Szkolni dreczyciele powodem depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez anonim 13 sty 2008, 17:05
Ja mam konto na tym portalu mam trochę znajomych(niewielu ponad 30 osób), ale do gimnazjum w którym miałem problemy z klasą się nie zapisałem. Darek jaki z tego wniosek? W dzisiejszych czasach trzeba być okrutnym, albo Ciebie zniszczą-takie prawo dżungli...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez depresyjny86 13 sty 2008, 17:17
W dzisiejszych czasach trzeba być okrutnym, albo Ciebie zniszczą-takie prawo dżungli...

Masz 100% racji.
Kurcze czasami mam ochote im nawymyślać na gg<niektórym osobom ze szkół>ale nie będe się zniżał do ich poziomu...
:)

przez agapla 13 sty 2008, 18:31
Polina z tą rozwydrzoną latoroślą to czasem trzeba ostrzej ;) a co do pokrzywdzonych i uciśnionych to jak najbardziej też staram sie bronić i pomagać ,natomiast wracając do sławetnego portalu oczywiście ze nikt nikomu nie nakazuje tam się zapisywać ale lawina już ruszyła ,zaczynają sie poszukiwania bo organizuja spotkania klasowe ,rozmowy na forum po nazwiskach , głupie wspominki nie mówiąc o zdjęciach klasowych na których wyśmiewają tych najsłabszych .Czy to w porządku? nie wspominając także o nauczycielach którzy też czesto są mieszani z błotem ,dla mnie to po prostu brak kultury i tyle .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zagubiony148 13 sty 2008, 18:39
Anand. Doza chamstwa i arogancji jaka prezentujesz jest naprawde imponujaca. Co robi tu osoba taka jak ty? Zdobywca kobiet debesciak. Wydaje ci sie ze jestes w elicie towarzyskiej? W takim razie co robisz tu? Czyzby twoi rozrywkowi przyjaciele traktowali cie jak maskotke i nie znajdujesz z nimi wspolego jezyka? A moze po prostu jestes malym robaczkiem ktory znajduje pocieszenie w ponizaniu innych? Tak czy siak na miejscu moderatorow wywalilbym cie z tego forum. Moze zaloz wlasnena ktorym sam bedziesz pisal posty i odpowiadal? Ludzie powiedzcie cos! Powiedzcie ze nie tylko mnie doprowadza do szalu tenkoles! Wydaje mu sie ze zezarl wszystkie rozumy. Pare celnych ripost zamknelo by mu gebe jak sadze, ale on uwaza moj przypadek za odosobniony .
anand22 napisał(a):Osoby dręczone same są sobie winne, bo pokazyły, że są najsłabsze. Trzeba mocno reagować już na pierwsze zaczepki, bo potem będzie już tylko gorzej. Nie można stosować strategii polegającej na tym, że jak ktoś zaczepia, to się nie reaguje. To jest największa głupota jaką można zrobić, ten kto to wymyślił, powinien zostać spalony na stosie.

Zgodze sie. Pod warunkiem ze najpierw takich jak ty wyslanoby do zoo wladywostoku do jednej klatki z doroslym samcem goryla...
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez agapla 13 sty 2008, 18:43
Anand po cześci się z tobą zgadzam ,ale tylko po części bo jeśli chodzi o twoją wypowiedz ze ludzie dręczeni są sami sobie winni to nie masz racji wyobraż sobie sytuacje kiedy 5 bambrów podchodzi do ciebie i mówi że ci w****doli to co będziesz w tej sytuacji taki do przodu?

przez Zagubiony148 13 sty 2008, 18:46
agapla napisał(a):Anand po cześci się z tobą zgadzam ,ale tylko po części bo jeśli chodzi o twoją wypowiedz ze ludzie dręczeni są sami sobie winni to nie masz racji wyobraż sobie sytuacje kiedy 5 bambrów podchodzi do ciebie i mówi że ci w****doli to co będziesz w tej sytuacji taki do przodu

Chyba nogami zreszta on wolalby byc wsrod tych bambrow
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez Jan Nowak 13 sty 2008, 18:50
To jeszcze zależy od sytuacji.. no i chyba od wychowania. Pewnie, że jak sie jest nieśmiałym to mogą dręczyć, ale nieśmiałość najczęściej zawdzięczamy rodzicom, także...
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi, ludzie nam tego nie wybaczą.. ą..

przez Jan Nowak 13 sty 2008, 19:08
No tak, 5 opryszków może Cię zaczepić zawsze z jakiegoś powodu (np potrzebują kasy) A dręczenie w szkole to zaczepianie z powodu nieśmiałości, wyglądu, przemądrzalstwa itp. Nie spotkałem się jeszcze z dręczeniem osób pewnych siebie, umiejących sie obronić.
Przecież jesteśmy tacy młodzi, tacy młodzi, ludzie nam tego nie wybaczą.. ą..

przez agapla 13 sty 2008, 19:13
Czasem każdy myślący człowiek może nie mieć szansy na wycofanie sie z danej sytuacji i co wtedy?Jesli dla ciebie taki przykład jest szczytem debilizmu ,to sorry ale nie mam słow .Czyli według ciebie dziewczyna która popełniła samobójstwo po tym jak została poniżona przez chłopaków na oczach całej klasy tez była debilką? przykład o bambrach był przykładem umownym ale widze że nie trafia i trzeba jaśniej więc może przykład z zycia wzięty 5 dziewczyn z mojej dawnej szkoły mało nie zakatowało jednej dziewczyny (obecnie jeździ ona na wózku) bez komentarza :twisted:

przez agapla 13 sty 2008, 19:57
Własnie z pojedyńczych przypadków składa sie ogół i wcale nie są one odosobnione ,wina jaka wina???????? co ty wogóle gadasz ,mamy takie czasy że możesz np komus się z gęby nie spodobać i tez oberwiesz więc co tu mówic o jakiejkolwiek czyjejś winie

Sortuj wg