Dyskryminacja na forum

Hasiok.

Dyskryminacja na forum

przez zibimark 30 paź 2008, 18:46
czujesie dyskryminowany na tym forum,kiedybym nie załozył jakiegos topiku traktującego o lekach psychotropowych i ich mozliwym szkodliwym wpływie na psychike człowieka tylekroc sa ona ochoczo i niezwykle szybko usuwane...
Pytam sie więc,dlaczego?!

Re: Dyskryminacja na forum

przez Ridllic 30 paź 2008, 19:02
Po pierwsze znów piszesz w niewłaściwym temacie oczywiście przeniosę .Dwa post został usunięty nie zwidzimisię mojego, tych tematów na forum jest masa ! większość zamkniętych z tego samego powodu ,odsyłam Cie do ostatniego mojego postu w temacie założonym przez Ciebie post189763.html#p189763 temat uważam za zamkniety z mojej strony :!:
Ridllic

przez kozlatko 30 paź 2008, 19:03
Leki psychtropowe moze i pomagaja bo po to wkońcu sa,choć moim zdaniem zagłuszaja objawy które i tak po odstawienu najczęściej wracaja,a nasza psychika zmienia sie pod wpływem tych leków,nie są to niestety tabletki od bólu glowy.
Remember yesterday and thing about tomorrow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 30 paź 2008, 20:02
Po któreś - forum podzielone jest tematycznie nie po to, aby zakładać ten sam temat w wielu subforach. Jeden temat zostawiam w subforum forum nerwica.com - uzupełnij go bo z treści nic nie wynika albo go też zamknę.
Pstryk

przez zibimark 30 paź 2008, 20:04
Ridllic -podaj mi powód zamkniecia postu "cała prawda o lekach przeciwdepresyjnych" bo argument że jest ich cała masa nie jest powazny...czy kontrowersyjne i obiektywne tematy musza byc usuwane pod tak niedorzecznym pretekstem ..podajcie kryteria co przesadza o tym ze dany post tu pozostaje zas inny traktujacy o podobnych problemach-jest usuwany...i nie piszcie o tym ze decyduje kolejnosc pojawienia sie ich na forum bo sie usmieję...
Ostatnio edytowano 30 paź 2008, 20:05 przez zibimark, łącznie edytowano 1 raz

przez Pstryk 30 paź 2008, 20:05
Powód - powielenie.
Pstryk

Sortuj wg