19:45
carlosbueno, mnie zawsze dawano mniej niż mam i tak jest do tej pory. Ale skoro babka chciała bym okazała swój dowód to wzieła mnie za gówniarę bądź co bądź.
W każdym razie coś może byc na rzeczy miedzy młodym wyglądem a zaburzeniami. Z resztą wiele osób na tym forum ma podobnie.
Jak mi się uda znaleść ten artykół to zapodam tutaj ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 19:46
jedyna, ok, myślałam że od tego jest forum aby dyskutować. Bywa, że ludzie mają odmienne zdanie, ale jak sobie życzysz :)
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez carlosbueno 19 paź 2013, 19:47
jedyna, Ja to się cieszę że jak na 33 latka jeszcze brzuszka się nie dorobiłem( znaczy kiedyś miałem ale obecnie nie) i łysy jeszcze nie jestem, a już spora cześć facetów w moim wieku tak ma. No ale na twarzy już znaczne zmarszczki mam no i mój spory wzrost i postura tez wieku nie odejmuje. Jedynie moje nie dorosłe podejście do życia odejmuje mi lat ale tylko z którymi rozmawiam tak to mogą odczuć.
Ostatnio edytowano 19 paź 2013, 19:49 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 19:48
ladywind, ale to chyba powód do zadowolenia, że wyglądasz na młodszą niż jesteś ;)
W każdym razie ja się cieszę, kiedy ktoś prosi o jakiś dowód tożsamości, celem sprawdzenia czy jestem pełnoletnia.
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez ladywind 19 paź 2013, 19:48
jedyna, mnie w sumie to nie przeszkadza. Choć zdarza się w pracy, że klienci faktycznie traktują mnie jak gówniarę i rozmawawiają bardziej jak z nastolatką niż dorosłą dziewczyną. Często też nie wierzą w moją wiedzę na temat rzeczy jakie sprzedaje i wolą upewnić się mamy.
Bądź co bądź tak jak napisałaś, sa tego plusy i minusy ;)

Liczy się tylko wygląd

przez zmęczona_wszystkim 19 paź 2013, 19:50
grsec napisał(a):Swiadomosc ze sie jest brzydkim chyba przechodzi z czasem / wiekiem. Ja wiem ze jestem straszny ale juz mam na to totalnie wywalone :lol: jedyne co moge to schudnac i tyle w sumie.

Przechodzi z czasem? dobijam czterdziechy i dalej mnie to ma w swoich szponach :evil:

Liczy się tylko wygląd

przez carlosbueno 19 paź 2013, 19:54
ladywind napisał(a):jedyna, mnie w sumie to nie przeszkadza. Choć zdarza się w pracy, że klienci faktycznie traktują mnie jak gówniarę i rozmawawiają bardziej jak z nastolatką niż dorosłą dziewczyną. Często też nie wierzą w moją wiedzę na temat rzeczy jakie sprzedaje i wolą upewnić się mamy.
Bądź co bądź tak jak napisałaś, sa tego plusy i minusy ;)

A u mnie jest odwrotnie jak ktoś mnie nie zna to myśli że jestem poważnym, zaradnym człowiekiem, myślą że mam rodzinę i jakąś poważną prace, a później jeśli mnie poznają to się dziwią że jestem takim niedojrzałym zerem. Nawet kiedyś słyszałem że wyglądam na normalnego dopóki się nie odezwę albo jak pracowałem dopóki się nie wezmę za pracę.
Ostatnio edytowano 19 paź 2013, 19:56 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz

Liczy się tylko wygląd

przez Kokojoko 19 paź 2013, 19:54
Forever young? :great: Kurczę, to może ja się przestanę leczyć... :idea:

A tak na serio to piękne czasy, kiedy sprzedawano mi alkohol po okazaniu dowodu dawno minęły. Stres, papierosy i niezdrowe żarcie zrobiły swoje...wyglądam na tyle lat ile rzeczywiście mam ;) Są nawet siwe włosy (osiwiałam po wypadku rok temu - silny stres). Chciałabym nie wyglądać na swój wiek :)
Kokojoko

Sortuj wg