Czy wyjazd za granicę może pomóc?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez maska451 21 maja 2013, 00:00
Witam

Mam pełno problemów o których już może kiedyś wpsominałem jednak nie chcę Was nimi teraz zanudzać, mam jednak ważne pytanie - mianowicie czy kilkumesieczny wyjazd za granicę może pomóc w zapomnieniu o problemach które dręczą mnie i nie mogę przestać o nich myśleć w spółczesnym otoczeniu? Sądze że owy wyjazd dobrze mi zrobi gdyż będzie to coś nowego i mój styl życia z pewnością mocno się zmieni, dochodzą obowiązki itp. czy przez to będe mógł zapomnieć o np. nieszczęśliwej miłości? Co o tym sądzicie?

przez carlosbueno 21 maja 2013, 00:05
Zależy jakie to problemy a co do nieszczęśliwej miłości to z czasem zwykle mija, zwłaszcza jak sie tej osoby nie widuje, a najlepiej znajdzie nową miłość. Mi wyjazd zagraniczny przynajmniej ten pierwszy pomógł trochę, ale po jakimś czasie wszystko powróciło, bo jak człowiek ma w głowie nie pokolei to człowieka dopadnie nieważne gdzie jest, a problemy powrócą lub pojawią się nowe w miejsce starych. Ale wyjazdu odradzać nie będe bo wiem że niektórym pomaga, przynajmniej finansowe problemy może rozwiązać.
Największy Forumowy Maruda

przez siostrawiatru 21 maja 2013, 00:09
maska451 napisał(a):Witam

Mam pełno problemów o których już może kiedyś wpsominałem jednak nie chcę Was nimi teraz zanudzać, mam jednak ważne pytanie - mianowicie czy kilkumesieczny wyjazd za granicę może pomóc w zapomnieniu o problemach które dręczą mnie i nie mogę przestać o nich myśleć w spółczesnym otoczeniu? Sądze że owy wyjazd dobrze mi zrobi gdyż będzie to coś nowego i mój styl życia z pewnością mocno się zmieni, dochodzą obowiązki itp. czy przez to będe mógł zapomnieć o np. nieszczęśliwej miłości? Co o tym sądzicie?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. A problemami nie zanudzasz. Bez przesady.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maska451 21 maja 2013, 10:09
Czekam na dalsze wypowiedzi w tym temacie.

przez carlosbueno 21 maja 2013, 10:39
maska451 napisał(a):Czekam na dalsze wypowiedzi w tym temacie.

Może powiedziałbyś o jakie problemy z grubsza chodzi, bo skąd można wiedzieć czy wyjazd Ci pomoże jak nie znamy owych problemów( poza tymi miłosnymi)
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg