napięta atmosfera

Hasiok.

napięta atmosfera

przez dark 02 lut 2007, 19:33
Ostatnio mam problem w domu z młodszą siostrą, mam z nią pokój.
Ona studiuje i często ostatnio przesiadywała przed książkami po 22 i okazywało się że z tego powodu ja nie mogę spać.
Nie raz z tego powodu się z nią kłóciłem, nic normalnie nie mogę się zwrócić, ojciec przymyka oko na jej zachowanie gdy ona mnie wyzywa ojciec ma to gdzieś interweniuje gdy ja chce się bronić.

przez Gringo 02 lut 2007, 21:34
(Nie) chcę być niemiły, ale chłopie co ty masz za problem, ludzie tutaj mają poważne problemy, a nie takie bzdury, jak to.

Bez urazy.
Gringo

przez IceMan 02 lut 2007, 23:32
no no ... tylko zabić siostrę... bo się uczy. Jeśli nie możesz spać bo twoja siostra czyta książkę to współczuję. Jak ja kładę się spać to zwykle w domu jest włączone jeszcze radio, więc chcąc nie chcąc mam oprawę muzyczną do snu (zwykle dosyć skoczną - radio Eska), zwykle kładę się pierwszy więc oprawa dźwiękowa w postaci ogólnego łażenia domowników po mieszkaniu też jest... i nie o 22, tylko o północy albo później - i nie narzekam. Czy twoja siostra czyta na głos czy co ci przeszkadza - szelest kartki, zapalona lampka? trochę tolerancji człowieku...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gina 03 lut 2007, 00:20
noooo.... nic dodać, nic ująć..... :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

Re: napięta atmosfera

przez dark. 03 lut 2007, 00:35
dark napisał(a):Ostatnio mam problem w domu z młodszą siostrą, mam z nią pokój.
Ona studiuje i często ostatnio przesiadywała przed książkami po 22 i okazywało się że z tego powodu ja nie mogę spać.
Nie raz z tego powodu się z nią kłóciłem, nic normalnie nie mogę się zwrócić, ojciec przymyka oko na jej zachowanie gdy ona mnie wyzywa ojciec ma to gdzieś interweniuje gdy ja chce się bronić.

kup sobie opaskę ;)
Obrazek

i problem z głowy :lol:

Sortuj wg