mam doła!

Hasiok.

przez kochajacy 04 cze 2006, 21:06
NcL napisał(a):xanax /cenzura/ tylko uspaakaja nicc nie leczy /cenzura/ a nie lecznie...dzis jestesk njebany ixchfha.a.. 3m ta sie ioziozmymmyyy

:shock:

moze nie powinienes pic bracie :idea:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez snaefridur 04 cze 2006, 22:00
NcL napisał(a):xanax /cenzura/ tylko uspaakaja nicc nie leczy /cenzura/ a nie lecznie...dzis jestesk njebany ixchfha.a.. 3m ta sie ioziozmymmyyy

Ty również ;).
snaefridur

dziś straciłem pracę :(

przez darekk 05 cze 2006, 23:17
chciałbym się "pochwalić" przez zły stan zdrowia(prawdopodobnie nerwica) straciłem dziś dobrą pracę. zasłabłem w pracy a szef powiedział ze nie chce umarlaka z nadcisnieniem i papa :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zeyland 05 cze 2006, 23:24
darekk

Powiem Ci jedno pier... go ja mam podobny problem w pracy. Nie załamuj się tym na pewno znajdziesz lepszą robotę i jeszcze kiedyś mu za kołnierz naplujesz.

Powodzenia
zeyland

przez NcL 05 cze 2006, 23:25
no to [cenzura]...ano takie zycie olej go i szukaj nowej

nie przeklinamy [dop. shadow.no]
NcL

przez darekk 05 cze 2006, 23:27
tak niestety wyszło. od kilu tygodni chodziłem do pracy i walczyłem z zawrotami głowy i dusznościami . jak dotąd udawało mi się to ukryć ale w koncu wyszło i lipa :(

przez OLA-1982 06 cze 2006, 14:24
DAREKK, słoneczko :) skoro tak Cie potraktowali, to nie było tak super. Nie rozumiem tylko dlaczego się tak męczyłeś. Dlaczego nie wziąłeś poprostu L4. Teraz byś nie miał tego problemu byc może, ale nie warto wracać do tego, czego co było...A czy nie miałeś czasem juz zacząć jakiejś terapii?? dlaczego zwkelkasz, skoro widać, że nie dajesz sobie juz z tym rady. Jak już zemdlałeś... A zwolnienie wcale nie musi byc powodem do załamki i pogorszenia stanu zdrowia. Może łatwo się mówi, ale to był chyba taki motyw, żebys wkońcu zaczął coś robić z nerwicą i sobą!! podejrzewam, że jeśli nie skupisz się teraz na tym, nie będzie Ci tak łatwo, bo będziesz myślał: "no tak, po co mam zaczynac pracę, jak i tak nie dam rady i będzie powtórka z rozrywki". Zapomnij o tym co było, a teraz skup sie na tym co powinieneś zrobic ze sobą, jak sobie pomóc!! :)

Czy wiesz dlaczego pojawiła sie u Ciebie nerwica?pozdrawiam
Ty panujesz nad czynami jeśli się w nie nie wciągasz

przez snaefridur 06 cze 2006, 14:36
Przykro mi :(.
snaefridur

przez no_fear 06 cze 2006, 14:51
Faktycznie nie wygląda to dobrze na pierwszy rzut oka, ale pomyśl sobie że może właśnie pojawia się krytyczny moment twojego życia, czas żeby coś zmienić, zając się sobą, zaangażowac się w coś innego, wypłynąć w obszary w których odblokuje się twoja świadmość i osobowość - zmienić swoje życie!
Ile satysfakcji może dać obracanie niekorzystnych (jak się może na początku wydawać) zdarzeń w korzystne dla ciebie !
Yes Can Do!

przez dalilah 06 cze 2006, 15:25
przykro mi, ale mam nadzieje ze cala okazja okaze sie korzystnym zbiegiem okolicnzosci i znajdziesz o wiele lepsza prace, moze "rzucisz sie na glebokie wody" i beziesz nawet wdzieczny losowi ze tak sie stalo jak sie stalo. Powodzenia :)
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez atrucha 06 cze 2006, 16:28
Takie życie.. Cóż..szefowi życzmy zdrowia :roll:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez didado1 06 cze 2006, 16:31
darekk
pies go ........ znajdziesz lepszą pracę :D :D :D :D
a apropo ciśnienia też mam z nim głownie problem nerwicowy :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez Jon Snow 06 cze 2006, 16:44
atrucha napisał(a):Takie życie.. Cóż..szefowi życzmy zdrowia :roll:

Dobrze powiedziane :)

A Ty się nie przejmuj pracy nie brakuje w czasach dzisiejszych!!

przez reirei 06 cze 2006, 19:50
Takie życie.. Cóż..szefowi życzmy zdrowia
może lepiej zdrowego sumienia :roll:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Sortuj wg