chce popelnic samobojstwo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Anna Maria 04 wrz 2013, 21:40
wykończony, ostatnie zdanie bylo tylko ogolnie a ze komp mi sie popsul tzn. klawiatura i korzystam z klawiatury pulpitu to pisze niewyraznie bo pisanie w ten sposob to duze urudnienie

-- 04 wrz 2013, 21:43 --

Mysle ze osoby ktore nie chca pomoc powinny swoje wnioski zachowac dla siebie bo osoba z myslami s moze wziasc to gleboko do siebie
Anna Maria

przez Ferdynand k 04 wrz 2013, 21:47
kasiątko napisał(a):wykończony, ostatnie zdanie bylo tylko ogolnie a ze komp mi sie popsul tzn. klawiatura i korzystam z klawiatury pulpitu to pisze niewyraznie bo pisanie w ten sposob to duze urudnienie

-- 04 wrz 2013, 21:43 --

Mysle ze osoby ktore nie chca pomoc powinny swoje wnioski zachowac dla siebie bo osoba z myslami s moze wziasc to gleboko do siebie

ok

Candy nie demonizuj trochę się przejęła może i tylko zwraca tamta uwagę może nie
po co się czepiać jednej czy drugiej?

sama nie wiesz jak to jest z tym
Naczelny Użyszkodnik

przez zima 04 wrz 2013, 21:49
moze nie ma energii, by cokolwiek napisać. nie po to zakładała ten wątek żeby teraz się bronić, bo na to na pewno nie ma siły.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 04 wrz 2013, 21:51
Bez przesady, za czerwony kolor pod pręgierz nie zaciągamy ;) Jak jest czas to poprawiamy na czarny ;)

zima, jeśli dziewczyna założyła wątek na forum, znaczy, że szuka wskazówek. Myślę, że w obecnej sytuacji nie widzi innej drogi jak tylko tą ostateczną. A to takie wołanie o pomoc.

Co znaczy "zgnoić" kogoś ?

Czasem trzeba postawić sprawę na ostrzu noża. Na terapii terapeuta też nie patyczkuje się ze swoim pacjentem, tylko inteligentnie pokazuje mu trudności jakie ma. A, że odbiera je na początku nawet jako atak na siebie, to już inna historia.

Dla mnie zgnoić to zgnębić, zadręczyć, znękać, zagryźć, zaszczuć, zamęczyć, udręczyć, sponiewierać, upodlić, spodlić, zdołować.

Myślę też, że całe życie po głowie nie można głaskać. Bo dobre rady nie każdy odbiera jako te dobre.
Obrazek
Główny Moderator

przez Candy14 04 wrz 2013, 21:52
Candy14 być może, ale czy weryfikujesz te internetowe postaci z rzeczywistością? co jesli będziemy jej gwoździem do trumny?

zima, jestem z tych ktore chcialy sie zabic i ostatnia rzecza jaka by mi wtedy przyszla do glowy to pisac o tym na necie. Moze dlatego reaguje alergicznie. Co innego kiedy komus jest zle, ma mysli samobojcze i wejdzie poszukac porady jak sobie z tym radzic. A Takich akcji "chce sie zabic" , postawic wszystkich na nogi, zamilknac i zerkac sobie jakie sie zrobilo wrazenie widzialam juz mnostwo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez nieboszczyk 04 wrz 2013, 21:53
ten temat jest do zamknięcia.jesli ktos chce polełnić samobójstwo to wystarczy wsiąść do samolotu i zajrzeć przez okno.tak wygląda śmierć.można umrzeć w tym samym dniu kiedy będzie awaria a nawet ze strachu na zawał przed wysokością.taki lot dał by do myślenia każdemu potencjalnego samobójcy czy napewno chce to zrobić
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez *Monika* 04 wrz 2013, 21:54
kasiątko napisał(a): Mysle ze osoby ktore nie chca pomoc powinny swoje wnioski zachowac dla siebie bo osoba z myslami s moze wziasc to gleboko do siebie

Osoba z myślami samobójczymi powinna zgłosić się do szpitala.
Obrazek
Główny Moderator

przez Anna Maria 04 wrz 2013, 21:57
Co innego jak ktos nalyka sie lekow i oglasza to w sumie bezradnemu forum, ale tutaj jest ewidentnie wolanie o pomoc chocby zrozumienie
Anna Maria

przez Ferdynand k 04 wrz 2013, 21:58
Candy14, ona i matka Terasa fakt ale ty też bo musisz jej napisać
że się myli i ktoś gra na jej emocjach by się dowartościować
jak dla mnie temat jest jeden nie macie pojęcia i gadacie byle co
pisałem czy chce się zabić czy zwraca tylko uwagę potrzebny jest specjalista tak czy siak
Naczelny Użyszkodnik

przez *Monika* 04 wrz 2013, 21:58
nieboszczyk, leciałeś samolotem i masz takie doznania. Ja mam inne doznania i pomimo, iż bałam się lecąc, to lotu samolotem do śmierci nie przyrównam. Nikt z nas nie wie jak wygląda śmierć. A jak się już dowie to i tak nikomu o tym nie powie.
A temat nie jest do zamknięcia.
Obrazek
Główny Moderator

przez Anna Maria 04 wrz 2013, 21:59
*Monika*, czesto te osoby sa zagubione i bezradne. Latwiej napisac
Anna Maria

przez zima 04 wrz 2013, 22:00
Candy14, ja też chcialam, ale wtedy nie mialam neta.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez *Monika* 04 wrz 2013, 22:04
kasiątko, Tak, zgodzę się z Tobą, że są bezradne.
Nam jest łatwo napisać, ale na pewno nikt z nas nie ma złych intencji w stosunku do potencjalnego samobójcy.
Ja ze swojej strony mogę tylko doradzić, żeby autorka wątku rozpoczęła od wizyty u specjalisty.
Obrazek
Główny Moderator

przez nieboszczyk 04 wrz 2013, 22:07
*Monika* napisał(a):nieboszczyk, leciałeś samolotem i masz takie doznania. Ja mam inne doznania i pomimo, iż bałam się lecąc, to lotu samolotem do śmierci nie przyrównam. Nikt z nas nie wie jak wygląda śmierć. A jak się już dowie to i tak nikomu o tym nie powie.
A temat nie jest do zamknięcia.

lot samolotem bardzo łatwo mozna skojarzyć ze smiercią bo za oknem to wyraznie widać.ciemny kolor nieba i zawroty głowy kiedy niema ziemi pod nogami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg