CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lord Kapucyn 11 kwi 2015, 09:47
Nie każdy ma żyłkę i zacięcie artystyczne i potrafi rysować, ale nie o to mi w tym momencie się rozchodzi- jak tak patrzę na rysunki Depakiniarza czy Psychoanalepsji_SS to stwierdzam, że albo za mało ćpam albo mam uszkodzony w mózgu rejon odpowiedzialny za wyobraźnię, introspekcję, myślenie abstrakcyjne,kreatywne, bo w życiu bym na coś takiego nie wpadł.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 09:53
Dark Passenger napisał(a):Nie każdy ma żyłkę i zacięcie artystyczne i potrafi rysować, ale nie o to mi w tym momencie się rozchodzi- jak tak patrzę na rysunki Depakiniarza czy Psychoanalepsji_SS to stwierdzam, że albo za mało ćpam albo mam uszkodzony w mózgu rejon odpowiedzialny za wyobraźnię, introspekcję, myślenie abstrakcyjne,kreatywne, bo w życiu bym na coś takiego nie wpadł.

Nie ma uszkodzeń w muzgu,choroba ciągnie się przez wiele lat to i nie dziwota że coś strasznego namalował.
No przeciesz wszyscy myślimy.

przez SrebrnaSowa 11 kwi 2015, 10:18
Nie przypinałabym tak łatwo tych rysunków do jakichś symptomów choroby.

Jedni mają wyobraźnię nie od parady ( co częste jest przekleństwem ) inni mają zmysł estetyczny albo obliczają działania matematyczne w głowie . Czasem jedno wyklucza drugie albo i nie.

Każdy jest inny...
a czy tymi obrazkami komuś /sobie szkodzi ??

Lepiej że to z niego wyłazi... bo z tłamszonych / kondensowanych rzeczy ... nic dobrego nie wychodzi.
Chyba że ktoś lubi wybuchowe niespodzianki.

Zaczęłabym się martwić kiedy ten klimat z obrazków utrzymywałby się u Ciebie zbyt długo....
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez INTEL 1 11 kwi 2015, 10:29
nerwicanacałego napisał(a):Nie ma uszkodzeń w muzgu,choroba ciągnie się przez wiele lat to i nie dziwota że coś strasznego namalował.

Jak to nie ma?
Piszesz że nie ma uszkodzeń w mózgu ( obojętnie czy fizycznych czy biochemicznych - to tez uszkodzenia) a za chwilę że choroba ciągnie się przez wiele lat. Jedno wyklucza drugie.
Chyba że się ma nerwicę, ale to choroba o całkowicie odmiennej genezie i zupełnie innym sposobie leczenia....
...nie mam podpisu...

przez Lord Kapucyn 11 kwi 2015, 10:31
Nie ma uszkodzeń w muzgu

Powiedz to ludziom z Alzheimerem, Parkinsonem, SM, SLA, HD, po udarach mózgu itp. czy nawet na naszym rodzimym podwórku ChAdowcom, schizofrenikom ;)

Moderator/ R2 - D2

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 10:33
SrebrnaSowa napisał(a):Nie przypinałabym tak łatwo tych rysunków do jakichś symptomów choroby.

Jedni mają wyobraźnię nie od parady ( co częste jest przekleństwem ) inni mają zmysł estetyczny albo obliczają działania matematyczne w głowie . Czasem jedno wyklucza drugie albo i nie.

Każdy jest inny...
a czy tymi obrazkami komuś /sobie szkodzi ??

Lepiej że to z niego wyłazi... bo z tłamszonych / kondensowanych rzeczy ... nic dobrego nie wychodzi.
Chyba że ktoś lubi wybuchowe niespodzianki.

Zaczęłabym się martwić kiedy ten klimat z obrazków utrzymywałby się u Ciebie zbyt długo....

Ale ja tym obrazkiem chciałem dobrze:)
Rozmazana szminka to znak walki nad rakiem macicy, miso bo niewinnosc, dotknięcie chorobą, krwawa psiocha u misia wiadomo, wycięcie narządów rodnych, swastyka bo lubie:)

przez INTEL 1 11 kwi 2015, 10:33
SrebrnaSowa napisał(a):Zaczęłabym się martwić kiedy ten klimat z obrazków utrzymywałby się u Ciebie zbyt długo....

Ten klimat jest częścią składową CHAD. To jeden z demonów z którymi latami musimy sie borykac.
Ja na przykład stale musze borykać się z samobójczymi czy morderczymi myślami. Z nienawiścią i brakiem tolerancji. Z lękiem i odrealnieniem. Z potrzebą odwetu za każdy afront tak silną że prawie płaczę czasami z bezsilności.
I ten klimat trwa i trwa a końca nie widac.
Ciężko z takimi dolegliwościami sprawiać wrażenie cywilizowanego człowieka.
Nie mam sił aby pojechać na wojnę.
Ale gdyby takowa sama zapukała do mych drzwi to z wielką radością i ulgą mógłbym zerwać wszelkie tamy i okowy. Mógłbym wreszcie bez reszty zwariować.
...nie mam podpisu...

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 10:42
Wariatów wszędzie się najbardziej boją bo jesteśmy nieobliczalni. Na lubię czasem swoją byłą postraszyć że pójdę na pały i powiem że ćpa białko bez pamięci a ma dwójkę dzieci na wychowaniu. Oczywiście że tego nie zrobię, ale lubię ten dreszczyk emocji kiedy jej ton się załamuje jak o tym słyszy. Lubię strach. Czuję że się boi. Dobrze jej tak, za to że prawie zrobiła ze mnie ćpuna i zmarnowała mi życie. Iść na wojnę mimo tego że i tak dostałbym kulkę- oczywiście. Dla pieniędzy?- nie. Wariat nie robi zwariowanych rzeczy dla pieniędzy. Robi to bo jest wariatem, nie liczy się żadna idea która przyświeca danym złym uczynkom wariata. Bywało że już kilkukrotnie ją dusiłem i waliłem jej łbem o ścianę. Obawiam się konsekwencji- nie. A dlaczego?- bo jestem chadowcem i wariatem.

przez SrebrnaSowa 11 kwi 2015, 10:44
Intel , skoro więc to taka trochę walka z wiatrakami... to po co przyczepiać się do obrazków.
Nie patrzmy na pokrzywione twarze....a na symbole które się za nimi kryją . Zresztą Depakiniarz ładnie je opisał. Ty ! Kiniarz, rysuj dalej , ja tam chętnie będę się przyglądać :))

Na prawdę chciałbyś zwariować akurat w ten sposób?
Potrafiłbyś wytrzymać takie wojenne wariactwo ?
Intel...
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Depakiniarz 11 kwi 2015, 10:47
Dobrze, będę rysował dalej :)

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 10:57
Dark Passenger napisał(a):
Nie ma uszkodzeń w muzgu

Powiedz to ludziom z Alzheimerem, Parkinsonem, SM, SLA, HD, po udarach mózgu itp. czy nawet na naszym rodzimym podwórku ChAdowcom, schizofrenikom ;)

A jak się komuś od małego tak gada,jak Pan napisał to co wtedy następuje.
Proszę sobie wyobrazić jak to jest ktoś jest nagabywany,napiętnowany za to że był lekliwy potem na tle tego lęku mugł sobie coś ubzdurać jak to dzieci mają w zwyczaju.No nie jest tak?
To co może kijem przez łeb albo jeszcze lepiej oszczać,osrać.
Jestem ciekaw co wtedy taka zmeczona psyhicznie osoba sobie ubzdura.
Łatwo to się gada,ale być człowiekiem to juz trudniej jak widać co się do kola dzieje.

-- 11 kwi 2015, 10:10 --

I dodam przy okazji że jakaś znieczulica powstała w spoleczeństwie.
A przeciesz człowiek to istota stadna.To jak go bendą tylko lali,pouczali,nagabywali to w jakim stanie ma być.
Nie których nic to nie obchodzi jeszcze mu dorzucą z igły zrobią igły i na konec z usmiechem kupą gnoju z uśmiechem na ustach.
No ja rozumiem że ludzie nie rozumieją wszystkiego na temat depresji i nierwicy ale bić tak zwanego psa z kulawą łapą to chyba nie jest ładie jest.
Śmierdzi to prowokacją i to taką ponizej pasa albo jeszcze może lepiej taką ukratka.Przeciesz takie traktowanie drugiego człowieka jesy Błendne,Niewłaściwe.I wcale nie muszę używać przekleństw.Bo przeklinam jak se niechcący krzywdę zrobię.

-- 11 kwi 2015, 10:16 --

nie mogę tego ostatniego posta poprawidz-
miało być ''z igły widly''
i druga korekta
''nie jest ładndnie''

przez Lord Kapucyn 11 kwi 2015, 11:25
Nie mam pojęcia o czym Ty człowieku bredzisz, ględzisz jak potłuczony, od rzeczy. Jeżeli nie masz ChAD, nie masz zielonego pojęcia na temat ChAD, nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia na temat ChAD to dla własnego dobra opuść ten wątek i przytul do poduszki słownik ortograficzny, bo niektórym ChADowcom może gula pójść za bardzo. Odpowiednie dla siebie tematy znajdziesz myślę w dziale "Zabawy".

Moderator/ R2 - D2

przez nerwicanacałego 11 kwi 2015, 11:28
O i jeszcze jedno.
Panowie i Pnie Psychiatrzy to powinni bardzo warzyć swoje słowa.
Bo ludzie wierzą we wszystko,a jak nie mają pojecia o czym mówią albo mają wątpliwości to powinni bardzo uwarzać bo przez swoją nie wiedzę wyrządzają ludzią z depresją i nerwicę szkodę.Bo ludzie przeciesz słuchają ich bo sa uczani.

przez Lord Kapucyn 11 kwi 2015, 11:30
Ostatnie ostrzeżenie- SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY i poszoł won z tego wątku!

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg