Na temat poznawania ludzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carlosbueno 08 paź 2011, 13:03
Te portale to jest pic na wodę w 90%. Chcą tylko kasę za członkostwo mieć, mi podsyłali kiedyś zawsze gdy mi się kończyła subskrypcja listy od jakiś mega super lasek którym rzekomo się podobałem, tylko że tak wyglądające dziewczyny by się po portalach nie szwendały. W ogóle jak chcesz nawiązać znajomość przez taki portal to nigdy nie pisz do tych atrakcyjnych bo i tak Ci nie odpiszą chyba że masz jakiś super wygląd lub mega gadkę mi tylko te co najwyżej przeciętnie wyglądające odpisywały i to też nie zawsze.
Największy Forumowy Maruda

przez tahela 08 paź 2011, 13:31
A ja znam z 6 par co sie poznały przez neta od ładnych do takich sobie ludzi i śa duzo szczęsliwsi niz Ci co mieli do siebie 10 min. z buta a oni kilkaset kilometrów, to dobra próba dla związku.O uczucie trzeba dbać i szanować.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez sorensen 08 paź 2011, 14:36
carlosbueno napisał(a):Te portale to jest pic na wodę w 90%. Chcą tylko kasę za członkostwo mieć, mi podsyłali kiedyś zawsze gdy mi się kończyła subskrypcja listy od jakiś mega super lasek którym rzekomo się podobałem, tylko że tak wyglądające dziewczyny by się po portalach nie szwendały. W ogóle jak chcesz nawiązać znajomość przez taki portal to nigdy nie pisz do tych atrakcyjnych bo i tak Ci nie odpiszą chyba że masz jakiś super wygląd lub mega gadkę mi tylko te co najwyżej przeciętnie wyglądające odpisywały i to też nie zawsze.

Ja wiem tylko że nawet te przeciętne prawie nigdy mi nie odpisywały. Lecz cóż, nie mam ani super wyglądu ani mega gadki......i właściwie jest pozamiatane.

-- So paź 08, 2011 1:39 pm --

tahela napisał(a):A ja znam z 6 par co sie poznały przez neta od ładnych do takich sobie ludzi i śa duzo szczęsliwsi niz Ci co mieli do siebie 10 min. z buta a oni kilkaset kilometrów, to dobra próba dla związku.O uczucie trzeba dbać i szanować.

To nie ma nic do rzeczy. Ja np. nie twierdzę że nie można poznać ludzi przez neta i utworzyć z kimś w ten sposób poznanym udanego związku. Trudno jednak choćby myśleć o nawiązaniu relacji jeśli nie trafiłem na żadne zainteresowane tym panie:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kornelia_lilia 08 paź 2011, 15:34
sorensen, no to chyba już nic innego Ci nie pozostaje, jak zabłysnąć grubym portfelem, prędzej czy później jakaś zainteresowana się znajdzie :mrgreen:

przez dogomaniaczka 08 paź 2011, 15:42
ups źle przeczytałam i dodałam bez sensu post :mrgreen:

przez sorensen 08 paź 2011, 16:04
kornelia_lilia napisał(a):sorensen, no to chyba już nic innego Ci nie pozostaje, jak zabłysnąć grubym portfelem, prędzej czy później jakaś zainteresowana się znajdzie :mrgreen:

Heh gdybym jeszcze miał gruby portfel :mrgreen:
Ale przynajmniej znalazłem idealny przepis na samotność dla faceta: nieatrakcyjny wygląd, brak tzw. gadki i brak kasy. Działa niezawodnie :mrgreen:

przez kornelia_lilia 08 paź 2011, 16:09
sorensen, przynajmniej masz poczucie humoru, a to przecież duży plus. ;)

przez sorensen 08 paź 2011, 16:18
kornelia_lilia napisał(a):sorensen, przynajmniej masz poczucie humoru, a to przecież duży plus. ;)

"Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów! " :mrgreen:
A mówiąc poważnie -to jednak odrobinę za mało żeby znaleźć partnerkę, nie sądzisz? Ja więcej plusów już niestety nie mam:)

przez kornelia_lilia 08 paź 2011, 17:32
sorensen napisał(a):"Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów! " :mrgreen:
A mówiąc poważnie -to jednak odrobinę za mało żeby znaleźć partnerkę, nie sądzisz? Ja więcej plusów już niestety nie mam:)

Pewnie, że za mało, chciałam być miła :twisted: , a po za tym, to na pewno istotny aspekt w kontaktach z innymi, kto lubi przebywać w towarzystwie mruka? Mało kto, chyba tylko drugi mruk.
Gdybym siebie miała w tej kategorii oceniać, to mi bliżej (niestety) mruka, ale to zależy od poziomu szczęścia w danej chwili.
Może za bardzo się spinasz w tych kontaktach, za poważnie do tego wszystkiego podchodzisz?
Jeśli widzisz siebie jedynie w samych negatywach, to zapewne otoczenie też Cię tak odbiera. No cóż, czasami trzeba się umieć "sprzedać", podobnie, jak np. w rozmowie o pracę, itd.

przez sorensen 08 paź 2011, 18:44
kornelia_lilia napisał(a):Może za bardzo się spinasz w tych kontaktach, za poważnie do tego wszystkiego podchodzisz?
Jeśli widzisz siebie jedynie w samych negatywach, to zapewne otoczenie też Cię tak odbiera. No cóż, czasami trzeba się umieć "sprzedać", podobnie, jak np. w rozmowie o pracę, itd.

Widzisz, trudno jest zrozumieć kogoś kogo zwyczajnie nikt nie chce. Nie znasz z własnego życia takiej sytuacji, nie umiesz sobie tego nawet wyobrazić. I próbujesz znaleźć jakąś tajemniczą przyczynę, bo przecież to wszystko wydaje Ci się niemożliwe:)
Nie, nie spinam się......bo jak mam się spinać? Nie mam nawet do tego okazji:) Właśnie się tak zastanawiam nad statystykami i zauważyłem że w ciągu ostatnich 3 lat miałem przyjemność umówić się w sumie z czterema dziewczynami. Raczej trudno coś zdziałać przy takich liczbach, nie mówiąc już o nabraniu doświadczenia, pewności, luzu i tak dalej.
A propos postrzegania - mój oficjalny wizerunek internetowy (towarzyski) zdecydowanie nie ma wymiaru negatywnego:)

przez kornelia_lilia 08 paź 2011, 18:46
a realny?

-- 08 paź 2011, 18:50 --

sorensen napisał(a):
Widzisz, trudno jest zrozumieć kogoś kogo zwyczajnie nikt nie chce. Nie znasz z własnego życia takiej sytuacji, nie umiesz sobie tego nawet wyobrazić.

a skąd niby to wszystko wiesz?

przez sorensen 08 paź 2011, 20:27
kornelia_lilia napisał(a):a realny?

Nie jestem duszą towarzystwa, wokół której wszystko się kręci. To pewne. Nie jestem też typem podrywacza, nie potrafię nawiązywać kontaktów. Jestem trochę nieśmiały. Staram się być jednak osobą pogodną, z dużą dawką humoru i dystansu do siebie.

kornelia_lilia napisał(a):a skąd niby to wszystko wiesz?

Z tego że napisałaś tamte słowa. I pewnie też z dotychczasowych rozmów:)

przez Kiya 08 paź 2011, 21:51
(...) kto lubi przebywać w towarzystwie mruka? Mało kto, chyba tylko drugi mruk.

Ja jestem mrukiem, a nie lubię przebywać w towarzystwie drugiego mruka ;p Jak dla mnie poczucie humoru u faceta zawsze było jedną z ważniejszych (jak nie najważniejszą) cech.

sorensen, te przeciętne Ci odpisują :p
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez kornelia_lilia 08 paź 2011, 21:53
sorensen napisał(a): Staram się być jednak osobą pogodną, z dużą dawką humoru i dystansu do siebie.

super, i o to chodzi. Czasami brakuje szczęścia, a w takim wypadku, temu szczęściu trzeba pomóc. Ale nie będę się powtarzać i pisać teksty typu- trzeba wyjść z domu- bo to oczywiste.
Ja tak sobie myślę, że może jeszcze nie spotkałeś kogoś, kto by Ci naprawdę zawrócił w głowie i tyle. :bezradny:

Sortuj wg