Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samopoczucie po odstawieniu Efectinu


lily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Brałam Efectin ER 75 w dawce raz dziennie przez około 2 lata..Niedawno go odstawiłam.Chciałabym się z Wami podzielić tym jak wyglądało moje samopoczucie w "dniach odstawienia".Oczywiscie każdy organizm reaguje zupełnie innaczej i nie musicie się kierować moimi skutkami ubocznymi ale być może ktoś szuka informacji na ten temat dlatego napiszę:)Odstawiłam lek w środę.W czwartek był pierwszy dzień w którym nie brałam-czułam się bardzo dobrze.W piątek również bez zmian-super.W sobote rano zaczełam mieć lekkie zawroty głowy które z godziny na godzinę się pogarszały.Było to nie przyjemne szczególnie przy zmianie "kątu widzenia oka",przy telewizorze i komputerze.Taki stan dość intensywny trwał przez 3 dni.Potem zaczął stopniowo schodzić.Pozatym nie miałam żadnych skutków ubocznych.Zawroty były nieprzyjemne ale dało się z nimi funkcjonoawć...No,to taka moja informacja-może komuś z Was się przyda:)Jeśli macie jakieś pytania odnośnie moich osobistych "doświadczeń" z Efectinem to piszcie śmiało:) Pamiętajcie-->każdy organizm reaguje innaczej:) pozdrawiam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×