O 1 raz za dużo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

O 1 raz za dużo

przez alare 07 lip 2010, 21:09
Witam. Piszę ten temat, ponieważ czuję, że jest zemną cos nie tak. 1 raz zapaliłem, spaliłem 1 lufke i raz zaciągnąłem się marihuaną. Najgorsze przeżycie w moim życiu. Przez pewien czas brak kontaktu z rzeczywistością. Po chwili przeszło, jednak jakos dziwnie się czuję. Czuję troche taki lęk, niepokój, dziwne uczucie - takie jakby zmulenie. Było to 2 dni temu, nie wiem co robic. Czy samo to przejdzie? Leczyłem się wcześniej na depresje i w sumie podobne objawy. Możcie cos doradzić?

Kropka, przecinek i znak zapytania przyjaciółmi dobrego forumowicza. (dop. Lith)

Re: O 1 raz za durzo

przez cookiecrisp 07 lip 2010, 21:22
dużo
marihuana

alare napisał(a):przez pewien czas brak kontaktu z rzeczywistoscia po chwili przeszło jednak jakos dziwnie sie czuje czuje troche taki lek niepokój dziwne uczucie takie jakby zmulenie
to są jak najbardziej typowe objawy zjarania się :D tylko trochę dziwne, że trwa dwa dni i nadal Ci nie przeszło?
idź do lekarza :lol: serio. nie doniosą na Ciebie "glinom" ^^

Sortuj wg