Cztery miesiące od rozpoczęcia terapii co dalej ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Cztery miesiące od rozpoczęcia terapii co dalej ?

przez Nahkampf 28 gru 2010, 21:49
Witam mija właśnie 4 miesiąc rozpoczęcia mojej walki z depresją zażywam leki (citronil i pramolan) jestem szczęśliwy choć raz ostatnio odczułem smutek i to poszło w niepamięć wszystko to co było przed terapią dla mnie nie istnieje rozpocząłem nowe życie nagle po zaczęciu działaniu leków znalazłem pracę już dwa miesiące pracuję i utrzymuję siebie sam ale pytanie co dalej ? jeden z głównych problemów rozwiązałem czyli brak szczęścia ale jestem pozbawiony uczuć nie potrafię tęsknić, kochać i się troszczyć nie potrafię pocieszyć kogoś nie potrafię podejść do kogoś zagadać itp ciężko mi jest z kimś nawiązać jakiś temat w pracy ze znajomymi rozmawiam tylko wcinając się w rozmowę jak rozmawiają na jakiś temat jak coś o czym wiem i tyle z mojej aktywności podoba mi się pewna dziewczyna znam ją długo jeszcze z gimnazjum zawsze mi się podobała ale teraz coś takiego odczułem że coś czuję do niej nie wiem czy starać się związać z nią bo jestem w rozsypce boję się że mogę się z czasem i działaniem terapii zmienić i nie będę tą samą osobą nie zależy mi na niczym i jestem obojętny na wszystko chciałbym to jakoś zmienić
Nie złamali mnie. Jestem złamany.

Obrazek

Re: Cztery miesiące od rozpoczęcia terapii co dalej ?

przez GG7 31 gru 2010, 01:19
Walcz o nią , przynajmniej próbuj . Ja kilka latek już mam i stałej partnerki też nie mam ( bałem się swego czasu normalnie kobiet jakby ) , wiem jak trudno osobie z zaburzeniami się zmotywować , ale nie pozostaj bezczynny.
Mi mimo leków , udało się zaprosić na Sylwka 1 dziewczynę ( chociaż sam w to nie wierzyłem ) że to wogóle może się udać ... Na lekach "jadę" z 12 lat :( , ale będę walczył by je zminimalizować , a motywacja dziewczyną dla mnie ( mimo częstego 0-wego nastroju itd ) daje mi troszeczkę jakby dodatkowej energii . Jeżeli się nie uda też nie załamuj rąk.
Dodatkowa rada , w/g mnie nic na siłę i nie bądź zbyt natrętny itd , bo wówczas się najczęściej nie udaje ( choć moje doświadczenia z kobietami , mimo wieku są niestety też naprawdę mizerne )
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

Re: Cztery miesiące od rozpoczęcia terapii co dalej ?

przez *Monika* 31 gru 2010, 02:32
Nahkampf, 4 miesiace to krótko. Co dalej? Zapytaj terapeutę.
Jeśli nie czujesz sie na tyle dobrze,żeby ja zakończyć to po co myślisz o tym co dalej?
Ja chodzę 14-ty miesiąc...........a gdzie tam jeszcze..........

GG7, Ile masz lat?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg