Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Anna Maria 02 cze 2013, 16:20
Schudłam trzy kg.Nie wiem jakim cudem bo czuję,że się objadam,ale cieszy jak tak :D
Anna Maria

przez Arhol 02 cze 2013, 18:29
U mnie niestety nawet i chęci zdechły.
Nie wiem na ile,jakaś blokada we łbie,albo jestem nieskłonny do poświęceń,tak czy siak kicha....
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Rafka 02 cze 2013, 18:31
wczoraj najadłam się snikersików. Normalnie cała pakę zjadłam.
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 02 cze 2013, 18:52
Dziś się tak nie najadam do syta.Sukces motywuje :yeah:
Anna Maria

przez zmienny 02 cze 2013, 18:52
no mnie krzyż bolał ostatnio wiec troche sie opuscilem, ale dzis juz brzuszki znowu i jedzenie w małych porcjach.

to jest chyba dobra metoda jesc male porcje i nie rozpychac zoladka.
zmienny

przez Alienated 12 cze 2013, 19:13
Rafka napisał(a):wczoraj najadłam się snikersików. Normalnie cała pakę zjadłam.

Lubię Snickersy, ale zjeść całą paczkę (nawet nie wiem dokładnie jak takowa wygląda) to dla mnie niemały szok! ;)
Cieszę się właśnie, że już od około miesiąca, albo i więcej, nie tykam w ogóle słodyczy. Chciałbym, żeby już tak zostało...
W ogóle powinienem chyba solidnie się za siebie zabrać, bo niestety przytyło mi się nieładnie :?
Zastanawiam się na ile winą mogę tutaj obarczyć przyjmowany obecnie zestaw leków...
Myślę o tym, by zacząć powoli schodzić z Convulexu, który z pewnością sprzymierzeńcem tutaj nie jest ;)
No i chciałbym tez postawić na bardziej aktywny tryb życia...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 19:19
Ja też póki co ograniczyłam słodycze. Wreszcie! Może uda się jakoś w miarę normalnie odżywiać.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Rafka 12 cze 2013, 19:23
Alienated, w biedronce jest paczka z 8 małymi snikersikami. Więc zaszalałam. Ostatnio ważyłam się a tu :shock: o rany aż tyle.
Rafka

przez Alienated 12 cze 2013, 19:24
siostrawiatru, sezon letni wydaje się temu sprzyjać... Teraz można przerzucić się na owoce oraz jakieś jogurtowe papki, a apetyt nie jest tak duży jak podczas innych pór roku...

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 19:27
Alienated napisał(a):siostrawiatru, sezon letni wydaje się temu sprzyjać... Teraz można przerzucić się na owoce oraz jakieś jogurtowe papki, a apetyt nie jest tak duży jak podczas innych pór roku...

Racja :mrgreen: Owoce i warzywa. Ostatnio zasmakowałam w sałatkach ze świeżych warzyw :mrgreen: Wreszcie coś zdrowego jem. Cieszy mnie to nawet ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Alienated 12 cze 2013, 19:28
Rafka napisał(a):Alienated, w biedronce jest paczka z 8 małymi snikersikami. Więc zaszalałam. Ostatnio ważyłam się a tu :shock: o rany aż tyle.

Rafka, rany... A ja pierwsze co sobie pomyślałem to o tych kartonikach, które mija się zwykle w kolejce do kasy w marketach :P
Ja w sumie ważę niewiele, ale normalnie noszę bardzo wąskie, dopasowane ciuchy... I teraz w takich spodniach czuję się prawie jak opięty gumą :?
A ostatnio nawet mi jakieś starsze na tyłku pękły, gdy wskakiwałem na trochę wyższy murek :hide: :hide: :hide: :mrgreen:

-- 12 cze 2013, 18:31 --

siostrawiatru, ja mam jeszcze kilka innych złych nawyków żywieniowych... Zwykle kiedy coś wieczorem wypiję, serwuję sobie przed snem jakąś podłą pizzę z lodówki ;)
Ale zauważyłem, że po takim posiłku nawet kac jest większy następnego dnia :P
Dlatego teraz staram się bardziej ograniczać...

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 19:34
Alienated, a o piciu to mi nawet nie mów. :-| Pogrąża mnie to.

przez Alienated 12 cze 2013, 19:35
siostrawiatru, daj spokój... Ostatnio, jak pamiętam, piłaś chyba herbatkę ;)

Racja :mrgreen: Owoce i warzywa. Ostatnio zasmakowałam w sałatkach ze świeżych warzyw :mrgreen: Wreszcie coś zdrowego jem. Cieszy mnie to nawet ;)

Obrazek

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 19:38
Alienated, :mrgreen: :mrgreen: dobra. Rozśmieszyłeś mnie dziś po raz drugi ;) Dzięki.

Sortuj wg