Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 20 maja 2013, 10:32
lubudubu, nie wiem,może zryty beret wpływa na to wszystko,może wydaje mi się że tak ma być i jest ok,a nie jest?
Niepewność tego typu to upierdliwa rzecz.
Saraid, jeśli coś jest częścią ciebie,jak tu o tym nie myśleć ^^?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 20 maja 2013, 10:52
Kestrel, wiem,że jest to częscią kazdego z nas ,natomiast myśle o tym ,ze samotnośc może być też pozytywna ,jest potrzebna a całkowita alieniacja niczemu nie sprzyja.Kazdy chocby czasami potrzebuje drugiego człowieka.
Saraid

Samotność

przez Arhol 20 maja 2013, 11:40
Saraid, o,właśnie alienacją bym to nazwał,postępującą coraz bardziej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 20 maja 2013, 11:52
Kestrel, postępująca ponieważ trwa dośc długo już,za długo więc potrzeba czasu
by się z tym uporać .Terapia +czas i dasz radę .
Saraid

Samotność

przez Arhol 20 maja 2013, 12:26
Jednakowoż mam wrażenie że niema już odwrotu.
Jednak ciężko przesądzać...
Moderator

Samotność

przez ago17 20 maja 2013, 22:14
Ja mam teraz paraliżujący lęk, że jestem sama. A bardziej lęk, że nikomu już nie zaufam. 2 tygodnie temu zostawił mnie chłopak, z którym byłam prawie rok. Jestem osobą, która bardzo emocjonalnie przywiązuje się do ludzi. Do tej pory nie mogę sobie z tym poradzić. Od 2 lat nie brałam już żadnych leków i czułam się dobrze.
Jednak przez pierwszy tydzień po rozstaniu nie byłam w stanie nic zjeść ani spać, więc znów biorę leki.
Teraz jest trochę lepiej przynajmniej pod tym względem. Ale czuję jakbym straciła sens życia..

Samotność

przez Pieprz 20 maja 2013, 22:18
A bardziej lęk, że nikomu już nie zaufam.

Po 2 tygodniach to normalne uczucie. Niektórzy koniec związku odchorowują po pół roku np.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez ago17 20 maja 2013, 22:39
Słyszałam o tym kiedyś. Aczkolwiek te 2 tygodnie ciągnęły się z nieskończoność i czas wciąż wolno płynie. Nie wyobrażam sobie takiego stanu przez 0,5 roku i nawet nie chcę tak myśleć.

Samotność

przez niebieskie.niebo 21 maja 2013, 22:25
Jeśli już będzie desperacko samotni to może cie sobie zawsze stworzyć tulpe. Ludzie są chujami, więc pozostaje taka tulpa, która nie wbije wam noża w plecy jak będziecie słabi ;]

Samotność

przez Uczuciowy 21 maja 2013, 23:43
Samotni ludzie to więksi wojownicy niż Aleksander Wielki :smile: Samotnośc samotnościa , wszystko byłoby ok gdyby nie to że siedze kilkanascie godzin przy kompie :twisted:
http://www.wkfilms.pl Geniusze kina

Samotność

przez niebieskie.niebo 21 maja 2013, 23:58
Uczuciowy napisał(a):Samotni ludzie to więksi wojownicy niż Aleksander Wielki :smile: Samotnośc samotnościa , wszystko byłoby ok gdyby nie to że siedze kilkanascie godzin przy kompie :twisted:

To nie siedź ;]

Samotność

przez Arhol 25 maja 2013, 13:16
Nie samotność, a bezproduktywne spędzanie czasu jest złem.
Nie widzę nic złego w ludziach którzy idą do przodu i żyją własnymi pasjami,nadkładając je ponad życie towarzyskie.
Moderator

Samotność

przez agulka315 25 maja 2013, 13:54
Ja teraz czuje sie bardzo samotna. Jest wokół mnie dużo ludzi rodzina znajomi, ale nikt mnie nie rozumie. Czuje sie kompletnie samotna.

Samotność

przez ( Dean )^2 25 maja 2013, 15:42
Jezu czuję się taki samotny i odrzucony,naprawde ja nigdy nie odnajdę się wśród ludzi:(:(
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg