Do moderatora Dark Angel i w pewnej mierze do forumowiczow.

Hasiok.

Do moderatora Dark Angel i w pewnej mierze do forumowiczow.

przez Jacekk 29 lis 2006, 19:47
Zero konkretow z Twojej strony, moglbys nie zamykac tematu i dac mi mozliwosc odpowiedzi. Ale widac boisz sie slownej konfrontacji. Amfetamina jest nadal lekiem - lek nazywa sie Benzendryna. Nigdy nie uwazano, ze nie uzaleznia. LSD nie bylo stosowane w leczeniu depresji wiec nie podawaj takich pseudofaktow, to smieszne. Kolejna rzecza jest uzycie przez Ciebie terminu anaboliki. Ani amfetamina, LSD, wspomniana przeze mnie tryptamina, fenyloetyloaminy, oxazaliny, barbiturany, depresanty, dysocjanty czy wszelkie inne substancje o narkotycznym dzialaniu nie sa anabolikami. Nie uzywaj wiec tego terminu nie majac pojecia co oznacza. Anaboliki to sterydy! Nie mam pojecia jak taki nieodpowiedzialny czlowiek mogl zostac moderatorem forum. A podsumowujac ani razu nie wspomnialem, ze opisywany przeze mnie zwiazek jest jakims "cudownym lekiem", po prostu chcialem sie podzielic z forumowiczami faktem, ze mi on pomogl. Jesli zamkniesz i ten watek okazesz swoja totalna ignorancje i brak szacunku nie tylko wobec mnie, ale i wszystkich uzytkownikow forum. Mimo wszystko... Pozdrawiam!
"Nie istnieje nic oprócz atomów i pustej przestrzeni, reszta jest opinią"

przez DarkAngel 29 lis 2006, 21:43
Jasne, Amfetamina jest nadal stosowana w farmacji...mimo że pwoduje spustoszenie w mózgu, powikłania sercowe, krążeniowe......Tylko zauwaz że w wielu krajach niestety ja wycofano.......A tu mały cytacik na poparcie mojego stwierdzenia...żebyś nie powiedział że z palca wyssałem :

W Polsce, jak i w wielu innych krajach posiadanie i rozpowszechnianie amfetaminy jest przestępstwem. W Polsce amfetamina została wykreślona z lekospisu. W wielu innych krajach jest jednak nadal stosowana jako lek. W USA należy do środków Schedule II, czyli o dużym ryzyku nadużywania i pewnym, acz niewielkim zastosowaniu medycznym. Jest dostępna na receptę.

Masz racje pomyliłem sie, w leczeniu depresji stosowało sie Ecstasy....a LSD to wcześniejszy lek rozkurczowy i stymulujacy....Jednak nie zmienia to faktu że wszystkie one zostały wycofane z uzycia jako szkodliwe....
Słowa anaboliki uzyłem celowo......i nie musisz mi tłumaczyć jego znaczenia....
Jestes chyba smieszny sądzac że ktos Ci tu odpisze..."Tak, Jacusiu ja wczoraj brałem N-Isopropyl-N-methylTryptamine i musze powiedzieć że naprade mi pomogło......"
Jeżeli tak sadzisz to pomyliłes fora.....moze taki temacik przejdzie na czerwonym (Psychoforum)..Tam duzo jest takich desperatów.....Którzy opisza Ci swoje przygody z super dragami... Wogóle nie wiem jaki cel ma Twój temat...promocję/reklamę tego narkotyku.....
Patrząc od strony porzadkowej forum temat o dragach pojawiał sie wielokrotnie....wiec jako dublujacy sie wątek mam prawo go zamknąć, po za tym subforum Nerwica Natrectw równiez jest nieodpowiednie....tudzież radziłbym ci załozyc taki temacik w subforum leki......Jeżeli masz jakiekolwiek zażalenia na mój temat napisz do Shadowa .....
I nie bierz mnie na szantaż bo ja nie jestem z tych co się wystraszą....Uwążam iż temat jest niebezpieczny, promujacy branie niebezpiecznych substancji (i nie wierzę w Twoje zapewnienia o jego bezpieczeństwie bo nie jestes zadnym uczonym autorytetem, chociaz i tym trudno zaufać)......Dlatego prosze o rozpatrzenie istnienia tego tematu przez siły wyzsze ;) ... Shadow decyzja nalezy do Ciebie...
Mimo wszystko Pozdrawiam!!!
Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 22:13 przez DarkAngel, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
ExModerator

przez meskalina 29 lis 2006, 22:07
Niecierpliwie czekam na runde trzecia ;)
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 30 lis 2006, 00:07
Witam,
czytając Twój temat 'Substancje psychoaktywne, a nerwica' można stwierdzić, że jesteś zwolennikiem narkotyków (nazywajmy rzeczy po imieniu). Pisząc 'Nie bede sie zaglebial w dzialanie tej substancji ani w to jak ja zdobylem' stwierdzasz, że >to< co zażyłeś było nie legalne.
Na forum nie tolerujemy kilku rzeczy, w tym narkotyków - to raz.
DarkAngel napisał(a):temat o dragach pojawiał sie wielokrotnie

To dwa.

Twoje tematy zostały słusznie zablokowane.

Jacekk napisał(a):jak taki nieodpowiedzialny czlowiek mogl zostac moderatorem forum

Po czym stwierdzasz, że Dark jest nieodpowiedzialny? Po tym, że śmiał zablokować Twój temat? W takim razie ja również jestem nieodpowiedzialny, bo popieram DarkAngela w 100%. Jeżeli takimi kategoriami patrzymy, to niestety forum nie jest miejscem dla Ciebie -mamy różne definicje słowa 'odpowiedzialność'.
Dla mnie to Ty jesteś nieodpowiedzialny.
Pozdrawiam!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez didado1 30 lis 2006, 00:43
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:25 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez snaefridur 30 lis 2006, 08:57
didado1 napisał(a):wszelkie awantury i kłótnie na tym forum są nie dozwolone

A szkoda ;) .Kłótnie mogą prowadzić do wielu interesujących wniosków,pod warunkiem,że nie padają słowa nieparlamentarne i argumenty ad personam.

Co do dragów jednak mam tu pewne wątpliwości,czy jest w ogóle o czym dyskutować.
snaefridur

przez didado1 30 lis 2006, 10:51
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:25 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez meskalina 30 lis 2006, 13:40
Troche przesadzasz didado..absolutnie nie bronie osob namawiajacych do brania narkotykow, ale uwazam ze konstruktywna dyskusja i poznanie opinii roznych osob nie jest niczym niewlasciwym. Byc moze taka dyskusja moglaby cos uswiadomic osobom zamierzajacym siegnac po takie uzywki.

Jezeli chodzi o tematy i ich usuwanie to szkoda, ze podobnej konsekwencji nie ma przy innych watkach, moze nie tak "bulwersujacych" ale rownie szkodliwych. Mowie tu o temacie o duchach ktory jest ewidentnie akcja reklamowa Pani Wandy jakiejs tam, ktora niby wyganiajac duchy leczy z depresji. Szkodliwosc tego watku polega na tym, ze dosc latwo mozna sobie taka uciazliwa mysl przyswoic natomiast pozbyc sie jej jest juz znacznie trudniej. Nie rozumiem po co trzymacie takie tematy.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez snaefridur 30 lis 2006, 14:03
Już dawno mówiłam,że Pani Wandzi należy podziękować,ale "Witam" to niestety nie mój dział :? .
snaefridur

przez Jacekk 30 lis 2006, 14:05
Ten, jak to nazywasz narkotyk zostal sklasyfikowany przez WHO jako substancja uzywana do badania ludzkiego mozgu. Nie jestem zwolennikiem brania narkotykow, sam mialem pewne doswiadczenia ktore sprawily, ze wyrobilem sobie zdrowy poglad na ich temat. Chcialem tez przeprosic za moje slowa - nie wiedzialem, ze watek zostal przeniesiony, moj blad. Zdublowanie watku bylo przypadkiem, nie mialem mozliwosci usuniecia go... Niestety musze skonczyc w tym miejscu - spiesze sie na wyklady. Ale mozecie liczyc na kontynuacje. A swoje informacje na temat substancji psychoaktywnych zdobywam w pewnym stopniu bezposrednio od Dr. Aleksandra Shulgina - swiatowego autorytetu na ich temat. Robie to dzieki stronie: http://www.cognitiveliberty.org/shulgin/blg/index.html, na ktorej mozna zadawac mu pytania. Niestety czasem musze czekac dwa tygodnie i dluzej na odpowiedz, ale wiem, ze warto. Pozdrawiam!

przez DarkAngel 30 lis 2006, 14:29
Meskalina żeby nie było..że ciągle jestem na nie.....Panią Wande na stos...to znaczy jej post na stos!!!! Tylko że ja nie mogę...to nie mój rewir...
Obrazek
ExModerator

przez andek 30 lis 2006, 14:56
Jestem tu nowy, więc o jakichś tam animozjach nic nie wiem i w ogóle nie lubię się włączać w takie dysputy, ale faktycznie wątek o wypędzaniu duchów jest na takim forum nie do przyjęcia. A już na pewno w kontekście związku nawiedzenia z depresją.

Pozdrawiam.

przez didado1 30 lis 2006, 14:56
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:23 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez Jacekk 30 lis 2006, 16:54
Ale czy to byl watek traktujacy o terapeutycznych wlasciwosciach pewnych substancji psychoaktywnych w leczeniu nerwicy, depresji etc.?

Sortuj wg