Samopoczucie po odstawieniu Efectinu

Hasiok.

Samopoczucie po odstawieniu Efectinu

przez lily 07 lis 2006, 13:18
Witam!Brałam Efectin ER 75 w dawce raz dziennie przez około 2 lata..Niedawno go odstawiłam.Chciałabym się z Wami podzielić tym jak wyglądało moje samopoczucie w "dniach odstawienia".Oczywiscie każdy organizm reaguje zupełnie innaczej i nie musicie się kierować moimi skutkami ubocznymi ale być może ktoś szuka informacji na ten temat dlatego napiszę:)Odstawiłam lek w środę.W czwartek był pierwszy dzień w którym nie brałam-czułam się bardzo dobrze.W piątek również bez zmian-super.W sobote rano zaczełam mieć lekkie zawroty głowy które z godziny na godzinę się pogarszały.Było to nie przyjemne szczególnie przy zmianie "kątu widzenia oka",przy telewizorze i komputerze.Taki stan dość intensywny trwał przez 3 dni.Potem zaczął stopniowo schodzić.Pozatym nie miałam żadnych skutków ubocznych.Zawroty były nieprzyjemne ale dało się z nimi funkcjonoawć...No,to taka moja informacja-może komuś z Was się przyda:)Jeśli macie jakieś pytania odnośnie moich osobistych "doświadczeń" z Efectinem to piszcie śmiało:) Pamiętajcie-->każdy organizm reaguje innaczej:) pozdrawiam :roll:
Offline
Posty
18
Dołączył(a)
07 lis 2006, 12:44

przez atrucha 18 lis 2006, 02:50
Istnieje temat 'Efectin'.
Offline
Przyjaciel forum
Posty
1781
Dołączył(a)
04 sty 2006, 00:29

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do