Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"

Hasiok.

Re: Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !

przez dogomaniaczka 09 sty 2011, 23:36
Korba, dokładnie to samo chciałam napisać. nagle noomis zakłada konto i jakoś nie odnoszę wrażenia, że po to by szukać wsparcia w swoich problemach tylko żeby robić burdel. opanujcie się ludzie, postawiliście sobie za punkt honoru zniszczyć atmosferę na forum? bardzo dobrze wam wychodzi.
dogomaniaczka

przez linka 09 sty 2011, 23:39
AlexDeLarge, :mrgreen: oczywiście, że mogą tak samo jak pedofile i rasiści - pod warunkiem, że NIE BĘDĄ W NIM OBRAŻAĆ ŻADNEGO Z UŻYTKOWNIKÓW ORAZ ŻADNEJ GRUPY SPOŁECZNEJ, easy.
No i radzę najpierw poczytać o czymś o czym chce się pisać homofobia to nie strach przed homoseksualistami :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez milano3 09 sty 2011, 23:39
dominika92, dokładnie. Tak milo sie rozmawia, ale co jakiś czas ktoś się wtrąca i ma pretensje.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 23:41
Domi czy Ty w ogole czytasz co ja pisze??? Sorry ale nei zycze sobie abys w taki sposob odnosila sie do mnie, nikogo nie chce prowokowac a konto zalozylem juz dawno, ale poporstu nie pisalem postow bo nie mialem takiej potrzeby, czy to takie trudne? przeczytaj kilka postow moich ostatnich a moze zrozumiesz i nie robcie off topow, ja tylko czekam na odpowiedz, a sami zasmiecacie ten temat, bezpodstawnym pouczaniem mnie
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 23:42 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zapomniałeś dodać, ze to prywatne wycieczki i bezpodstawny atak na twoją osobę :D
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną

przez milano3 09 sty 2011, 23:42
AlexDeLarge, chyba modzi napisali, że nie chcą abyś zakładał taki temat. Problem z rozumieniem tekstu ?
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez dogomaniaczka 09 sty 2011, 23:43
AlexDeLarge, wszystko jest bezpodstawne :roll: a w jaki ja sposób się odnoszę? :shock: to nie jest tylko moja opinia, jak sam widzisz.
dogomaniaczka

przez aree1987 09 sty 2011, 23:45
Skinhead to musi być bardzo ciekawy materiał do łożka. AlexDeLarge, moze jakaś ustawka? :roll:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 23:46
nvm:)
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną

przez linka 09 sty 2011, 23:49
AlexDeLarge, skończ już.

[Dodane po edycji:]

Dla rozluźnienia atmosfery muszę coś dodać....... :mrgreen:
To nie fair że oni wszyscy są gejami, zgłaszam sprzeciw :evil:

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kris1966 10 sty 2011, 01:20
Skoro homofobia to nie strach przed homoseksualistami,to dlaczego ten drugi człon wyrazu to słowo:fobia.hę?
Dlaczego chronicznie smutni ludzie określają się:gej(= radosny)
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

przez Zazie 10 sty 2011, 01:29
linka, teraz normalnie tego potrzebowałam. Jakoś tak humor mi się polepszył, patrzę na to i uśmiecham się :D Jak dla mnie same pozytywne emocje.
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 01:30
fobia nie oznacza strachu ,oznacza lek ,obawę . Od Boga Fobosa którego symbolizuje księżyc ( od zawsze budzący w ludziach obawę na granicy mistycyzmu ) Homofobia to nic innego jak lęk przed zjawiskiem ,które dlla heteryków wydaje się nie naturalne .
LitrMaślanki

przez Michuj 10 sty 2011, 01:44
Zostałem wychowany w rodzinie, gdzie wpajano mi od najmłodszych lat tolerancję dla ludzi o innym wyznaniu, koloru skóry czy narodowości, bądz też orientacji sexualnej. Pochodzę z rodziny która wychowała mnie ze smakiem, że tak powiem. A czy homo tańczący na ulicy w paradzie rowności ma coś dobrego z dobrym smakiem? Nie.Czy ja np. lubiący panienki w białej bieliźnie idę znią tańczyć na ulicę? Jest to widok który zbiera na wymioty i nie wyobrażam sobie, żeby moje dzieci oglądało, rozneglizowanych facetów, którzy sie obściskują i obmacują z innymi. Już to widzę ''patrz synu/córko to są homo'' To jest powiedziałbym wręcz smutny widok. Nie spoglądam nikomu pod kołderkę i nie interesuje mnie, gdy np. mam sąsiadów 2 facetów którzy są homo i robią co chcą w zaciszu swojego domu. Jako osoba heterosexualna i uważam, że tolerancyjna, pomijając fakt niesmaku patrząc na takich ludzi. Uważam, że w żadnym stopniu nioe należą się takie same prawe dwóm homo, niż heterykom. Na temat biologi nie będę się wypowiadal. Jesteście jak święte krowy domagające się tego co wam się należy. Ja sobie nieżyczę takich zahowań. Kolejnym faktem jest agresja. Wystarczy tylko powiedzieć fakt, że nie popieram związków sexualnych (bo dla mnie jest tio obrzydliwe pioprostu). Dochodzi do wielkiego wybuchu negsatywnych emocjio: homofob, nietolerancyjny itd... Nie chce pisać o szczegółach intymnych, ale osoba robiąca to i to, z osobnikiem płci tej samej, śmie się oburzać, że mogę tego nie popierać? To od homosexualistów bije wręcz nienawiść. Naprawdę nie mam nic do osób robiących w swoich 4 ścianach rzeczy któe zbiera na wymioty większość ''homofobów'' jak mnie zwiecie. Cieszę się, że polsce homoseksualist jest na takim etapie jakim jest - brak tolerancji. Tolerancja tak, ale do pewnych granic. Przepraszam, że śmiałem wypowiedzieć się i nie potakiwać.
Michuj

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 01:55
Michuj, Ale co Ty ...tak jak ciebie razi pewien rodzaj ekspresji orientacji tak mnie rzuca na ziemie chodzenie proboszcza w mojej parafii ..co kilka wieczorów w innym miejscu ..z megafonem i grupka maniaków i odprawianie mszy na dworze .
Każdy rodzaj przesady jest niesmaczny ..tez nie sprawia mi radości patrzenie na całujących się facetów . Ale ..tak jak nie robię nic żeby zaprotestować przeciwko tymi dziwnym (zakłócającymi mir ) mszami ,.tak samo nie jestem w stanie obwiniać o wszystko homoseksualistów .
Akceptuje stan rzeczy ,nie walczę z nim ..gdybym zaczął walczyć ze wszystkim co mi sie nie podoba :) to musiał bym wypowiedzieć wojnę całemu światu .
LitrMaślanki

Sortuj wg