Zycie widze w czarnych barwach : (

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bored96 01 sty 2012, 08:04
Witam. Czuje sie obecnie okropnie. Płakac mi sie chce itd. Płakać mi się chce z tego powodu, ze to juz koniec swiat, ktore mimo wszystko spedziłem fajnie, w koncu bez szkoły, bez problemow. Ale płakac mi sie tez chce ze wzgledu na to, że sylwester minal, pomimo tego ze spedzilem go z rodzicami. Bardzo, ale to bardzo sie boje powrotu do szkoly, do tej rzeczywistosci : ( Nie mam przyjaciol, nie mam rodzenstwa... Co ja bym dał zebym miał takiego brata chociaz na jeden dzien... Strasznie sie zle czuje, płakac mi sie chce : (

przez nextMatii 01 sty 2012, 10:38
Hej to zamiast płakac pisz z nami...jakie sa przyczyny Twego przygnebienia,dlaczego nie masz przyjaciol..itd...
Ostatnio edytowano 01 sty 2012, 14:10 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto część zdublowanego postu
nextMatii

przez ala1983 01 sty 2012, 21:18
nextMatii, Opisał wszystko w wątku "dlaczego tak jest?". Sam się do niego odniosłeś. Nie kojarzysz?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bomba21 01 sty 2012, 23:25
musisz się trzymać i nie dać się zeżreć przez depresje, masz racje, dobrze jest mieć rodzeństwo, ale jeżeli masz dobrych rodziców, to jest w porządku, prawdopodobnie twoje życie szkolne to niezbyt przyjemne doświadczenie, patrząc na twój nick widzę że masz 15 lat i jesteś w trakcie dojrzewania, nie przejmuj się , to minie, to jest niewiele w porównaniu co ludzie mają w wieku ponad 20 lat, podczas dojrzewania miałem problemy, ale te problemy co mam teraz, wierz mi, są nie do porównania, tobie się nie chce chodzić do szkoły? Ja wcale nie chodziłem bo mi się nie chciało wstać z łóżka, a problemów w szkole nie mam, poprostu nie widzę sensu wstawania, szkoła to wymuszenie, nie uczę się w niej wiele, nie uczą mnie rzeczy które mnie interesują (z wyjątkiem geografi) a to ostatnia klasa liceum. Znajdź sobię hobby i nie siedź przed komputerem (możesz siedzieć ale umiar, 4 godziny dziennie max, z przerwami, np 1godzina, przerwa) To tyle, a jeżeli w szkole nie masz przyjaciół, skup się na nauce, przerwa trwa krótko, po lekcjach idziesz do domu, skup się na wynikach.
Będzie dobrze!

przez robercik567 01 wrz 2015, 20:58
Ja mam to samo biore lekarstwa na nerwica lekowa I czuje sie ze moje zycie jest jakies inne. Nie mam przyjaciol z nikim sie nie kontaktuje siedze sam w domu I jestem bardzo samotny. Na codzien mam leki I mysli ze czuje sie jakis odrealniony. Czuje sie jak bym zyl w jakims koszmarze, Wszystko widze w czarnych barwach I jest mi Bardzo Ciezko zmienic te mysli chociaz wiem ze ciezko jest zmienic mysli Kiedy jest sie bardzo smutnym. Mam Ochote nawet wziasc torbe spakowac wszystko I gdzies wyjechac w jakies spokojne Miejsce z dala od ludzi od miasta od tego stresu.

przez nieboszczyk 03 sty 2016, 12:40
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg