ZEGNAJCIE, ZABILAM SIEBIE BO POZWOLILAM NA TO

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

ZEGNAJCIE, ZABILAM SIEBIE BO POZWOLILAM NA TO

przez czarna megi 14 sty 2011, 10:31
nie chce zyc bo cala noc to walkuje i tak nic mam dosc swojego meza zaxchowanie bo nic o niego nie trafgia ciagle sie boczy ciagle mu sie cos niepodoba, ja zle robie albo czegos nie zrobie, mecze go wkolko ja a on mnie mwykancza i ta jego coreczka co ja opisalammam mdosc tego bylego mojego meza kata bo tu sie kreci, i moze od niego zgine, juz wpadlam na niego, mam dosc mojeje matki alkoholkiczki i ojczyma kompanba do picia bo tylko rzadza mna, mam dosc domu dziecka i oszustow ktorzy podawali sie za moich przyjaciol a tak naprawde jestem sama. nie chce juz zyc i muwie powaznie,niektorzy beda to traktowac jak taki zart ale mja juz wiem co mowie ja sonie wszystko ulozylam, jeszcze tylko ukladam do konca co do meza
u mnie sie juz przelalo, maz mnie nierozumie, nie chce zrozumiec ani mi pomoc tylko liczy sie dla niegi jego zdanie jegop klopoty mjego samopoczucie i chocby7m niemwiem jak skakala nad nim i tak bedzie zle. znim cos jest ja juz nie radze sobie od 2 last
m ajeszcze wplywa negastywnie na niego jego zaborcza i podstepna coreczka ziec obok pracuje i bazuje na uczuciach emocjach ta coros, ja to widze bo ona ma mnie w dupie, ja naprawde chcialam stwozyc dom fajna rodzinke, bo mi moznazaufackazdy to wie wie ze ja jestem uczciwa, uczuciowa o ogromnym sercu i checi pomocy zawsze a na rodzi nie mi zalezalo najbarziej, wiec co do coreczki meza wykozystala mnie a wrecz poiedziala ze jestem jej obojetna i niepotzrebna ona ni hce nawt zebym sama do niej na zwykla kawe pojechala, tata owszem, i prze ta moja dobroc toleracje piekne serce jak i charakter zostalam oszukana i wykoystana, maz moj bardziej sie zblizyl do nich a oddalil ode mnie zmienil swoje zachowanie bardzo nie slyszal tych wypowiedzi negatywnych corosi wiec mowi ze nie wierzy bo to dopbre dzieckoale to ja sama zblizylam ich do siebie bo ona tak mi plakala ze z tata nie ma kontaktu i z tej mojej dobroci ja dostalam po ryju, maz nie chce mnie juz tak sluchac jestnerwus jesli chodzi o jej cor czy wnuczke jak zaczynam cos mowic juz broni czego kiedys niebyo. do mnie wogole zroil sie odwazniejszy, krzyczy potrafi wiecej wymowic, na mnie mwsiada nieslusznie nie chce wysluchac i tylko on ma racjea byl calkiem inny byl spokojny pokorny cierpliwy i umiwl spokojnie wszystko przeanalkizowac
teraz o byle co robi mi fochy no jest pogorszenie,moja matka jest paskudna suka.dowiedziaslam sie zenie szanuje nie tylko dzwoni jak cos chcea ja zawsze bylam i jestem dla niej poniewieradlem, ona nigdy mi reki niepodala i niepoda nawet jak wyladoje na ulicy juz to przerabialamoklamuje mnie wyczerpala moje dobre serce wykoprzytsala tak pieknie moj charakter a ja dalam sie w to zdrobic. nie nawidze jej.m om dziecka mnie nietrawi robia wszystko by mnie pozbawic wladzy sad juz tak orzekl by dac moje dzieci do adopcjibuntuja moje dzieci prtzeciwko mniesady sa w zmowie z dyrekcja placowki i jeszcze okazalo sie ze trafilam na adwokatke w fundacji ktora che nie przerecic jak i na pieniadze ale tez nie wqiem czy zlozyla apelacje/czy mniw niewyrolowala;ponza tym nie mam juz nikogo kto mogl mnie wykorzystac to juz to zrobil i prysnol jestem sama jak kolek z tym kompoterem
dlateo ja juz os nie kpie ale koncze ze soba i juz niewplywa juz na mnie nic, zadne gadanie, jk juz dokoncze caluy plan umierania co do meza tez mto napisze mu ze to sioe zegnay i niech sobnie zyje wolno jak tam cjcew tym swiecie jaki on prowadzi jaki on chce nie ma dla mnie miejksca ja ta iepasuje
a poniewaz niemam zadnejkolezanki zadnego kolegi by to wlasnie powiedzie co ja czuje miec kogos takiego to ja tak wlasnie koncze. NIECH BOG MA MNIE POD SWOJA OPIEKAA WY CI KTORZY MACIE TAKIE OSOBY Z KTOYMI ZAWSZE MOZECIE PROZMAWIAC KTORE WAS WYSLUCHAJA I WY MOZECIE IM POMOC TO DBAJCIE O NICH I O TO UCZUCIE KTO jest wokolo was to skarb ktorego ja nie mam nie dn mi bylo... zegnajcie moze chociaz tu to ktos przeczyta, chociaz moze i teznie..malgosia, podaje ostatni raz moj numer ale czy to warto> 695206229

Re: ZEGNAJCIE, ZABILAM SIEBIE BO POZWOLILAM NA TO

przez chojrakowa 14 sty 2011, 10:36
odezwij się na pw kochana, bo zaczynam się martwić...
jeny, ja się o wszystkich tu martwię, każdego mam w serduszku!
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Helvetti 14 sty 2011, 10:42
Ten post wygląda jak rozpaczliwe wołanie o pomoc.... to takie smutne...
got a date with suicide.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna megi 14 sty 2011, 11:13
Helvetti napisał(a):Ten post wygląda jak rozpaczliwe wołanie o pomoc.... to takie smutne...

tak wolanie ale zdaje sobie sprawe ze to nie ma sensu kazdy tu ja taie klopoty a ja tu soba zajmuje tylko czas, najgorsze ze ja zrobilam sie jakas bezuczuciowa, i mam cel ktory zazynam wprowadzac nie chce nikomu zawrcac glowy soba takajak pisalam, juz wiem ze nie bede miala nigdy ikogo z przyjaciolki przyjaciol, juz tak jest nie mieni sie a to wszytsko mnie przeroslo i tak wlasnie postepuje

przez GG7 14 sty 2011, 13:23
STANOWCZE NIE !!! NIE PODDAWAJ się , zajebiście trudne , ale chyba możliwe !!!!!!!!!

[Dodane po edycji:]

Napisz do kogoś z okolic na PW ! Walcz , inaczej tego nie umiem sprecyzować !!!!!!!!!!!
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez czarna megi 14 sty 2011, 15:36
tak staram sie jak moge naprawde juz byl moment ze prawie uciszylam swoj mozg a tu maz wpadl do domu i zaczelo sie. jasa cholera juz bluznil na mnie ze burdel ze to i tamto no taki hamski taki arogancki i wedlog niego to moja depresja to zwykla zlosc i ak sobie sama ja moge zdjac tak poprostu przeslac. doszlo do slow o rozejsciu sie ze on sam bedzie mieszkal a ja mam sie wyprowadzic, musze pomyslec i poszukac chostelu. nie wiem na teraz mam taki kociol w glowie ze musz sie zmeczyc i pasc spac to by ylo najlepsze. sen a maz moze zastanowi sie nad soba w pracy, chyba z ma juz od dawna inne plany to ja wezme cos zrobie i sproboje wziasc chydroxizine i isc spac. dziekuje za wsparcoie ziekuje

przez GG7 15 sty 2011, 07:24
WALCZ , staraj się ! Nie poddawaj ! End
P.S. i wywal mojego sms-a z tela ;p , bo jak to wczoraj przeczytałem napisałem sms , musi jakoś być , musimy żyć , i się podnosić z ciężkich chwil.
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez Wombwell00 15 sty 2011, 12:24
Widać, czuć to, że wszystko i wszyscy którzy się otaczają działają tylko na destrukcje twojej psychiki, nikt by tego nie wytrzymał, nikt, nieważne jak silny psychicznie by był. Nie było ci w życiu łatwo, zdarzyło się wiele złych rzeczy, ale chyba nie powiesz, że nie było też dobrych? Odstaw na chwile depresje, otrząśnij się i powiedz szczerze, że nic cię dobrego w życiu nie spotkało, nic nie dawało ci radości, nic nie powodowało twojego uśmiechu.
Drastyczne i radykalne kroki są zawsze ciężkie, niezależnie od sytuacji ale w twoim położeniu tylko takie moga coś zdziałać.
Rzuć wszystko.
Odetnij się od tego.
Zacznij od nowa.

Tak zrobiłbym ja. Wiele ludzi chciało by tak zrobić, mało który ma odwagę. Spróbuj. Powodzenia.

przez czarna megi 16 sty 2011, 16:06
czytam was i pierwsze to dziekuje za wsparcie to jest bardzo wazne to co ostatnia napisala tak ja zyje w srod ludzi ktorzy mnie niszcza, moja psychike. nie mam nikogo kto by postepowal co do mnie z checia zycia ,i radosci. po dwoch dniach dzis, bo duzo spalam daje sobie szanse, ale zobaczymy jak to wyjdzie, nie spodziewalam, sie takiej pomocy od was. bardzo wam dziekuje..

przez specjal 16 sty 2011, 21:52
Witaj wsrod psychopatow.Najlepiej idz do lekarza co wiecej moge porodzic,warto sprobowac.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez namiestnik 16 sty 2011, 22:05
Ej tam zaraz psychopatów. Tu większość ma zboczenie w drugą stronę. Nerwicowcy!

przez LitrMaślanki 16 sty 2011, 22:08
czarna megi, Wszystko co człowiek potrafi przywołać do własnej wyobraźni ...jest realne i może się wydążyć .
Jeżeli przywołasz bezsens i samotność ,będziesz na drodze ku nim . Jeżeli spróbujesz ,wyobrazić sobie ,że może być lepiej ...Wtedy całe Twoje EGO będzie ku temu dążyło ,nie możesz zrobić nic gorszego ..niż poddać się . Żyć w szarościach i lęku .
Wykrzesz z siebie trochę siły .
LitrMaślanki

przez czarna megi 18 sty 2011, 16:08
LitrMaślanki napisał(a):czarna megi, Wszystko co człowiek potrafi przywołać do własnej wyobraźni ...jest realne i może się wydążyć .
Jeżeli przywołasz bezsens i samotność ,będziesz na drodze ku nim . Jeżeli spróbujesz ,wyobrazić sobie ,że może być lepiej ...Wtedy całe Twoje EGO będzie ku temu dążyło ,nie możesz zrobić nic gorszego ..niż poddać się . Żyć w szarościach i lęku .
Wykrzesz z siebie trochę siły .

dzieki tak wlasnie zrobilam dzis lepiej minely mi odbicia,paranoje..lepiej sie czuje..a ztym urzeczywistnieniem marze czy mysli masz racje..

[Dodane po edycji:]

a na forum nie mam nikogo ze swoich okilic wszyscy daleko..

przez lakuda 18 sty 2011, 16:16
czarna megi, no jak to daleko?? :shock: przecież jest dużo osób z łodzi...
lakuda

Sortuj wg