Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZEGNAJCIE, ZABILAM SIEBIE BO POZWOLILAM NA TO


czarna megi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Na pewno jest co źle i smutno ale samobójstwo to najprostszy i zarazem najgorszy wybór.. Musisz odnaleźć w sobie siłę która sprawi że odnajdziesz swoją wartość.. A ta wartość to twoja dusza, poraniona ale jeszcze zdolna do uczuć. Módl się dużo o siły, o przemianę swego życia, abyś w końcu spotkała kogoś kto będzie zasługiwał na twoją przyjaźń. I pamiętaj, nie zawsze ludzie są "dobrzy". Potrafią dużo złego ale pięknie jest odpłacać dobrem za złe. Dlatego jeśli ktoś cię krzywdzi powiedz mu że źle robi że jest co przykro i tyle. Nie kłóć się, ani nie wspominaj złego. Jak bliscy zobaczą że jesteś silna przestaną cię atakować. We łzach i nerwach niczego nikomu nie wyjaśnisz. Jeśli ktoś cię skrzywdzi nie odpłacaj mu tym samym bo to nie pomoże. Poszukaj też wsparcia u psychologa, u osób które mogłyby cię zrozumieć bo my tutaj cię rozumiemy, widzimy twój smutek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo mi ciezko statnio bardzo nie dosc ze dorwala mnie jakas grypa to dzieci moje tylko szpitale i operacje a pomiedzy szpitalami to pogrzeby. mialam dni ze sie rozlecialam, ale zrobilam sie spokojniejsza juz nie wybucham wsciekloscia tylko milcze, mysle o tym co sie dzieje co mnie zranilo. staram sie niepoddawac, ale ciagle cos. maz moj tat wkolko jak troche lepiej to cos rozpieprzy zrobil sie ostatnio bardzo arogandzki i za bardzo pozwala sobie do mnie brzydko mowic czego wczesniej nie bylo, zrobil sie odwazny. pewny siebie. mnie to boli ale ja juz na niego nie wrzeszcze poprostu mowie ze to mnie zabolalo i niepodoba mi sie to czy tamto i sie nieodzywam.jestem na lekach dosc silnych bo dostalam i migreny i jaskra mi postepuje. troche za bardzo zamknelam sie w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna Megi- lepiej być zamkniętym w sobie niż agresywnym. Dobrze że starasz się opanowywać emocje. Wg mnie powinnaś wybrać się ze swoimi bliskimi na terapię rodziną, to by uleczyło Wasze relacje, bo nie jest idealnie jak sama wiesz. Staraj się zachować spokój, analizuj sytuacje, wyciągaj wnioski- nic pochopnie. I pamiętaj że są ludzie którzy chętnie Cię wspomogą- nie tylko psycholodzy, ale też ludzie z forum. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie wiem nie za bardzo mi sie wydaje czy lepiej byc zamkniętym w sobie. Wtedy emocje Cie niszcza, ponadto moga w koncu spowodowac choroby.. gdy wyzwalasz emocje, nawet przez agresje czujesz sie wolna, wszytsko wraca na wlasciwe miejsce. Moim zdaniem powinnas to przemyslec. Wyzyc sie. Bo emocje Cie udusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie wiem nie za bardzo mi sie wydaje czy lepiej byc zamkniętym w sobie. Wtedy emocje Cie niszcza, ponadto moga w koncu spowodowac choroby.. gdy wyzwalasz emocje, nawet przez agresje czujesz sie wolna, wszytsko wraca na wlasciwe miejsce. Moim zdaniem powinnas to przemyslec. Wyzyc sie. Bo emocje Cie udusza.

wiesz tak sie wlasnie stalo. tak zaczelam dusic to w sobie ze jestem jak wulkan ktory juz sie wybudzil, czuje ze jak pekne to bedzie bardzo zle bo tak nie mialam upustu swoich emocji. dobrze ze sie uspokoilam ze nie krzycze i bardziej przemysle to co mam powiedziec lub zrobic, ale znowu zdazyly sie sytuacje ciezkie i ja sama juz nie wytrzymalam, jest mi za ciezko za duzo na jedna osonbe pisalam tam dzisiaj post na jak sie dzis czujecie.nie mam tak nikogo gdzie moglabym porozmawiac czy wyplakac sie wyzalic, nie mam tyle czasu jestem sama calymi dniami i nocami z mezem ale ja siedze i dusze w szystko bo nie mam komu mowic.az glopieje. siedze cicho mezowi sie cos nie podoba to sie nieodzywam. ale juz tak mnie dusi juz taka jestem wypelniona tymi emocjami i slaboscia ze jeszce tylko malutki klopocik jak lepek od szpilki i walnie a mialam 3 proby samobojcze a juz czuje ze jest bardzo zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×