Depresja a SEKS....

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez morpheus 14 paź 2007, 23:39
dark. napisał(a)::lol: :lol: :lol:

...natomiast sprawa wyglądu to już temat drugoplanowy.

dokladnie tak jak mowisz najwazniejsze jest sie to jakim sie jest czlowikiem i to jest pierwszorzedne...a jesli chodzi o wyglada zadbaj o Siebie dobry fryzjer moze kosmetyczka w koncu to znow nie wstyd coraz wiecejmezczyzn chodzi do kosmetyczki i nie ma sie czego wstydzic...ja osobiscie znam jedna z nich, jest moja kolezanka i pracuje w najbardziejszanowanym salonie w miesci iczesto u Niej bywam...i sie tego nie wstydze wrecz przeciwnie bo wiem ze dbam o siebie
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez depresyjny86 15 paź 2007, 02:19
No włanie ważny jest wygląd wewnętrzny....ja go niesety nie mam...nie mam charakteru...w dodatku boje się wszystkiego...Najgorzej jest właśnie z częścią wewnętrzna u mnie chyba bo powiedzmy że nad wyglądem można popracować....a trudno natomiast pracuje się nad zmianą charakteru,nad zmianą swojej psychiki :cry:
Trudno jest mi cokolwiek zmienić w swojej psychice...uwierzcie to jest bardzo trudne.
ALe mam nadzieje że kiedyś nie będe sie bal ludzi i będe akceptował siebie i będe mógł normalnie żyć wśród ludzi,będe mógł mieć osobe która będzie mnie kochać i którą ja będe kochał...i chociaż ciężko jest mi w to uwierzyć że znajdzie się kiedyś taka osoba która mnie pokocha to jednak mam nadzieje że kiedyś spotkam na swojej drodze osobę która obdaruje mnie uczuciem.
Chyba troche zeszłem z glównego wątku tematu.
:)

przez morpheus 15 paź 2007, 09:30
mina przyklad trudne zadania rzucaja wyzwanie iaz chce mi sie podjac pojedynek i walczyc z tym..."akto powiedzial ze bedzie latwo??"

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krawiec 15 paź 2007, 10:31
ja mam ten problem że moja depresja wynika m.in. z problemów ze wzwodem które jeszcze bardziej wzmocniła. leczenie depresji pomaga tylko częściowo bo na wyleczenie problemów łóżkowych już mnie nie stać - jedna pigułka „wspomagająca” to wydatek parudziesienciu złotych. dziwie sie, że moja partnerka jeszcze ze mną wytrzymuje :(

przez morpheus 15 paź 2007, 11:02
Krawiec ale nie rozumiem o co chodzi masz problemy z tym ?? A moze zorganizuj jakis romantyczny wieczor stworz odpowiedznie warunki to pomaga ;)

Obrazek

przez morpheus 15 paź 2007, 14:05
i dlategoosby patrzace na te aspekty sa dla mnie pusci jak bębny nic dodac nic ujac bo dla mnie wyglad jest wazny ale malo wazny

Obrazek

przez morpheus 15 paź 2007, 14:22
a czy ja napisalem ze wyglad woole nie jest wazny ?? czytaj uwaznie !!!
najwazniejsze jest wnetrze a co Ty widocznie wolisz miec faceta przystojnego wysokiego z niezlym cialkiem za to totalnie pierd.....go w lep zycze powodzenia ale puzniej nie postuj na forum ze masz problemy z mezem ze Cie bije czy traktuje jak psa...

Obrazek

przez Pstryk 15 paź 2007, 18:06
anand22, wygląd to rzecz gustu. Zgadzam się z morpheusem.
morpheus napisał(a):i dlategoosby patrzace na te aspekty sa dla mnie pusci jak bębny nic dodac nic ujac bo dla mnie wyglad jest wazny ale malo wazny

Kompletnym przejawem głupoty wydaje mi się ocenianie kogoś po wyglądzie.

gusia napisał(a):Myślę że partnerowi trzeba wyraźnie powiedzieć co Nam sprawia przyjemność ,wszak chodzi o satysfakcję obojga ,czyż nie?

Gusiu, masz rację, tak byłoby najprościej i najkrócej do przyjemności ;) Jednak w zaburzeniach depresyjnych, w nerwicy bardzo ciężko nazwać wszystko słowami. Eh, też bym tak chciała.
Pstryk

przez dark. 15 paź 2007, 19:41
anand22 napisał(a):
dark. napisał(a): natomiast sprawa wyglądu to już temat drugoplanowy.

Nie zgadzam się z tym. Pod względem szans na poderwanie laski która nam się podoba wygląd właśnie odgrywa kluczową rolę. W wyglądzie faceta można wyróżnić 3 najistotniejsze elementy: twarz, wzrost, budowa ciała, oprócz tego wazny jest też ubiór, ale chcę się skupić na tych 3 elementach. Jeśli któryś z tych 3 elementów jest u faceta na minus, to trzeba to nadrobić jakimś plusem, np. facet jest niski, to żeby to nadrobić musi mieć albo boskie ciało albo być przystojniakiem. Jeśli ktoś jest zarówno niski, brzydki jak i kiepsko zbudowany, to nie ma żadnych szans na związek ze śliczną dziewczyną choćby nie wiem jaki miał charakter. Na potwierdzenie mocih słów dam kilka przykładów i napiszę, czy znam takie pary czy nie.
Pary w których kobieta jest atrakcyjna i :
- facet jest niski, ale nadrabia przystojnością- znam takie pary;
- facet jest wysoki, ale urodą nie grzeszy- znam takie pary;
- facet jest niski, niezbyt przystojny, ale za to imponuje sylwetką- znam takie pary;
- facet jest niski, nieatrakcyjny, nie za dobrze zbudowany- nie znam ANI JEDNEJ takiej pary.

Wszyscy moi niscy, nieatrakcyjni, nie za dobrze zbudowani koledzy są sami albo mają paskudne dziewczyny. Zbieg okoliczności? Nie sądzę szczególnie, że większość z nich ma dobry charakter.

zapomniałaś jeszcze dodać o portfelu

:lol: nie chcę mi się tego komentować, bo znwou zacznie się 10 stron teorii, a to chyba nie jest odopowiedni temat.

przez morpheus 15 paź 2007, 20:01
zapomniałaś jeszcze dodać o portfelu

Dokładnie tak jak mowisz dark.

Obrazek

przez morpheus 15 paź 2007, 21:34
Moja nauczycielka od polaka z liceum jeszcze zawsze miowila: "...jest tyle interpretacji ile ludzi na ziemi bo kazdy inaczej definiuje to co odczowa..."

Obrazek

Sortuj wg