Pogadanki...

Hasiok.

Re: Pogadanki...

przez Azotox 25 paź 2008, 14:25
gabriel napisał(a):No właśnie, jak to jest? Wszyscy widzieli krowę na własne oczy, niektórzy mieli nawet przyjemność sobie podoić a Azotox jako jedyna(pomimo tego, że mieszka na wsi) krowy na oczy nie widziała. Nie potrafi także odróznić skarpety od pończochy oraz nie wie jaki mamy miesiąc. Dziwne...

no tak dziwne.. wiem! ja jestem świadoma swoich ułomności i nigdy tego nie ukrywałam.. nie mieszkam na wsi tak tylko napisałam.. w każdym razie nikt tutaj nie ma krów, baranów itp.
z tą pończochą to był żart wiem głupi.. chciałam żebyście się trochę pośmiali zamiast się ciągle kłócić.. no a ten miesiąc to naprawdę byłam pewna że jeszcze mamy wrzesień.. :P trudno taka jestem! popatrzcie jak ja was wkurzam tutaj na forum.. pomyślcie co czują ludzie którzy codziennie niestety muszą ze mną gadać.. no nic to tyle!! w smoki nie wierzę :smile:
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez Ridllic 25 paź 2008, 14:29
Azotox, bzdura właśnie o to chodzi bo przynajmniej śmiesznie jest i masz poczucie humoru a niektórzy tutaj preferują dość dziwny rodzaj powagi . Tak ,że tak trzymaj :mrgreen:
Ridllic

przez linka 25 paź 2008, 14:31
gabriel napisał(a):Dlaczego? Dlatego, że smoki występują jedynie w baśniach, w literaturze fantastycznej i jak na razie archeolodzy nic nie wspominali o tym by smoki mogły istnieć. Dlatego.

Hmmm a ludzie wierzą w Boga choć wystęuje tylko w Biblii i jak narazie archeolodzy nic nie wspominali żeby mógł istnieć......

Ale dobra nie ma o co kopii kruszyć.
Ja tam lubię Tolkiena i Sapkowiskiego i jak się okaże, że smoki kiedyś istniały to wam wszystkim powiem "A nie mówiłam :mrgreen: "

Ridlliclubię szpiegować :mrgreen:
Azotox ja tam się sedrecznie uśmiałam z tej całej krowy i pończochy :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 25 paź 2008, 14:34
no tak dziwne.. wiem! ja jestem świadoma swoich ułomności i nigdy tego nie ukrywałam.. nie mieszkam na wsi tak tylko napisałam.. w każdym razie nikt tutaj nie ma krów, baranów itp.
z tą pończochą to był żart wiem głupi.. chciałam żebyście się trochę pośmiali zamiast się ciągle kłócić.. no a ten miesiąc to naprawdę byłam pewna że jeszcze mamy wrzesień.. :P trudno taka jestem! popatrzcie jak ja was wkurzam tutaj na forum.. pomyślcie co czują ludzie którzy codziennie niestety muszą ze mną gadać.. no nic to tyle!! w smoki nie wierzę :smile:

Ok Azotox, pisz sobie na luzie, już nie będę cię męczył tymi krowami.

przez Ridllic 25 paź 2008, 14:36
"Efelinka " już dobrze Ty nasz smoczku :mrgreen:
Ridllic

przez gabriel 25 paź 2008, 14:36
Hmmm a ludzie wierzą w Boga choć wystęuje tylko w Biblii i jak narazie archeolodzy nic nie wspominali żeby mógł istnieć......

Przyznasz, ze kwestia istnienia Boga to odrobinę bardziej złożona sprawa niż ta ze smokami. Natomiast fakt, że niektórzy ludzie w niego wierzą też trudno mi pojąć.

przez Pstryk 25 paź 2008, 14:41
gabriel napisał(a): Przyznasz, ze kwestia istnienia Boga to odrobinę bardziej złożona sprawa niż ta ze smokami. Natomiast fakt, że niektórzy ludzie w niego wierzą też trudno mi pojąć.

Tak jak głupotę ludzką ;)
Pstryk

przez linka 25 paź 2008, 14:43
gabriel, wiem wiem.........
Dobra już nie poruszam tego tematu.....bo wyjdzie, że mam jakieś urojenia :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez gabriel 25 paź 2008, 14:44

Tutaj nie mogę się zgodzić. Wszystko, także błędy ludzkie mają swoje źródło.

---- EDIT ----

gabriel, wiem wiem.........
Dobra już nie poruszam tego tematu.....bo wyjdzie, że mam jakieś urojenia :mrgreen:

Nie nie masz urojeń, chyba, że gadałaś przed chwilą z jakimś smokiem...

przez Pstryk 25 paź 2008, 14:49
gabriel napisał(a):

Tutaj nie mogę się zgodzić. Wszystko, także błędy ludzkie mają swoje źródło.

Hmm, co prawda pisałam o głupocie a nie o popełnianiu błędów ale tutaj trochę swoją 'postawą' sam sobie zaprzeczasz... ;)
Pstryk

przez Azotox 25 paź 2008, 14:50
Ridllic dzięki za to co napisałeś to było miłe :smile:

ja wierzę w Boga w smoki niekoniecznie! :smile: ale kto tam wie :smile:
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez linka 25 paź 2008, 14:53
Nie gadałam ale karmiłam swoje smoczki i wysłałam je na wyprawę :mrgreen:
http://www.smoki.nightwood.net :mrgreen:

Swoją drogą, zeby ie było, ja osobiście wierzę w Boga:-)
Przyjaciel forum

przez namiestnik 25 paź 2008, 14:57
gabriel napisał(a):Przecież napisałem, że znasz się na krowach jak nikt inny z racji tego, że masz z nimi największą styczność a to dlatego, że mieszkasz na wsi i nie widzę w tym nic złego.

---- EDIT ----

Mów za siebie.

Piszę też za ciebie.

To jesteś kłamcą Gabryś! Okłamujesz ludzi w moim imieniu. Zapewniam, że absolutnie tak nie jest. Powiem ironicznie - wyczytałeś to z z opakowania papieru toaletowego (jedynej rzeczy jaką czytasz?)

gabriel napisał(a):

Myślę, że Gabryś ma jakieś spięcia w mózgu.

Bardzo mądre to co napisałeś. Ta błyskotliwa diagnoza to wynik czytania Pani domu czy Życia na gorąco?

To wynik czytania bzdur jakie wypisujesz jak Ci się te spięcia robią.

przez gabriel 25 paź 2008, 15:01
Hmm, co prawda pisałam o głupocie a nie o popełnianiu błędów ale tutaj trochę swoją 'postawą' sam sobie zaprzeczasz... ;)

Czemu zaprzeczam?

Sortuj wg