No hej !

Hasiok.

No hej !

przez scat_man 03 sie 2007, 12:16
witam wszystkich koprofilow :lol: :lol:

jestem gosciem ktory jest zdrowy :twisted: a wszedl na wasza stronke bo jest psychiatra oraz seksuologiem ;)

mam luzne podejscie do pacjentow oraz do chorob psychicznych co mam nadzieje, ze nie bedzie wam przeszkadzac ;)

wiec przesylam pozdrowienia dla wszystkich swirow na tej stronie ;)

niech moc bedzie z wami :lol:

przez scat_man 03 sie 2007, 13:16
dżejem jesli nie masz dystansu do siebie i swojej choroby to oznacza, ze masz kolejny problem :shock:

a moze poprostu lubisz sie uzalac nad soba i uwazac siebie za pokrzywdzona bardzo chora, wrecz umierajaca osoba, gdzie trzeba byc bardzo powaznym trzymajac swiece i modlac sie :lol:

pozdrowienia dla wszystkich osob majacych luzny stosunek do siebie i choroby :smile:

przez scat_man 03 sie 2007, 13:38
dżejem piszac to co teraz piszesz pokazujesz, ze nie masz dystansu do choroby i siebie. A to, ze sie zarzekasz, ze jest inaczej... no coz, bez komentarza.
dżejem napisał(a):Poczucie humoru centusia- konowała nie nadaje się do spożywania... można je jedynie olać

Hm... po tym tekscie moge jedynie napisac:
szkoda, ze bylas w szpitalu psychiatrycznym tylko 6 misiecy. widac, ze powinnas byc drugie tyle bo nie pomoglo :lol:

P.S.
A ty myslisz, ze lekarze psychiatrzy w szpitalu(glownie) czy w gabinetach to o pacjentach jak mowia miedzy soba? :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scat_man 03 sie 2007, 14:08
dżejem jesli zrobilo Ci sie przykro to przepraszam.
mi tez zrobilo sie przykro gdy nazwalas mnie centus-konowal :evil:
dobrze, ze przynajmniej Ty wiesz, ze lekarze miedzy soba tak mowia.I to nie dlatego, ze sie nabijaja czy, ze nie maja szacunku do pacjentow, poprostu z chorob sie nabija i ma sie duzy do nich dystans bo samemu mozna by zeswirowac po paru latach praktyki :lol:
Polina napisał(a):Z Ciebie taki psycholog, jak z koziej dupy trąba.

Jestem psychiatra,seksuologiem a nie psychologiem.
Polina napisał(a):LEKARZE mówią inaczej, przeważnie per "pacjenci" a nie "świry".

Miedzy soba mowia inaczej ;) Ale tak to jest jak sie wypowiada laik ;)

przez scat_man 03 sie 2007, 21:24
dżejem napisał(a):A z określeniami typu "wariat", "świr" itd walczę, bo jest to bardzo niedobry skrót myślowy. Zwłaszcza w kraju, w którym chorych psychicznie większość z chęcią traktowała by czosnkiem i osikowym kołkiem.

No osoba ktora by tak uwazala, nie bylaby psychiatra ;)
A musisz jeszcze wziac pod uwage to z jaka forma ktos wymiawia te slowa;)
Z mojej strony nie bylo celem by ktos uznal to za brak szacunku czy za nabijanie sie itd.

Pozdrowienia dla pozytywnych swirow na tym forum od psychiatry centusia haha :lol:

przez moczymordka 03 sie 2007, 23:25
drogi panie doktorze,
może i masz specyficzne poczucie humoru, mniejsza z tym. Ale psychiatra i do tego seksuolog powinien wykazywać pewną wrażliwość i duży takt w stosunku do ludzi. A jeśli piszesz: chyba zbyt krótko siedziałaś w szpitalu, bo najwyraźniej ci nie pomogło, to mnie od razu odrzuca od takiego człowieka a tym bardziej lekarza.
szczerze mówiąc kiedy przeczytałam że jestes lekarzem chciałam nawet wysłać Ci prywatną wiadomość z pewnym pytaniem które mnie interesuje, ale po przeczytaniu Twoich postów stwierdziłam że nie jestes godny zaufania jako psychiatra i seksuolog. Nie piszę tego, aby Ci dopiec. Może powinieneś sie nad tym zastanowić...
pozdrawiam

przez scat_man 04 sie 2007, 01:35
moczymordka napisał(a):psychiatra i do tego seksuolog powinien wykazywać pewną wrażliwość i duży takt w stosunku do ludzi.

wykazuje wrazliwosc i takt, co nie oznacza, ze trzeba wszystko brac na serio, rowniez chorobe
moczymordka napisał(a):A jeśli piszesz: chyba zbyt krótko siedziałaś w szpitalu, bo najwyraźniej ci nie pomogło, to mnie od razu odrzuca od takiego człowieka a tym bardziej lekarza.

przeczytaj uwaznie wszystkie moje posty i dżejem, bedziesz wiedziala czemu tak napisalem (nie bylo to bez powodu)
moczymordka napisał(a):szczerze mówiąc kiedy przeczytałam że jestes lekarzem chciałam nawet wysłać Ci prywatną wiadomość z pewnym pytaniem które mnie interesuje

prosze wyslac, chetnie odpowiem i pomoge :smile:

pozdrawiam

przez DarkAngel 04 sie 2007, 02:18
Kurcze, czepiacie się człowieka..... "Świr" nie zawsze oznacza coś złego...a Wy już robicie z igły widły... Scat_man ma poniekąd racje...jesteście za bardzo przewrażliwieni... Ja odebrałem to przywitanie z przymrużeniem oka... Więcej dystansu....
Obrazek
ExModerator

przez gusia 04 sie 2007, 02:53
scat_man Witaj ,z nieba mi spadłeś,potrzebuję porady sexuologa jak się zbiorę w kupę poproszę o pomoc ,pomożesz? :>?

Miło że jesteś ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Twilight 04 sie 2007, 08:47
scat_man napisał(a):dżejem jesli nie masz dystansu do siebie i swojej choroby to oznacza, ze masz kolejny problem Shocked

Oj, oj oj... A słyszałeś kiedyś o nadinterpretacji? ;) Największe zagrożenie dla lekarza od psychiki, przesadna wiara w swoja intuicje i ''rutynowe'' rozpoznanie. Takich, co wierzą jeszcze bardziej, zwie się też ironicznie ''czarownikami'', (bo poniekąd wydaje im się, że ''czarują'' ludzkie umysły i dusze) jak to raczył ująć Pilch, w pewnym uroczym felietonie po zamknięciu Samsona 8) Ale, wierzę, ze tego poziomu specjalizacji co on nie osiągniesz?...

Skoro sie już tak bawimy w analizy, to IMO przesadny, wręcz bombardujący luz jest cholernie sztuczny. Łot, jak zaznaczyłem, IMO - jeśli po prostu taki jesteś i Ci z tym dobrze, to Twoja sprawa ;)

A już tak całkiem na poważnie, to witam i życzę lepszej forumowej kariery niż wejścia :twisted:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez scat_man 04 sie 2007, 12:33
gusia napisał(a):scat_man Witaj ,z nieba mi spadłeś,potrzebuję porady sexuologa jak się zbiorę w kupę poproszę o pomoc ,pomożesz? :>?

Jasne,ze pomoge :smile:
Zapraszam do napisania do mnie na PW z problemem :smile:

P.S.
I znowu odezwal sie Twilight-psychiatra samouk :lol:
A z ta kariera to nie przesadzajmy, bedzie taka malutka, co sie bede wychylal hehe :lol:

przez Twilight 04 sie 2007, 13:08
Po pierwsze, nie znowu, bo to był pierwszy post - naucz sie sprawdzac daty, bystrzaku. Po drugie, życzę powodzenia wszystkim, którzy zwrócą sie do Ciebie po rady, bo swoimi jakże dojrzałymi wypowiedziami wypełnionymi laniem wody, a pozbawionymi śladu konkretów, przypominasz bardziej gówniarza (wieku dowolnego) robiącego sobie jaja z ludzi przez siec, niż lekarza.

W każdym razie, ode mnie zacne "Ignoruj posty użytkownika", bo poza dość tandetnymi przepychankami słownymi, (w których są dużo lepsi i ciekawsi zawodnicy od Ciebie, inteligencją ani dowcipem nie porażasz, a pseudo-luzaków się ostatnio namnożyło co nie miara) pożytku z nich nie ma ;) Miłego ''bytowania'' życzę.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez scat_man 04 sie 2007, 13:18
Twilight gratuluje debilizmu, chyba wyssanego z mlekiem matki :twisted:

przez Pstryk 04 sie 2007, 13:36
Hej scat_man.
Twierdzisz, że jesteś psychiatrą i do tego seksuologiem. Fajnie by było gdybyś wykazał się więc profesjonalizmem. Bo widzisz teoria w praktyce nie zawsze ma przekładnie. O kulturze zawodu lub chociaż osobistej nie wspomnę.
Szkoda, bo Twoja obecność tutaj na pewno byłaby ceniona, gdybyś w progu nie narobił sobie wrogów.
Mam nadzieję, że swoich pacjentów traktujesz bardziej poważnie i po ludzku.
Nie obrażaj się od razu. Spróbuj zrozumieć, wykorzystując swoje teoria, że dla nas stan, w którym się znajdujemy, nie jest powodem do drwin ani śmiechu. Nie ma to nic wspólnego z dystansem do siebie czy choroby. Mam nadzieję, że zrozumiesz, bo tak jak Gusia, potrzebowałabym Twojej pomocy.
Pozdrawiam
Pstryk

Sortuj wg