gwałt

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

gwałt

przez sabina16 05 sty 2012, 23:54
nie mam, straciłam ja gdy tak bardzo jej potrzebowałam....poprostu sie ode mnie odwróciła gdy próbowałam jej powiedziec co mi sie stało
sabina16

Pomóżcie prosze- gwałt

przez *Wiola* 05 sty 2012, 23:56
sabina16, Sabina, to ,że nie potrafisz pomóc sobie, wcale nie znaczy ,że Twoje rady nie mogą pomóc innym. Zawsze najtrudniej jest poradzić sobie ze swoimi problemami, podejść do nich z odpowiednim dystansem i ocenić na trzeźwo. Zachęcam Cię więc do pisania :smile:
Moderator

Pomóżcie prosze- gwałt

przez sabina16 05 sty 2012, 23:58
dziekuje Wiolu za rade. postaram sie pisac jesli znajde na to siłe....w rzeczywistosci pomagam innym, jestem m.in wolontariuszka
sabina16

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

gwałt

przez *Wiola* 06 sty 2012, 00:09
sabina16, Podziwiam. Myślę ,że to dużo daje , między innymi dlatego skuteczna jest terapia grupowa, bo pomagając innym również wynosimy coś dla siebie. No a w tej chwili to dobrze Ci zrobi odwrócenie uwagi od Twoich przeżyć. Mogę spytać , dlaczego dzisiejszy dzień jest szczególnie trudny?
Moderator

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:12
sabina16, nie masz za co mi dziękować.Po prostu wiem jak to jest...pamiętaj,że ja tutaj jestem i są też i inni...nie jesteś sama...*Wiola*, ma rację.Najtrudniej poradzić sobie z własnymi problemami,bo dotyczą one właśnie nas samych,bolą,są trudne.Pamiętaj,że nie trzeba udzielać fachowych rad,żeby komuś pomóc.Czasami wystarczy kilka ciepłych słów...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 00:14
dzisiejszy równiez jest trudny lecz pisalam o trudnym dniu pare dni wczesniej...zobaczyłam go...to on mnie zgwałcił( bardzo dobrze pamietam jego twarz), grunt zawalił mi sie pod nogami :(
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:20
sabina16, bardzo Ci współczuję.Tak,serce podchodzi do gardła,brak tchu i wrażenie,że ziemia usuwa się spod nóg,przerażenie,paraliż...to jest straszne...przykro mi...wiem,że to boli...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 00:22
dobrze jest wiedziec , ze ktoś mnie rozumie, czuje podobnie,... ze to co czuje nie jest dziwne, inne....
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:25
sabina16, nie jest dziwne.Jest normalne w takich sytuacjach.
A jak się czujesz dzisiaj?

Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 00:26
ale boje sie ze jezeli powiem..tu co czuje, jak to sie stało..odwrócicie sie ode mnie..przepraszam jeszeli kogos tym uraze..ale raz juz tak sie stało( pewna bliska mi osoba zostawiła mnie z tym sama ) :(
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:29
sabina16, nie bój się tego.Tutaj wiele osób rozumie,co czujesz,ja rozumiem,bo sama przez to przeszłam.Nie odwrócę się od Ciebie.Jestem przy Tobie.Wirtualnie,ale jestem.

Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 00:29
dzisiaj...przezywam to, ze osobe ktora obdarzyłam zaufaniem....zostawiła mnie z tym sama...
boje sie ze cos sie stanie, gdy wyjde z domu,.... ze on mnie zobaczy, ze mi cos zrobi

-- 05 sty 2012, 23:33 --

czasem wydaje mi sie , ze to przeciez nie mogło sie stac, ze to za duzo jak na jedna osobe
sabina16

gwałt

przez Artemizja 06 sty 2012, 00:33
sabina16, czujesz się odrzucona,zaufałaś i ta osoba Cię zawiodła.Wiem,że boisz się zostać z tym znowu sama...ale nie jesteś sama...
Nie masz możliwości wyjazdu?Zdaję sobie sprawę z tego,że na policję będzie Ci ciężko pójść...
Już dobrze...nie bój się...w tej chwili jesteś bezpieczna...jesteś tu z nami...

Administrator

gwałt

przez sabina16 06 sty 2012, 00:38
no niestety nie mam takiej mozliwosci..boje sie wyjsc z domu a co dopiero wyjechac gdzies...
dziekuje....te słowa..podnasza na duchu
sabina16

Sortuj wg