ottt

Hasiok.

ottt

przez bedzielepiej 02 cze 2016, 19:56
Ricah napisał(a):Sek w tym, ze ten dzial raczej nie ma byc dla zwyklych uzytkownikow, stad wspomnienie o scislejszej moderacji. Ten dzial nie mialby byc kopia lekow od strony technicznej, bo temat jest o wiele rozleglejszy. Przykladowo w dzialach lekow i innych nie znajdziesz informacji o relacjach pomiedzy jednym ukladem neuroprzekaznikowym, a drugim (szczegolnie jakies drobnostki, ktore czasami ciezko zrozumiec lub znalezc), jakie dzialanie ma w naszym mozgu 'cos' na nas. Pytajac o takie rzeczy w innych dzialach dostaniemy sporo postow, ktore nie spelniaja swojej roli. A ktos, kto ogarnia temat moze takowy przeoczyc i finalnie autor dalej nic nie wie. Majac taki dzial, autor (lub inna osoba, ktora rowniez interesowalaby sie tematem) nie musialby sie przebijac przez tone nic niewnoszacych postow. I prosze Cie, znajdz mi jakis szczegolik w dzialaniu mechanizmu leku, ktory zostal wrzucony X czas temu, przez autora X w temacie, ktory ma 500 stron.

Co do drugiej propozycji, to generalnie czym wiekszy porzadek, tym lepiej, ale propozycja nie wyszla przede wszystkim ode mnie.

Aha, dlatego kazałeś mi przekopywać cały wątek o paroksetynie, bym znalazła na stronie X o tych grejpfrutach?

"Dział nie dla zwykłych użytkowników", jak to pachnie narcyzmem...

Zmiany na forum

przez Ricah 02 cze 2016, 20:55
Nie, nie kazalem Ci przekopywac watku, ktory ma prawie 1,5k stron. Masz problemy z mysleniem czy na sile probujesz sie czegos uczepic? Chcialem bys takie pytanie zadala tam, gdzie jest jego miejsce, czyli w watku o paroksetynie. Po to powstal taki watek, by zadawano w nim pytania. Wyobrazasz sobie 1,5k watkow?

Widze, ze znalazlas sobie we mnie wroga, Twoj problem (a podobno mowilas, ze mi sie nie udalo? :)). Nie widze sensu wdawac sie z Toba w dyspute skoro Twoim jedynym argumentem jest rzucanie miesem.
Agomelatyna 25mg
some shit

Zmiany na forum

przez bedzielepiej 02 cze 2016, 21:05
Ricah napisał(a):Nie, nie kazalem Ci przekopywac watku, ktory ma prawie 1,5k stron.

może zacytuję ze śmietnika, bo widzę tu jakieś problemy z pamięcią
Ricah napisał(a):Ten temat widziala? To skoncz moze w koncu zakladac milion glupich tematow, wysil sie troche.

Ricah napisał(a):Masz problemy z mysleniem czy na sile probujesz sie czegos uczepic?

A potrafisz wypowiedzieć się nie ubliżając innym?

Ricah napisał(a):Chcialem bys takie pytanie zadala tam, gdzie jest jego miejsce, czyli w watku o paroksetynie. Po to powstal taki watek, by zadawano w nim pytania. Wyobrazasz sobie 1,5k watkow?

Może Cię mianują na moda za zasługi i będziesz mógł sobie sklejać tematy tak jak Ci się chce. powodzenia

Ricah napisał(a):Widze, ze znalazlas sobie we mnie wroga, Twoj problem (a podobno mowilas, ze mi sie nie udalo? :)). Nie widze sensu wdawac sie z Toba w dyspute skoro Twoim jedynym argumentem jest rzucanie miesem.

:lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg